Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

merry1001
13. apr 2014
merry1001
13. apr 2014

Mam uz halucinacie po tolkych cistobielych testoch?

gagirl
13. apr 2014

@merry1001 ahoj..mne sa zda ze je tam duch..do fialova..obidva su dnes robene?kolkt den si po vklade?

merry1001
13. apr 2014

Ten vpravo vcera vecer a vlavo dnes rano, dnes som uz ale 9ty den po vklade dvoch, to by uz mal bytasi aj silnejsi, keby to vyslo . . .
@gagirl

catchulinecka
13. apr 2014

@merry1001 ahojky zlatko 🙂 no jako halucinace ty mám taky 😀 každopádně já tam "vidím" dušíka 😉 hele a nemáš náhodou mamatest? protože ten je pěkně na hov... 😀 dneska jsem totiž dělala 2 testy, první od dr. maxe, které mám v té zásobě a pak jsem měla jeden mamatest z dřívějška. na tom prvním, docela hezký duch a na tom mamatestu bílo bílo bílo 🙂 fakt sranda 🙂

gagirl
13. apr 2014

@merry1001 tazko povedat..kazdy to ma inak..niekomu vyjde druha ciarka az neskor..alw na tom lavom teste sa mi zda ze je o nieco lepsie vidiet..

sasa1983
14. apr 2014

@merry1001 Ja tam niečo vidím...

merry1001
14. apr 2014

@sasa1983
@gagirl
@catchulinecka Ahojte. . .aj ja som tam nieco mikroskopicke videla. . . no dnes test dr. max a uuuuplne negativny. . .tie vyssie boli mamatesty. . ..takze zasa nic ☹

dukokatka
14. apr 2014

@merry1001 co si uzivala pred ket ake lieky?

merry1001
14. apr 2014

@dukokatka len prednison, utros a fraxiparin. . .nic take, z coho by som mala mat ducha. . ..

gagirl
14. apr 2014

@merry1001 je mi to luto..:(ale kym nepride ms treba verit..🙂

catchulinecka
14. apr 2014

@merry1001
@vanda02
@hunka
@mirka135 holcinky ahojte,tak mam tu krev,je to 114 hcg,jsem ale zmatena,stale lehce krvacim a na kontrolu az za 14 dnu a pry se ted neda nic delat,bud to bude pokracovat nebo "to skonci" fakt to nechapu :( tolik penez to stoji a clovek pak dostane takove divne informace...jak jste na tom vy???

merry1001
14. apr 2014

@catchulinecka 144? Ved to je supeeer. . .tesiiim sa s Tebou. . . verim, ze krvacanie hned skonciii. . .co sa týka mna, tak nerozumiem tomu vcerajsiemu "duchu", kedze dnes test dr. max negatívny. . . 😒 no co uz, mala by som sa zacat zmierovat. . .

vanda02
14. apr 2014

@catchulinecka mne stimuláciu na ket t. j. 10DC stopli, pre nizku sliznicu, niekedy nabuduce opakujem 😉
a Ty máš pekný výsledok, len pekne utrogestan, nech sa Ti to udrží 🙂

mirka135
14. apr 2014

@merry1001
@catchulinecka. Dievcence tak umna zle spravy je to zase negativne. 😢 😢

merry1001
14. apr 2014

@mirka135 dnes si testovala?Ktory si den?

mirka135
14. apr 2014

@merry1001 nie dnes som bola na krv :(

hunka
14. apr 2014

@catchulinecka ahojky moja,tak to hcg mas super, drobec len pekne uzivaj utros,alebo co mas...mozno sa len neskor uchytili drobciatko male, ja ma dnes uz aj fotocku vacok mal 5mm,ked sme boli tehu 1x tak nam to ukazalo az na 36tehu teda po vklade a teraz uz je tam aj vacok tak sa vytesujem z foto, a hcg sme mali riadne vysoke 3019 a mm sa boji aby to neboli dvojicky 😀 kedze pri prvom bolo hcg "len"1919
tak sa teda opatruj,podavaj priebezne info a nech sa drobcekovi v brusku paci,
pridavam vam baby aj foto "nasho drobca" zas vianocneho babätka 🙂
a mozno pre tie co su len pred KEt my sme pred prvym aj druhym ket aspon 2 tyzdne pred pili kazdy vecer deci cerveneho vinka a kedze ja pikantne mozem papala som denne aspon jednu feferonku,vraj to dobre prekrvi maternicu a embryjko sa moze dobre uchytit ja som maal vystelku16mm v den vkladu 🙂
tak sa teda drzkajte a vsetkym drzim palce, nech to vyjde

hunka
14. apr 2014

@merry1001 moja, este nestresuj, zajtra kup mamtest..mna tentokrat dr max maximalne sklamal ukazal uplne inak ako test od cemio takze som zostala v strese, ze mi ciarocka mizne,tak som urobila este jedne a ciarocka bolaaaaa a dr max koncil v kosi....ma riadne zostresovali....
tak sup kupit iny testik a drzim palceky, kedy ides na krv?

smoulinka13
14. apr 2014

@hunka jeee super gratulujem..ja by som dvojky velmi chcela.chystam sa na KET buduci tyzden a tiez popijam vinko 🙂 minule mi ale vinko nepomohlo a na 14 DC som mala sliznicu len 6 mm tak beriem teraz lieky estrimax..v ten vkladu som minule mala 10 mm sa mi zdalo dost ale ty 16 mm bez liekov? super

catchulinecka
14. apr 2014

@mirka135 velmi mě to mrzí ☹ posílám ti objetí ☹

catchulinecka
14. apr 2014

@hunka jéééé, to je krásný váček 🙂 ať se mu u tebe daří krásně!!! 😵

catchulinecka
14. apr 2014

@merry1001 ještě to nezatracuj 😉 i když to třeba nevypadá úplně ok, tak se to může obrátit obrátit tím správným směrem!!! přeju ti to!!

dukokatka
14. apr 2014

@smoulinka13 ja som pila zensky caj pred ivf a maternica bola super 15mm.skus caj mne pomaha

mirka135
14. apr 2014

@catchulinecka to teraz potrebujem a este energiu ak ma niekto nazvys poprosim si

smoulinka13
14. apr 2014

@dukokatka ahoj dakujem skusala som pit alchemilku ak myslis to ale nepomohlo..sliznica bola velmi nizka 6 mm :( ale teraz som sa poistila a mam lieky od zaciatku cyklu 🙂 tak som spokojnejsia

dukokatka
14. apr 2014

@smoulinka13 a dufaston je na aky problem?estrimax na maternicu,to viem.

smoulinka13
14. apr 2014

@dukokatka dufaston je progesteron, na udrzanie plodu 🙂

dukokatka
14. apr 2014

@smoulinka13 aj ja sa chystam na ket

smoulinka13
14. apr 2014

@dukokatka a kedy ides?a kam chodis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre