Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

ratatooy
23. mar 2013

@pillabea no me je huř ted jak při ivf ale to přikláním tomu že už mam po jednom porodě a telo se fakt uplne otočilo o 180stupnů,co mi sedelo před tím mi ted vubec nedela dobře

fantinka
23. mar 2013

@ratatooy mne povedali, že sa rozmrazí v jeden deň a druhý je vklad.

ratatooy
23. mar 2013

@fantinka aha tak oni chteji asi vedet dopředu jestly jde všechno podle plánu aby vedeli že bude vklad

fantinka
23. mar 2013

@ratatooy presne, aby vedeli, či prežijú rozmrazenie - ak hej, tak už aj to je znak toho, že sú silné.

ratatooy
23. mar 2013

@fantinka tak to jsem sama zvedava jak to bude,mame zamraženo 1xblastocystu 1xexpandovanou blastocystu a 2x hatchujici blastocystu 😀

fantinka
23. mar 2013

@ratatooy my mame 3 blasty a 2 niekolko bunkove.

ratatooy
23. mar 2013

@fantinka no ja se bojim že když mame uplne nejvyšší stadium vyvoje co šlo že to rozmraženi nepřežji,nevim,nekde holky psaly že vic přeživaji ty co maji menši stadium

pillabea
23. mar 2013

@ratatooy mne na ket-e tiež vkladali len 3dňové embrijká, výsledok uvidíme budúci týždeň 🙂

fantinka
23. mar 2013

@ratatooy nie je pravda. Jednej babe vkladali blastu a hned to vyslo. Na prvy pokus. Zalezi od kvality iba.

ratatooy
23. mar 2013

@fantinka no tak to by bylo super s k valiou jsme nemeli problem protože i prvni ivf nam hned vyšlo malymu už je 2,5roku

amstelko
23. mar 2013

Babenky,teraz som čítala odpoveď jednej gynekologičky,ohľadom toho,kedy si môže žena po KET urobiť tehotenský test.Jej odpoveď bola:Tehotenský test sa odporúča robiť na 14 deň,aj keď mi ho vôbec neberieme do úvahy a veľakrát sa stalo,že ukázal dve čiarky a tehotenstvo z krvi sa nepotvrdilo a zase sa stalo aj to,že test bol negatívny a pacientka bola tehotná.To som už počula,že HCG sa ukázalo pozdejšie a tým,že bolo nižšie,tak to test neukázal.Čo si o tom myslíte?Veď na 17-18 deň nemôže nemôžu byť zostatky z pregnylu.

pillabea
23. mar 2013

@amstelko no ja som zvedavá, pretože na HCG mám ísť už 10 dní po KET, moja gynekologička povedala, že ak to tam bude, už tam bude niečo aj po takomto čase, že načo čakať 14 dní... že sa nemám trepať do KE kvôli tomu po Veľkej noci, tak neviem.............

fantinka
23. mar 2013

@ratatooy no vidíš to 🙂

fantinka
23. mar 2013

@amstelko mne ukázali 3 testy // a nebola som, čiže ja jej verím a nebolo to z pregnylu. Krv je rozhodujúca.

miskamimi
24. mar 2013

@pillabea to je pravda,aj mne brali 10.den po ket krv a už bolo hcg okolo 130,takže to ti už určite ukáže..a o 4 dni už bolo 1350hcg,..tak držím palce 🙂

sudabe
24. mar 2013

@amstelko testy su nespolahlive taze neodporucam si ich robit treba pockat na krv a ta ukaze na 100percent.........

amstelko
24. mar 2013

@fantinka Ja viem,že krv je najpresnejšia.A môžeš mi ukázať tie testy,ktoré ti ukázali,že si tehotná a bol to napokon klam.

fantinka
24. mar 2013

@amstelko nie lebo som ich vyhodila. Ale boli tam viditelni duchovia na normalnom svetle.

lucina100
25. mar 2013

Ahojky, mě testy ukázaly přesně. Prví ET byly testy negativní, další KET taky a třetí IVF po 7 dnech jsem měla už druhou čárku, ducha. Pak devátý den byla silnější a každý následující den sílila čárka. Ale ten 7 den byl fakt duch. Mám doma na památku schovanéjiž čvrtý rok to bude v květnu 😀 . Nyní se chystám na KET příští týden, tak počkám do osmého dne a zkusím. Já bych nevydržela do krevního testu. a jakjsme neměla pouitivní test a začla krvácet, tak jsem ani na krev nejela. Máme to dost od ruky, tak jsme si nechala krev nabrat u nás na gynekologii. Snad nám to výjde. Jak se to blíží, tak se bojím....

pillabea
25. mar 2013

dnes som si urobila testík po KETe, je to 7dní po, no nič..... tak som zvedavá na krv vo štvrtok

lucina100
25. mar 2013

Zkus zítra. Já měla 7 den skoro nic, pak jsme začla tovytahovat očima tu slabou čárečku. je to fakt duch. Devátý den jsme měla silnější o dost.

pillabea
25. mar 2013

@lucina100 tak to už asi vydržím do štvrtka 🙂 dnes je to úplná nula ešte 🙂 a štvrtok tu je čo nevidieť, len som už bola zvedavá :D

lucina100
25. mar 2013

jdeš na krev 10 den? U nás se chodí až 14 den. Pokud nekrvácíš, tak šance je vysoká!!!! 😉

pillabea
25. mar 2013

@lucina100 pôvodne mám ísť do CARu až 2.4. no som na PN a moja gynekologička je asi bars zvedavá tak ma naordinovala už na 10ty den aby som došla na krv k nej 🙂

mispulina912
26. mar 2013

Ahojky holky ráda bych se přidala do vaší debaty...ja jsem včera také testovala, už jsme to s manželem nevydržely,po 6dnech a měla jsem tam slabší proužek,,,duch,,,, a byl to dražší těhotenský testík. dnes jsem zkoušela zas s levnějším testem a nic..... tak jsem řekla že už se nervovat nebudu že vydržím do toho 12dne.. nenapsala jsem že máme KET 1 blasty..... ještě bych se ráda zeptala na příznaky. nikde jsem nezjistila jestli když pobolívá bříško ze se mimi zahnizduje,nebo pak holky kdyz to nevyjde že mají hrozné bolesti v podbřišku.... kolikrát tu holky píší že mají tolik pokusů za sebou ale nikdy co tomu predchazelo...... já od prvního dne vše v pořádku akorát mi občas píchne v břiše ale jen tak že to cítím a víc mi pálí žáha...... tak nevím co si myslet ..... všem moooc děkuji za odpovědi a posílám jen pozitivní energii bez té to nejde....

mabumi
26. mar 2013

Ahojte baby, prosim vas, kolko dni pred planovanym ket sa rozmrazuju embrya? Dakujem

lucina100
26. mar 2013

Mabumi, záleží jak jsou staré. Mě například rozmrazili ráno a odpoledne mi zaváděly mimiska. teď mám po 4 denní kultivaci a taky se rtáno rozmrazí a v poledne jak vše půjde dobře mě jich zavedou. Myslím, že jsou 8mi buněčné. Ty nejlepší se zavádějí při ET, zbytek se zmrazí ty dobré. Tak snad budou dobré a výjde mi to.
Mispulino, já testovala obyčejnýma, dva druhy a vždy mi vyšlo to samé. pak jsme ěmla 1 drahý a taky to samé. Záleží jaká je tam citlivost, né na ceně. při každém moi ukázalo 1 čárka a když se mi topovedlo ukázalo se mi sedmý den 2 čárky, sice duch, ale byl tam. devát den už je silná hodně. Nikdy mi prášky neovlivnily testy. Zkus devátý den, to už by mělo jít vidět určo.... Držím pěstičky....

hunka
26. mar 2013

@mispulina912 jej tak bodaj by ten drahsi test bol pravdivy 🙂 🙂 🙂 ..inak o tych priznakoch..ja som 3den KET..ale nemam vobec ziadne priznaky..ako tiez pisu baby ,ze ich bolelo brucho,ci piachlao..ja vobec nic, iba ak raz -dva krat ma jemne pichlo v boku.inak nic..takze verim, ze aj ked sme "bezpriznakove" 😀 ze to nakoniec dopadne pozitivne 😀
a prosim ta aku znacku si si robila testu? chystam sa nakupit si pre dni testovania..mam1 mamatest..ale ak si robila iny, skusim, ci o par dni bude aj u mna ten stastny 😀
a inak aj my sme mali KET 1blysty 🙂
tak drzim palce 😉

mispulina912
26. mar 2013

holky moooc vám děkuji..... jsem moooc ráda že jsem se sem přidala.......nejhorší je že s každým se o tomto problému moc pobavit nemůžu tak jsem ráda tady.....
HUNKO včera 6den jsem dělala test PREDIKTOR EARLY.....a byl vidět duch.... a dnes mamatest citlivost 10........a nic.... tak nevím co si o tom myslet....... byla bych moc štastná kdyby to vyšlo a přála bych to všem co tu jsou.....
držííím pěstičky

mispulina912
26. mar 2013

@mabumi mě rozmrazily ráno kolem osmé jsem volala do prahy do pronatalu , ve 12hodin na recepci a 13.30hod. transfer........ byl to fofr.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre