Koľko folilulov ste mali pri stimulácii na IVF?

aaandrejka
20. okt 2006

ahoj dievcata, kolko folilulov ste mali, ked ste stimulovali? A ked ich odoberaju, odoberu ich z oboch stran alebo len z jednej? dnes som bola (4. den stimulacie) na kontrole, ak som dobre pochopila, mam na jednej strane 3 a na druhej 8. Je to ok?

figurka.m
25. jan 2010

no ja som tiez skor pesimista, ale snazim sa 😉 😉 😉

ano je to moje prve a aj posledne IVF, mozem vediet aky ste mali problem?

boruvkova
25. jan 2010

u nas byl problem na strane pritele, mel velmi spatni spermiogram, pricina u me se teda dal nehledala, ale osobne si myslim, ze ovulace u me teda taky nebyla nijaka velka slava 😒 Proto jsem si tak nejak myslela, ze co se tyka folikulu, bude to pri stimulaci v pohode.

figurka.m
25. jan 2010

ono pri prvom IVF oni este nevedia ako budes reagovat, pri druhom uz potom vedia viac a podla toho aj nastavuju stimulku, ale neboj, staci jeden bojovnicek, ten pravy a je to v suchu 😀

mima
26. jan 2010

ahojte, zajtra idem na odber vajicok, ze vraj ich mam cca 6 - 8, tak dufam, ze co najviac z nich bude zrelych, potom ma caka este dlha cesta k mojmu snu, tak mi drzte palce

marrad
26. jan 2010

mima
drzim palce

ja idem vo stvrtok a mam len 2 ks, takze potrebujem vela stastia aby aspon jedno z nich bolo pouzitelne..
drzte mi palce....

mima
26. jan 2010

marrad, tak sa drz, daj vediet ako to dopadlo, ja sa uz neviem dockat kedy to budem mat za sebou, a to cakanie ako to dopadne, tak sa vrtam na nete a vo forach a clovek by neveril, kolko ludi ma v niecom podobny osud, ale treba bojovat a nevzdavat to

jenny
26. jan 2010

ahojky, ja uz som tych cyklov absolvovala viac a najviac som mala len 5 vajicok ..... teraz som opat v stimulacii a mam iba 2 foliky... tak dufam, ze bude aspon 1 vajko a to zabojuje.

marrad
26. jan 2010

jenny
tak sme na tom podobne
drzim palce....

mima
26. jan 2010

je medzi vam niekto komu to vyslo na prvy krat 😅 tochu optimizmu pre ostatne co este len cakame

marrad
26. jan 2010

no to by bolo dobre povzbudenie....

romy01
26. jan 2010

ahojky

ja som mala pri prvej stimulke 20 folikov, no polovica boli prazdne. Nasli mi 11 vajicok, no len jedno z nich mohlo byt nakoniec oplodnene. Ostatnych 10 neboli dozrete, resp im chybalo nieco, tak ich ani neoplodnovali. Ten moj jediny bojovnicek bol oplodneny ISCI a dnes si uz konecne uzivam tehulkovanie naplno.
Kocky je hoooodne zien co im to vyslo na prvy krat, treba k tomu hodne optimizmu, vela oddychu, nestresovat sa a radit sa radami lekarov a bab na konikovi. 😀

marrad
26. jan 2010

romy1
prajem krasne tehulkovanie, lahky porod a krasne a zdrave babatko...
chceme ta nasledovat 😉

mima
26. jan 2010

romy01
parada, tak bodaj by to nam vsetkym vyslo na prvy sup, vela zdravia tebe aj miminku

marrad
28. jan 2010

caute babky

dnes som mala OPU
moje 2 foliky boli prazdne 😢

cisielko
28. jan 2010

Ahojte

Ja som mala o vajok, z toho mi oplodnili 6 a nakoniec mi ostali dve..jedno mi vložili, to sa bohužial nechytilo a teraz si idem po 2 mrazáčika..tak uvidíme či to bud ten pravý 😀

krivka5
28. jan 2010

mima drzim palceky nech su vajka zrele a pekne oplodnene.ja som mala 10 vajicok,8 zrelych a aj oplodnenych,na 6 den ostali dve a su v brusku(dufam)
ciselko...urcite je to ten pravy bojovnicek co bude v tvojom brusku 9 meciacikov 😉
marad...to je mi luto,ale ides to skusit urcite znovu a vyjde to,len treba verit a skusat pokial sa to da.

vlckulka
28. jan 2010

ahoj, tak já měla z 11 folíků 11 vajíček, použitelných bylo 7 a všech 7 se oplodnilo, 5 se přestalo vyvíjet a poslední dva bojovníci byli vloženy do bříška a oba se ujali a nyní čekám dvojčátka 😵

cisielko
28. jan 2010

Vlculka..tak to je super..blahoželám a želám krásne tehu 😀

krivka..dakujem..uvidíme o pár dní..a ty nevymýšlaj, sú tam kam by chodili ked u teba im je tak krásne 😀

fiallinka
29. jan 2010

tak u nás bylo 14 vajíček, z toho 12 oplodněných, dvě dobré se zavedly a tři zamrazili. Vyšlo to hned napoprvé a chytly se dvojčátka - a teď mám v sobě dva ty mražáčky, jedeme druhé kolo 😉, tak uvidíme

standifous
9. feb 2010

Ahojte, tak také přidám své zkušenosti se stimulací. 3 ivf, první krátký prot. 26 folikulů z toho 15 vajíček a bez metody icsi a bohužel se neoplodnilo žádné, druhý kr. pr. 28 fol. z toho 17 vaj.metoda icsi a oplodnili se dvě, obě emb. zavedena bohužel bez úspěchu a třetí dl. prot. 32 fol. z toho 16 vaj.metoda icsi a neoplodnilo se ani jedno. Jsem z toho smutná a doporučili mi darované vajíčka.

martina000
9. jún 2010

ahojte, ja som po 1.IVF mala 5 folikulov, z toho 3 vajicka a s metodou ICSI sa oplodnili vsetky 3, dve 8bunkove a jedno 5bunkove mi dali dnu, som 9 den po ET, zajtra idem na krv

annamary27
9. jún 2010

martina000,nebola si na IVF v Gyn-Five a OPU si mala v piatok 28.5?

crca
1. júl 2010

Při prvním Ivf jsem měla 12folíků,z toho zbyly 4,dávali mě je po dvou(druhý Ket) a nic.Při druhém Ivf jsem měla taky 12folíků,z toho jich bylo 6 o.k,první transfér pozitivní,ale bylo z toho ZT a další Ket opět zavedena dvě jedno 6ti,druhé 8 buňěčné a jsou z toho dvě 14 měsíční čertiska(páreček) 😉 zbylá dvě jsme darovali dalšímu neplodnému páru 😵

cucuriedka
14. aug 2010

ahojky, tak my sme mali pri prvom 11, z toho 9 ostalo dobrych. a na prvy krat sa nam postastilo ;)

sofia2008
14. aug 2010

my sme mali 17 folikulov, z toho 14 vajicok, s ISCI 11 sa nam oplodnilo..ale dostala som OHSS, takze sa vklad nekonal..no a pred KET som prirodzene otehotnela 🙂

saminka
15. aug 2010

u nas jsme meli 30 foliku a 31 vajicek, isci se oplodnilo 29 a do faze blastocysty se jich dostalo 8 😵 jeden maly zazrak uz je na svete a na druhy se chystame ted v zari 🙂 Hodne stesti!!!!

lea231
27. jan 2013

ja som mala 12 folikulov, z toho vsetky dobre, zrele vajicka a aj sa oplodnili - takze zatial 100% uspesnost 🙂 vo stvrtok mam vklad po PK. bola to moja prva stimulacia.

mia110
28. jan 2013

Ahoj, aj a som po svojej prvej stimulacii, mala som 30 vajicok, z toho 18 dobrych a 14 sa podarilo oplodnit (ICSI), no lekari neurobili ET, vzhladom na to, ze moje vajecniky dostali zabrat, takze vsetky su zmrazene.
zelam vela stastia )

e_z
29. apr 2013

Do Wiki Modrý koník pribudol článok o hormonálnej stimulácii Menopurom. Článok je s fotkami a presným postupom aplikácie. Pozrieť sa dá tu: https://www.modrykonik.sk/menopur/

certisko13
12. jún 2013

ja som mala 4 vajicka, z toho 3 zrele a jedno nie., Picsi spravili vsetkym styrom, ale len dve sa oplodnili. ironia je , ze jednym z nich je to povodne nezrele. teraz cakame, v piatok mam volat ako to vyzera.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre