Koľko folilulov ste mali pri stimulácii na IVF?

aaandrejka
20. okt 2006

ahoj dievcata, kolko folilulov ste mali, ked ste stimulovali? A ked ich odoberaju, odoberu ich z oboch stran alebo len z jednej? dnes som bola (4. den stimulacie) na kontrole, ak som dobre pochopila, mam na jednej strane 3 a na druhej 8. Je to ok?

katy2
3. okt 2008

ja som mala pri 1. IVF 15 vajok a 10 sa oplodnilo, pri 2.IVF 8 vajok a 6 sa oplodnilo... PK som nemala a stimulovala som puregonom 225IU... Teraz mam 3 embryjka v brusku a 13.10 idem na krv....

grej
3. okt 2008

Takže já jsem na prvním pokusu měla 6 folíků, z toho jen 3 vajíčka. Oplodnily se všechny, ale PK přežily jen dvě. Ale bylo to neúspěšné.
Na druhém pokusu mi změnili dlouhý protokol na krátký, folikulů bylo sice 11, ale vajíčka zase jen 3 a PK opět přežily jen dvě. Zatím to vypadá, že se jedno chytlo...
Takže na počtu fakt nezáleží 😉 Jen je škoda, že nemáme nic v mrazáku...

luzza
3. okt 2008

měla jsem 25 folíků,z toho 18 vajíček...
16 se jich oplodnilo a 15 přežilo PK...
2 mi dali a 13 zamrazili 😉

miroslava33
3. okt 2008

dlhy protokol - Fostimon, Decapeptyl - 8 vajičok, 7 oplodnenych, po PK jediné embryjko
gravidita - missed abort

ixi
3. okt 2008

ahoj miroslava33 aj ja budem pichat fostimon to sa picha rano ci vecer?a kolko si pichala 😀

miroslava33
3. okt 2008

ahoj ixi - uvodne 3 ampule , neskôr mi to znižili na 2 amp, pichala som si to asi 14 dni,
a rano ...

ixi
3. okt 2008

dakujem 😉

rioko
3. okt 2008

já jsem pichala Puregon a měla jsem 12 vajíček - kolik folíků nevím. Z těch vajíček se oplodnilo 8, vydrželo 5, dvě mi zavedly a 3 zmrazili - a jedno se uchytlo a v březnu čekáme miminko. A měli jsme PK

lucen
7. okt 2008

Ahoj já jsem píchala decapeptyl 175 jednotek puregonu a pak ještě 5 injekci menopuru a měla jsem 13 folikul s toho 12 vajíček 9 se oplodnilo ICSI po PK 7 přežilo dvě zavedly 5 zamrazily zatím neuspěšně a už mám jen dva mrazáčky

vika34
7. okt 2008

ahojte,mala som dlhý protokol Decapeptyl,puregon,menopur mala som 21 vajíčok,18 zrelých,14oplodnených,po PK a PIGD 5 vhodných ,dve zavedly,3 zamrazly,jedno sa uchytli v 9tt MA.

paraple98
15. okt 2008

Tak já měla krátký protokol, 225IU puregonu, folíků mi neřekli kolik jich bylo, ale vajíček 15. Pět jsme rovnou darovali, takže ze zbylých 10 se oplodnilo 9, nakonec po PK zbyly jen 3 a dva jsou te´d v bříšku, test bude až za 14 dní 😉

bubulienka
28. nov 2008

ahojte jajsem si píchala gonal 187,5 jednotek a měla jsem odebraných 12 vajíček,7 se oplodnovalo a z toho 3 přežili,2 zítra zavedou a jedno jestli bude v pořadku zamrazíme je to bez PK 🙂

len
28. nov 2008

Dlouhý protokol, 10 dná á 200 IU Puregonu, 12 folikulů, 6 vajíček, všechna oplodněná bez ICSI, druhý den dvě vyřazena a dvě zavedena (jedno se chytlo, ale vzdalo to v 8tt), poslední dvě se zastavila ve vývoji 3 dny po OPU. Tolik do statistiky.

dckami
24. jan 2009

ahoj kočky,
já jsem v stimulaci na IVF, dnes pícháme Ovitrelele v 26.1. jedu na OPU, mám dle posledního utz pouze 5 folikulů. Stimulaci jsem měla Synarel + Puregon, krátký protokol. Takže nic moc. 😖

dckami
3. feb 2009

Tak po OPU jsem měla 5 foliků a 5 vajíček, druhý den zbyla pouze 4 a prodlouženou kultivaci přežilo pouze 1. Et jsem měla 31.1. - zaveden 1 bojovníček ve stadiu blastocysty. 😉
Tak snad se mu bude u mě líbit. 🙂

olm
3. feb 2009

stimulace Gonal 225j + Luveris, od 5. dne cetrotide, 9.dc pregnyl. Dle utz 4 folici, na OPU dve vajicka. Zitra mam volat, jak to s nima vypada. Nechali jsme si doporucit ICSI. Zatim cau

marrad
24. jan 2010

Ahojte dievcata, prave stimulujem....
dnes 8 den.
Na kolktrolnom ultrazvuku mi lekat videm 1 folik zretelne a druhy si nie je isty pravo a vlavo nic.
Som z toho smutna....
Je to niekto taky, kto to mal podobne?
Zda sa ze som nezareogovala na stumulaciu, aspon ja si to tak vysvetlujem...
Nedavno som bola na IUI bez stimulacie a 10 dc som mala krasny 19 mm folik, no bohuzial bolo neuspesne....
Mate niekto take skusenosti?

cabalkova
24. jan 2010

Ahoj mar... nepanikar, jeste nemusi byt vsem dnum konec, ja mela po tydnu stimulace 4 foliky, velikost cca 7 mm, tak mi zvedli davku a po darlsich trech dnech bylo 10 folikulu, velikost 11mm, tak se treba jeste schovavaji a ukazou se ti, neboj nic, mimi bude!

marrad
24. jan 2010

ja som dnes 8 den od yaciatku stimulacie...
lekar nic take ako zvysenu davku neriesil....
neviem som z toho trochu nervozna...

ladenka77
24. jan 2010

marrad,nesmut,oni mozu vykuknut....a kolko jednotiek si pichas?ja som pichala puregon 225j.,a potom mi to znizovali na 175,a 75jedn...stimulovala som ,myslim 12 dni a nakoniec 10 folikov,z toho 7 vajicok....dve mi vlozili,ale nic,ostatnych 5 zamrazili a potom z tych 5 prezilo len 3 a z nich len jedno-Saska... 😀
a ozaj na to staci len jedno vajko ale zdatne.....tak hlavu hore...

marrad
25. jan 2010

ladenka 77
dik za upokojujuce slova...
ja som brala gonal
187,5 mj. 5 dni po nich som presla na 300 mj merional.... 8 d stimulacie som mala stale len jedno vyrazne a druhe mensie...
zajtra 10 D stimulacie idem na sono tak uvidim...
ak tam bude aj ked jedno tak na OPU pojdem, pretoze to je pokus plateny poistovnou tak by som ho zbytocne minula....

boruvkova
25. jan 2010

Ahoj holky,
tady u vas jsem poprve, nicmene v patek jsem byla na utz a v nedeli na OPU, bohuzel jen 4 vajicka z toho 2 zrala☹ takze transfer zitra, pokud se podari je oplodnit, bohuzel bez prodlouzene kultivace... marr absolutne te chapu, jsem z toho na palici 😨

marrad
25. jan 2010

boruvkova
presne ako pises ja som z toho na nervy aj na palici aj na neviem co este....

boruvkova
25. jan 2010

Omlouvam se, neprocitala jsem celou diskuzi, ale prave proto, ze z toho jsem na nervy, nasla jsem si tohle tema, tak ted nevim, cim jsi stimulovala, ja jsem mela gonal - kazdy den 225 jednotek a pak cetrotide☹
ted se bojim, ze se neoplodni nic ☹

marrad
25. jan 2010

ja gonal 187,5 a teraz pokracujem merional 300 mj a cetritide...
ja som dnes 9 den stumulacie.... este mozno sa nieco objavi, ale neverim tomu...

boruvkova
25. jan 2010

ja jsem mela 9 den stimulace ultrazvuk, to bylo v patek a to mi bylo receno, ze v nedeli bude opu. Takze ted sedim v praci a modlim se, aby to zitra bylo v pohode.

figurka.m
25. jan 2010

ahojte, ja som stimulovala 225IU menopur+merional, 14 den OPU, 5 vajok z toho 2 nezrele, oplodnene 3 metodou ICSI, jedno zdegenerovalo, ostali 2, 21.1. vlozene obe bez PK, teraz ckam ako to dopadne 😕

boruvkova
25. jan 2010

figurko budu drzet pesti, ja cekam, jak to zitra dopadne, snad aspon jedno bude dobre na transfer 😅

figurka.m
25. jan 2010

boruvkova, treba verit a dufat, drzim palceky tomu spravnemu bojovnickovi 😉

boruvkova
25. jan 2010

Napodobne, jsem bohuzel od prirody pesimista, nerada jsem pak zklamana, musim se holt preprogramovat🙂
Figurko, to je tvoje 1.ivf? moje ano

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre