Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

tinnna1
5. jan 2016

@lucia2505
Kraaasne, tak tfuj tfuj nech to dobre dopadne :-h

mishka27
5. jan 2016

@lucia2505 Gratulujeeeem ❤❤❤

mishka27
5. jan 2016

@lucianna1981 jeeežis to ma mrzi ale verim že este nieje nič stratené pokial Ms neprisla este stale maš nadej..Musíme verit! Veeelmi ti drzim palce.Inak ja som pri prvom Ivf mala 11den negat.a 12ty uz pozit.
Takze naozaj všetko je možné... Ano mne spinenie zas prestalo a dnešny test pozit.Tak uz v piatok na krvi a sone bude vsetko ok.dam ti vediet. A kolko máš este mrazačikov??

lucia2505
5. jan 2016

@mishka27 dakujem a ja ti drzim palce na piatok 🙂

lucia2505
5. jan 2016

@bellabelluska ahoj 14.den po ket,drzim ti palce 🙂

lucia2505
5. jan 2016

@tinnna1 dakujem pekne.

bellabelluska
5. jan 2016

@lucia2505 dakujem 😊
prave teraz mi volala sestricka a 15 dni po ket mam 1707 .....juj no hadam to bude stacit na tento den 😊 a vo stvrtok znova krv ... to budu dlhe dva dni pre mna 😊

lucia2505
5. jan 2016

@bellabelluska no to mame skoro podobne a urcite to staci to sa neboj 🙂 kolko ste vkladali?

bellabelluska
5. jan 2016

@lucia2505 jednu xb/aa 😊 predtym ked sme vkladali hb tak som mala na 12. den 1971 a preto som trochu neista ( malinka nam ale v 23 tt odisla ) .... juj no skusim sa ukludnit a verit ze to vyjde 😊
ty to mas o dost vyssie , vkladali ste jedno? dve? mohli by byt aj dvojky 😊

lucia2505
5. jan 2016

@bellabelluska dve sme vkladali,tak uvidime 😉

lucia2505
5. jan 2016

@bellabelluska to ma mrzi s tou malickou,to musi byt hrozne uz v takom vyššom stadiu tehotenstva.

stastenka42
5. jan 2016

Ahojte,dievcata chcem vas povzbudit,co sa tyka spinenia tak pokial to nieje jasna cervena krv tak je to ok..majte na pameti ze mimi si robi miesto a zvacsuje sa preto mozu praskat cievky v maternici a vy spinite!! Nebojte sa,myslite pozitivne a vsetko bude ako ma byt! Ja som spinila tiez skoro cely prvy trimester,mala som dokonca hematom a vsetko dopadlo dobre..priznaky som nemala ziadne,ani raz som nevracala,ziadne chute nic..keby mi nerastlo brusko tak ani neviem ze som tehu a dnes mi tu papuluje skoro 2 rocna slecna !!! Takze klud,hladkat brusko a nesledovat sa!!! Drzime palceky nech ste coskoro vsetky maminy !!!

bellabelluska
5. jan 2016

@lucia2505 och to ano bolo to hrozne tazke 😢 vlastne stale je ale musim hladiet dopredu a verit ze raz to vyjde ... ❤️
drzim ti palceky , ak budu dvojky , bude to dvojita radost 😍

lucia2505
5. jan 2016

@bellabelluska aj ja ti velmi drzim palce,teraz uz to urcite vyjde 🙂

illinka
5. jan 2016

Baby poradte prosiiim. Dnes som bola na konzlutacii v CAR.. a doktor zacal rozpravat co a ako.. a potom z neho vyslo: Nechapem preco ste mali tolko malo vajicok.. pri vasich. vysledkoch by som ocakaval aspon 30 mala som iba 8 a povedal ze treba vycicstit hlavu, ale ako? Pytal sa ma ci mam nejake otazky mala som asi 3 a on, že a vy sa nič nechcete spytať? A ja ze nic.. Neviem co som sa mala take pytat.. Chcem ist na priechodnost vajickovodov a hysteroskopiu.. Máte ešte nejake rady, čo by pomohla pred druhym IVF? Dakujem

silvinkabb
5. jan 2016

@illinka nechapem preco ti take povedal. Ved nikdy nejde o kvantitu ale o kvalitu. A vysetrenia ine ste uz riesili? Inak tiez sa chystam na druhe ivf, ale este neviem kde

illinka
5. jan 2016

@silvinkabb ake ine myslis? mozno ma chcel povzbudit v tom, že ved som zdrava tak sam nechape preco prve nevyslo.. Kam chodis do CAR

silvinkabb
5. jan 2016

@illinka hematologia, imunologia atd. ja som chodila do Iscare MT, teraz este neviem. ty?

illinka
5. jan 2016

Ja do Heliosu. NO zakladne vysetrenia mam co mi robili.. Ale este teraz premyslam nad genetickymi vysetreniami. Spominal to dnes lekar na konzlutacii a nejak z tych vsetkych informacii som sa zabudla k tomu vratit..

silvinkabb
5. jan 2016

@illinka ale tie de co som napisala nepatria medzi zakladne..

lucianna1981
9. jan 2016

@mishka27
@lucia2505 Caute zienky...takze u nas nezabral ani vianocny zazrak a dostala som naplno mrsku... Uz som presla chvilami revu, beznadeje, sklamania a vzdoru... A momentalne je prazdnota... Neviem, co nas zacarovalo... Nemame ziadne zdravotne problemy...dr mi povedal, ze sme " ucebnicovy pripad"... Tak preco to nevychadza??? Uz fakt neviem. Dr hovori, ze vela robi psychika, ale ja uz som vsak presla vsetkym, aj pozitivnym, aj negativnym, dokonca aj neutralnym, kedy som to fakt neriesila... A stale nic...tak neviem...asi sme zacarovaní... ☹

lucia2505
9. jan 2016

@lucianna1981 ahoj,poznam tie pocity velmi dobre a mne tiez hovoril doktor,ze u nas je to len otazka pokusov,stastia a psychiky a nakoniec som absolvovala dokladne vysetrenie na reprodukcnej imunologii v Nitre a tam sa prišlo na pricinu,takze skor nez sa spoliehat na zazrak a na psychiku ti odporucam podstupit toto vysetrenie v Nitre + vysetrenie na hematologii na trombofilne mutacie. Minimalne budes mat lepsi pocit,ze sa posuvas ďalej a robis preto nieco a možno sa pride na nieco co ti da odpoved preco to nevychadza. Nespoliehaj sa na lekárov v centre,ze ti bude hned odporucat taketo vysetrenia,oni sa vzdy najprv snazia zarobit a az potom ti mozno navrhnu dalsie riesenia,lenze kazdy dalsi neuspech je zabijak pre psychiku. Hovorim ti to vsetko z vlastnej skusenosti,tak hlavu hore a daj sa do boja a zisti pricinu!

silvinkabb
9. jan 2016

@lucia2505 nesuhlasim, ze vsade chcu iba zarobit. Po 2 neuspechu ta v niektorych poslu resp doporucia vysetrenia ktore spominas

lucia2505
9. jan 2016

@silvinkabb niekde ti doporucia a niekde nie,jej asi nedoporucili,kedze ma uz niekolko neuspechov za sebou a stale ju nikam neposielaju.

tinkatinulka
9. jan 2016

@lucianna1981 ako radia kocky, nevzdavaj to a patraj po pricine.. Budes sa trapit a mozno bude treba len daky liek.. Hlavne imunologiu

mishka27
10. jan 2016

@lucianna1981 Ahoj 😢 ako veeelmi mato mrzí.Je mi to strašne lúto no ako hovoria ženy urcite to nevzdávaj.Skus treba tie vyšetrenia alebo celkovo vyskušaj iné reprodukcné centrum.Neviem o čom to je ale poznam viac pripadov kedy to babam nevyšlo viac krat v jednom a prešli do druheho a hned naprvy pokus ostali tehulkami..Nebudem menovat centrá aby satu namna nestrhol nejaky boj. ☺😕 Ale určite to nevzdávaj a bojuj ďalej.Verím tomu ze raz sa to podari a ty budes štastná užastna maminka❤

mishka27
11. jan 2016

Ahojte,tak som sa tesila predčasne ,uz ležim v nemocnici na infuzkach začala som krvacat rano dnes 21den po KET 😢

lucia2505
11. jan 2016

@mishka27 ahoj a co sa stalo?

hennka2
11. jan 2016

@mishka27 .. to ale nemusi znamenat zle znamenie, nie ? co som tu citala, tak dievcata krvacali, no babatko vydrzalo ... tak velmi drzim palce, aby to nebolo nic vazne a babatko bolo v poriadku ...

lucianna1981
12. jan 2016

@lucia2505
Dakujem velmi pekne, Luci. Teraz sme sa rozhodli, ze dame od vkladov mesiac pauzu a skusime prirodzene. No a popytam sa na tie vysetrenia. Dakujem za radu! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre