Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

kuspitka
4. feb 2013

@makovicka53 ja uz nechcem ist viacej na umele oplodnenie...

makovicka53
4. feb 2013

@kuspitka viem o com je rec...tiez mam zmiesane pocity...

kuspitka
4. feb 2013

@makovicka53 uz nemam chut ani pisat o tom..boli to a poriadne...

susanitademacho
4. feb 2013

@vidruska no určitě, jak čárky sílí, tak to není Pregnyl. Já to měla stejně a teď jsem v 10tt🙂

makovicka53
4. feb 2013

@kuspitka hlavne hlavu hore a tes sa zo svojej dcerky...co by som ja dala za to, aby som mala aspon jedno dieta 😉

kuspitka
4. feb 2013

@makovicka53 o malu sme sa snazili 7rokv tak nie je co zavidiet...zato ,že chcem druhe uz ma to tu nebaví,každý píše len otom,že mam jedno dieťa nech som rada,ze ho mam a viacej nech uz nechcme.,...

makovicka53
4. feb 2013

@kuspitka prepac ja som to nemyslela v zlom...

siinda
4. feb 2013

@evi80 no krv potvrdena: neg.
neviem co dalej,,očistím sa z hormonov a uvidime či ostaneme alebo pojdeme do Brna a asi pojdeme do Číny na dov..ale je to strasne smutné
a ty ako?

mm13
4. feb 2013

Čavte baby. Tak dnes ráno som mala ísť na krv a zaspala som tak mi povedali že mám príť zajtra . . . ja som to už nevydržala, kúpila som si tehotenský test a pozrite sa na tie dve paličky 🙂 . . . som šťastná a dúfam že zajtra mi to potvrdia 🙂.

anika142
4. feb 2013

@mm13 gratulujem tak to su riadne kolajnice, ja idem zajtra tiez na krv a tiez mam na teste kolajnice ale nie az taketo. 😉

mm13
4. feb 2013

@anika142 ahoj aj ja tebe gratulujem ... dufam ze nam to zajtra potvrdia... 😉 a hlavne ze sa nam to aj udrzi ... 🙂

anika142
4. feb 2013

@mm13 dufam aj ja ze to potvrdia a vsetko bude OK. No ale pre mna je toto obrovsky uspech. U mna je to prvy pozitivny test. Tak hlavu hore a mysliet pozitivne. 😉

martuska00
4. feb 2013

@mm13 koľko ti vkladali vajok

evi80
4. feb 2013

@siinda achhh moja, je mi to strašne strašne luto, viem čo cítis....Ja som si tiež dala pauzu...Netreba to vzdat, bude všetko ok, uvidíš. Íst na dovolenku je dobrý nápad, aspon prídeš na iné myšlienky, a psychike to urbí dobre....

siinda
4. feb 2013

@evi80 Dakujem,,a som rada že ten moj to tak dobre berie..

mm13
4. feb 2013

@martuska00 ahoj iba jedno som si dala... 🙂

voskovka
5. feb 2013

@kuspitka ´ty ako bola si na krv?

kuspitka
5. feb 2013

@voskovka idem teraz na krv a bojim sa.

voskovka
5. feb 2013

@kuspitka drz sa kedy budes vediet vysledok?

martuska00
5. feb 2013

@kuspitka držím palce

voskovka
5. feb 2013

@kuspitka no ako???vies uz vysledky?

kuspitka
5. feb 2013

Az zajtra o jedenastej budrm vediet vysledok...

martuska00
5. feb 2013

@kuspitka dosť neskoro 😉

hadassah
6. feb 2013

Ahojte kočky, hlásim, že test pozitívny od 9. dňa po KET ešte pred zaschnutím a Hcg na 14. deň 2000 jednotiek. Na sono som ešte nebola. Držte mi palce, aby som úspešne pokračovala ďalej.

voskovka
6. feb 2013

@kuspitka moja zlata ja dnes cisty test :-/ tak uz som to vzdala a pripravujem sa na mrchu idem si dnes kupit vlozky 😖

kuspitka
6. feb 2013

@voskovka tak ja mam na teste ducha,ale podla mna to nič neznamená..

voskovka
6. feb 2013

@kuspitka aj ja som mala a este akeho.....a dnes len to co tam vidim ja a to je asi ryha tej druhej ciarky takze to povazujem za negativny vysledok.myslim ze kebyze som tehu tak 11DPO uz vidim nieco

kuspitka
6. feb 2013

@voskovka hej vieidt,ja uz koncim nemam chut ist na umele oplodnenie...

voskovka
6. feb 2013

@kuspitka takze ja som tento cyklus skoncila so snazilkovanim davam pauzu potrebujem sa ocistit od hormonov.zacneme zase snazilkovat az leto.

kuspitka
6. feb 2013

@voskovka ja uz nie moja.ja uz davam asi tomi zbohom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre