Koľko dní po KET ste mali pozitívny tehotenský test?

syl80
3. feb 2009

Verim, ze toto tu uz bolo x-krat popisane, ale neviem sa dopatrat k presnym cislam dni po KET (iba po ET)...a kedze na krv po KET sa chodi az na 14den (ET je 10), aky je v tom casovani rozdiel?

Kolko dni po KET sa vam objavila druha ciarka na teste?

ingrid0105
11. jún 2014

@hunka ahoj chcem sa ta spytat v pondelok sa chystam na KET svoj prvy, nejake zarucene rady aby to vyslo?

sariloth
11. jún 2014

@ingrid0105 Fiha, tak to budem silno drzat palce!!🙂

ingrid0105
11. jún 2014

@sariloth dakujem verim ze sa zadari 🙂

hunka
11. jún 2014

@ingrid0105 ahojky tak u nas zarucene vyslo to , ze som mesiac pred tym kazdy den zjedla jednu chili a kazdy vecer az do vkladu deci cerveneho vinka 🙂 ale neboj, ak aj si nepila vinko a nejedla chili, vyjde to,hlavne pozitivnu mysel 😀 a drzim palce inak som nemaal zarucene rady 🙂

katka17044
13. jún 2014

@hunka a mozem sa spýtať ake embryjka ti vkladali a ake si mala pocity v prvé dni? Alebo teda kedy ti zacali prvé príznaky? Dakujem

hunka
13. jún 2014

@katka17044 prve babo bola hatchujuca blastocyta a druhe bola expandovana blastocyta a pocity absolutne ziadne pri prvom som verila a tajne dufala...ale absolutne nic som necitila aani prejavy ziadne..a pri druhom som si myslela,ze to nevyslo,tiez ziadne pocitiy a teda setrit som sa nemala ako takze hned po vklade som vlacila maleho na rukach,lebo nikoho nechcel (to ale neodporucam 😀 )takze je som bola skor ten zriedkavy bezpocitovy priklad 😀
drzim silno palce!

katka17044
13. jún 2014

@hunka Ďakujem ti za odpoveď a gratulujem k detičkám, dúfam sa to aj mne podarí

hunka
14. jún 2014

@katka17044 verim,ze sa Vam to podari a o rok budete uz rodinka 🙂 som stastna,ze nieco ako take centra existuju..denne kukam na ten zazrak co doma mame...posielam vela tehu bacilikov a cakam na spravy , aky testik bol 🙂 drzkajte sa!

katka17044
14. jún 2014

Ahojte náhodou nemá niekto skúsenosť, v deň vkladu k večeru, som chvíľku mala také slabo hnedé na nohavičkách, akoby špinenie, ale potom prestalo, netrvalo to dlho. Vkladali mi blastocystu, myslíte, že už v ten deň sa mohla uhniezdovať? Alebo čo to mohlo byť? Odvtedy už vôbec nič ani nemám žiadne bolesti nič necítim dnes som 5 den od Ket ked nerátam deň vkladu.

dicinka1
14. jún 2014

baby,ake lieky ste brali pri KET-ku???a ake davkovanie?estrimax,duphaston,utrogestan..v akych davkach

katka17044
14. jún 2014

@dicinka1 estrimax 3x2, utrogestan 3x2 a prednisom po ket polku tabletky

dicinka1
14. jún 2014

@katka17044 dakujem...a utros v jednom baleni je kolko?

wanda1986
16. jún 2014

@katka17044 ahoj 🙂 inak to spinenie som mala aj ja, ale to mi doktorka vysvetlila,ze to nie je krvacanie z maternice ale z kanalika, ze niekedy sa to stava pri vklade ale ze ziadna panika 🙂 po ET som to nemala a po KET ano

katka17044
16. jún 2014

@wanda1986 aha to som nevedela, ďakujem veeeľlmi pekne a ešte čo mi bolo divné, keď som sa po hodine ležania po vklade postavila, akoby išla zo mňa voda, to bola tá čo na začiatku do mňa strekli? Lebo som sa bála či v tom aj to embryjko nebolo....

katka17044
16. jún 2014

@dicinka1 ahoj 30 tabliet

wanda1986
16. jún 2014

@katka17044 ahoj, embryjko to určite nebolo 🙂

angel74
18. jún 2014

@hunka ahojky,mne to cervene vinko doporucila aj doktorka ked som absolvovala ked,ze mam si dat ne prekrvenie maternice len nie celu flasku 🙂)) ale nezabralo to ☹

hunka
18. jún 2014

@angel74 moja, uz si bola na krvi? to ma mrzi ☹ ..ale neboj aj tu mam kamosku co na 1x nic a tearz ma malicka asi 2 tyzdne, silno drzim palce nech to vyjde nabuduce! hlavne sa nevzdavaj..

angel74
18. jún 2014

@hunka na krv som nebola lebo som dostala menzes na buduci stvrtok idem do brna na sono a dohodnut sa kedy dame posledneho mraziacika...ako sa vravi do tretice vsetko dobre tak uvidim 🙂

evicka46
20. jún 2014

Je niekto 2 den po ket:?

dicinka1
20. jún 2014

@evicka46 kam chodis do centra?

toncka13
20. jún 2014

Ja som štvrtý den po ket .assistent hatching a embryo glue my robili tiež,chodím do viedene. No a dnes duch na teste🙂)) ale treba este počkať a testovať ďalej prvý et nevyšiel tak dufam teraz.

ingrid0105
20. jún 2014

@toncka13 a ake embryjko ti vkladali?

evicka46
21. jún 2014

@dicinka1 Ja chodim do KE gyncare som po 1x et a 1x ket zatial neuspešne. ☹ A teraz čakam 3 den po ket a ty?

evicka46
21. jún 2014

@toncka13 ja som 3 den po ket to už ti ukazalo na teste to je super 🙂 Ja sa ešte bojim testnut počkam ešte na ten 5 den a uvidim .Počula som že to sa až na 5 den uhniezdi tak čakam

dicinka1
21. jún 2014

@evicka46 po predlzenej kultivacii sa uhniezduje hned...;) ja idem na KET jul/august...

evicka46
21. jún 2014

@dicinka1 ja som mala predlženu koltivaciu a dokonc aj Embrioskope a nič 😢

dicinka1
22. jún 2014
evicka46
22. jún 2014

@dicinka1 Ak sa možem spytat .Mala si aj nejake špinenie pri zahniezdeni? alebo bolesti?

dicinka1
22. jún 2014

@evicka46 ani spinenie,ani krvacanie nic..bolest som mala..ale len take stipkanie vnutri..trvalo to 5 minut..a potom prestalo.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre