• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko folilulov ste mali pri stimulácii na IVF?

23. júla 2016 
no ja som tiez skor pesimista, ale snazim sa :wink: :wink: :wink:

ano je to moje prve a aj posledne IVF, mozem vediet aky ste mali problem?
25. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas byl problem na strane pritele, mel velmi spatni spermiogram, pricina u me se teda dal nehledala, ale osobne si myslim, ze ovulace u me teda taky nebyla nijaka velka slava :unamused: Proto jsem si tak nejak myslela, ze co se tyka folikulu, bude to pri stimulaci v pohode.
25. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono pri prvom IVF oni este nevedia ako budes reagovat, pri druhom uz potom vedia viac a podla toho aj nastavuju stimulku, ale neboj, staci jeden bojovnicek, ten pravy a je to v suchu :grinning:
25. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zajtra idem na odber vajicok, ze vraj ich mam cca 6 - 8, tak dufam, ze co najviac z nich bude zrelych, potom ma caka este dlha cesta k mojmu snu, tak mi drzte palce
26. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima
drzim palce

ja idem vo stvrtok a mam len 2 ks, takze potrebujem vela stastia aby aspon jedno z nich bolo pouzitelne..
drzte mi palce....
26. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad, tak sa drz, daj vediet ako to dopadlo, ja sa uz neviem dockat kedy to budem mat za sebou, a to cakanie ako to dopadne, tak sa vrtam na nete a vo forach a clovek by neveril, kolko ludi ma v niecom podobny osud, ale treba bojovat a nevzdavat to
26. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja uz som tych cyklov absolvovala viac a najviac som mala len 5 vajicok ..... teraz som opat v stimulacii a mam iba 2 foliky... tak dufam, ze bude aspon 1 vajko a to zabojuje.
26. jan 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenny
tak sme na tom podobne
drzim palce....
26. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je medzi vam niekto komu to vyslo na prvy krat :sweat_smile: tochu optimizmu pre ostatne co este len cakame
26. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bolo dobre povzbudenie....
26. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

ja som mala pri prvej stimulke 20 folikov, no polovica boli prazdne. Nasli mi 11 vajicok, no len jedno z nich mohlo byt nakoniec oplodnene. Ostatnych 10 neboli dozrete, resp im chybalo nieco, tak ich ani neoplodnovali. Ten moj jediny bojovnicek bol oplodneny ISCI a dnes si uz konecne uzivam tehulkovanie naplno.
Kocky je hoooodne zien co im to vyslo na prvy krat, treba k tomu hodne optimizmu, vela oddychu, nestresovat sa a radit sa radami lekarov a bab na konikovi. :grinning:
26. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy1
prajem krasne tehulkovanie, lahky porod a krasne a zdrave babatko...
chceme ta nasledovat :wink:
26. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy01
parada, tak bodaj by to nam vsetkym vyslo na prvy sup, vela zdravia tebe aj miminku
26. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky

dnes som mala OPU
moje 2 foliky boli prazdne :cry:
28. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Ja som mala o vajok, z toho mi oplodnili 6 a nakoniec mi ostali dve..jedno mi vložili, to sa bohužial nechytilo a teraz si idem po 2 mrazáčika..tak uvidíme či to bud ten pravý :grinning:
28. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima drzim palceky nech su vajka zrele a pekne oplodnene.ja som mala 10 vajicok,8 zrelych a aj oplodnenych,na 6 den ostali dve a su v brusku(dufam)
ciselko...urcite je to ten pravy bojovnicek co bude v tvojom brusku 9 meciacikov :wink:
marad...to je mi luto,ale ides to skusit urcite znovu a vyjde to,len treba verit a skusat pokial sa to da.
28. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak já měla z 11 folíků 11 vajíček, použitelných bylo 7 a všech 7 se oplodnilo, 5 se přestalo vyvíjet a poslední dva bojovníci byli vloženy do bříška a oba se ujali a nyní čekám dvojčátka :dizzy_face:
28. jan 2010 o 17:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlculka..tak to je super..blahoželám a želám krásne tehu :grinning:

krivka..dakujem..uvidíme o pár dní..a ty nevymýšlaj, sú tam kam by chodili ked u teba im je tak krásne :grinning:
28. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás bylo 14 vajíček, z toho 12 oplodněných, dvě dobré se zavedly a tři zamrazili. Vyšlo to hned napoprvé a chytly se dvojčátka - a teď mám v sobě dva ty mražáčky, jedeme druhé kolo :wink:, tak uvidíme
29. jan 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak také přidám své zkušenosti se stimulací. 3 ivf, první krátký prot. 26 folikulů z toho 15 vajíček a bez metody icsi a bohužel se neoplodnilo žádné, druhý kr. pr. 28 fol. z toho 17 vaj.metoda icsi a oplodnili se dvě, obě emb. zavedena bohužel bez úspěchu a třetí dl. prot. 32 fol. z toho 16 vaj.metoda icsi a neoplodnilo se ani jedno. Jsem z toho smutná a doporučili mi darované vajíčka.
9. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som po 1.IVF mala 5 folikulov, z toho 3 vajicka a s metodou ICSI sa oplodnili vsetky 3, dve 8bunkove a jedno 5bunkove mi dali dnu, som 9 den po ET, zajtra idem na krv
9. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina000,nebola si na IVF v Gyn-Five a OPU si mala v piatok 28.5?
9. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Při prvním Ivf jsem měla 12folíků,z toho zbyly 4,dávali mě je po dvou(druhý Ket) a nic.Při druhém Ivf jsem měla taky 12folíků,z toho jich bylo 6 o.k,první transfér pozitivní,ale bylo z toho ZT a další Ket opět zavedena dvě jedno 6ti,druhé 8 buňěčné a jsou z toho dvě 14 měsíční čertiska(páreček) :wink: zbylá dvě jsme darovali dalšímu neplodnému páru :dizzy_face:
1. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky, tak my sme mali pri prvom 11, z toho 9 ostalo dobrych. a na prvy krat sa nam postastilo ;)
14. aug 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali 17 folikulov, z toho 14 vajicok, s ISCI 11 sa nam oplodnilo..ale dostala som OHSS, takze sa vklad nekonal..no a pred KET som prirodzene otehotnela :slight_smile:
14. aug 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u nas jsme meli 30 foliku a 31 vajicek, isci se oplodnilo 29 a do faze blastocysty se jich dostalo 8 :dizzy_face: jeden maly zazrak uz je na svete a na druhy se chystame ted v zari :slight_smile: Hodne stesti!!!!
15. aug 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja som mala 12 folikulov, z toho vsetky dobre, zrele vajicka a aj sa oplodnili - takze zatial 100% uspesnost :slight_smile: vo stvrtok mam vklad po PK. bola to moja prva stimulacia.
27. jan 2013 o 12:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, aj a som po svojej prvej stimulacii, mala som 30 vajicok, z toho 18 dobrych a 14 sa podarilo oplodnit (ICSI), no lekari neurobili ET, vzhladom na to, ze moje vajecniky dostali zabrat, takze vsetky su zmrazene.
zelam vela stastia )
28. jan 2013 o 18:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Do Wiki Modrý koník pribudol článok o hormonálnej stimulácii Menopurom. Článok je s fotkami a presným postupom aplikácie. Pozrieť sa dá tu: http://www.modrykonik.sk/menopur/
29. apr 2013 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 4 vajicka, z toho 3 zrele a jedno nie., Picsi spravili vsetkym styrom, ale len dve sa oplodnili. ironia je , ze jednym z nich je to povodne nezrele. teraz cakame, v piatok mam volat ako to vyzera.
12. jún 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok