Koľko folilulov ste mali pri stimulácii na IVF?

aaandrejka
20. okt 2006

ahoj dievcata, kolko folilulov ste mali, ked ste stimulovali? A ked ich odoberaju, odoberu ich z oboch stran alebo len z jednej? dnes som bola (4. den stimulacie) na kontrole, ak som dobre pochopila, mam na jednej strane 3 a na druhej 8. Je to ok?

dicinka1
6. jún 2008

bianka a nelynka..prajem vela stastia...

bianka30
6. jún 2008

dicinka dakujeme..

dicinka1
6. jún 2008

bianca kedy budes vediet vysledok?

nelynka
6. jún 2008

dici podobne aj tebe 😀

nathalinocka
7. jún 2008

ahojte , ja som bola minuly tyzden na ivf brala som gonal, mala som 15vajok , 12 oplodnili , 2mi vlozil , mali sme predlzenu kultivaciu a lepidlo. a este neviem kolko mi zmrazil dozviem sa o tyzden ked pojdem na hcg. verim ze nam to tentoraz vijde.

dicinka1
7. jún 2008

drzkam palceky..kde si bola v gyncare u hermana?kolko si za vsetko dala?kolkko si si pichala gonal?reagovala si na neho dobre?nedokupovalal si este gonal?

hava77
7. jún 2008

ahojte, aj ja mam teraz gonal, uz druhe ivf.
reagujem nan perfektne, aj prvy krat aj druhy krat. 🙂

dicinka1
7. jún 2008

kolko jajok si mala hawa?

hava77
7. jún 2008

prvy krat 25 a teraz to vyzera tiez kolo 30. dr. mi povedal, ze mna ked nastartuju tak ma nejdu zastavit 😀
viac info podam v stredu kedy mam odber 😅

fiallinka
7. jún 2008

tak já - nejprve to vypadalo na 20 folikulů, z toho 14 vajíček, 5 embryjek zůstalo o.k. a dvě už mne teď kopou 🙂, zbytek dětí je v mražáku 🙂

nathalinocka
7. jún 2008

hava a 25-30 vajok nieje vela? mne dr. vravel ze normal je okolo12.
dicinka : chodim k hermanovi je super odbornik aj ked tichy ale to nic, on ucil aj hredzaka takze bude mat asi viac skusenosti. gonal som si pichala 225, a v pohode som ho znasala. a ty kedy ides na ivfko?

dicinka1
7. jún 2008

ja idem v auguste alebo v septembri..tolko vydrzim....kolko dni si si ho pichala?takze si nemusela kupovat nic naviac?ja som velmi nareagovalal na fostimon,tak som ho musela dokupit...mala som len 4 jajka...

nathalinocka
7. jún 2008

nie uz som kupovat nemusela mala som 5krabiciek z jednej som mala na dvakrat a pichala som si cca dva tyzdne.
potom mi predpisal duphaston estrimax a utrogestan tieto beriem doteraz. nepichala by som si urcite slabsie injekcie. uz tam nehra rolu ci das 5-10-12 tisic korun, hlavne nech su ucinne nech ti z nich nie je zle atd.
tak ti drzim palce dicinka

hava77
7. jún 2008

nathalinocka, asi aj je ale ja uz mam nizku davku a aj tak mi rastu 😅 preto mi dr. povedal ze ma nevedia zastavit. teraz to vyzera ze mi ostane este jedno cele pero.
dicinka aj menej vajok byva niekedy vyhra 😉 , a teraz mas gonal?

nathalinocka
7. jún 2008

hava drzim palce na odber, vidis kazda reaguje inak aj pri kvalitnych liekoch no co uz , aj mne ostalo este jedno pero. dufam ze ho uz nebudem musiet nikdy pouzit. hava a ty ku komu chodis? k hermanovi?

dicinka1
7. jún 2008

ano,budem mat gonal...chcela som teraz vyskusat tie drahsie ale neviem ako na nich budem reagovat..dufam,ze nie slabsie...

nathalinocka
7. jún 2008

neboj dicinka , dr. ta bude sledovat oni vedia co treba robit.

hava77
7. jún 2008

nathalie ja chodim do martina ku krajkovicovi 🙂 ja tiez dufam ze tymto pokusom koncim 😀
dicinka, mne sa vidi ze gonal je asi najlepsi. vacsina kociek nan dobre reaguje, aj ked su vynimky.

kuspitka
7. jún 2008

ahoj dicinka -ja som mala gonal a je dobry.

dicinka1
7. jún 2008

ajoj kuspitka,ja viem..uz sme si pisali...bojim sa ako nan budem reagovat a aby som nemusela dokupovat,lebo je dost drahy...kolko ste za neho platili vy?

kuspitka
7. jún 2008

ja som za vsetko platila 13 000.on ti este zostane ja ho este mam v chladnicke

dicinka1
7. jún 2008

kuspitka,dufam,ze ho nebudes potrebovat...ak nie..tak mi mozno zvysok predas...ak bude treba..

rosienka
8. jún 2008

ja som mala pri Menopure 9 vajicok, ale zobrali len 8 a oplodnilo sa len jedno, ale zivotaschopne a krasne, ktore sa snad dobre uhniezdi 😵

slunickooo
8. jún 2008

AHOJ, já měla 16 folíků, z toho 7 vajíček, oplodnila se nám a krásně vyvjíjela všech 7, první ET nám nevyšel a hned následný KET vyšel 😉 , ještě máme zamraženy 2 embryjka

dicinka1
8. jún 2008

slunicko super..parada..a gratulujem

fcielkafcielka
9. jún 2008

Ahojte, ja som mala 14 folikov (dlhy protokol s Puregonom), z toho 8 zrelych vajok, 7 sa oplodnilo (vsetky pomocou ICSI-mame zly spg), po dvoch dnoch ich bolo 6, po PK len tri... Prvy ET dve embryjka, nevyslo to. Na KET (ak sa nas posledny bojovnik rozmrazi) este len cakame.

meleri
9. jún 2008

já jich měla pokaždé přes 20, bohužel si už nevzpomenu kolik bylo poprvé vajíček, jen že bylo jen jedno embryjo. podruhé jsem měla vajíček deset a osm embryjí. z toho se dvě uchytila, zbytek jsme zmrazili...a jak jsem otěhotněla tak asi 6 týden to jedno samo umřelo.. fakt je to asi různé u každého, záleží jak tělo na stimulaci reaguje...u mě to bylo dost bouřlivé...

frenkina
9. jún 2008

ahoj holky tak já při 1 ivf jsem měla 29 foliklů z toho 19oocytů oplodnilo se jich 7 když jsem šla na ET zaváděli mi 2 embrijka a 3 zmrazily ale bohužel ani ET ani KET nevyšel,při 2 ivf které jsem prodělala ted v květnu jsem jich měla 20 foliklů z toho 19 oocytů z toho se jich 8 oplodnilo zaváděli mi 3 embrijka a 3 zmrazily ale bohužel i 2ivf se nepodařilo ☹ takže teď mám ještě 3 mrazáčky ale dáme si na chvilku pohov a budeme zkoušet sami v září jedeme na genetiku a dostala jsem metformin a clomhexal tak zkusíme toto a ještě jsem si objednala Fermigard tak uvidíme 😉

emjee
2. okt 2008

brii • snž • Dnes o 22:26
Ahojte,
chcela by som poprosiť tie, ktore absolvovali IVF o pár info.
Zaujímalo by ma, koľko vajíčok ste mali po stimulácii, koľko z nich sa podarilo oplodniť, koľko bolo schopných transferu a či ste mali PK alebo nie.
Ďakujem

nelynka • Dnes o 22:33
ahoj bri, ja som mala 16 vajok, 9 oplodnili, 2 vlozili a 5 zamrazili...a PK sm nemala

brii • snž • Dnes o 22:35
Ďakujem Nely

mici11
2. okt 2008

Ahoj ja som mala len 2 vajka, 2 sa aj oplodnili a PK som raz mala a raz nie. Mam vsak len jeden vajecnik, takze mavam malo vajok ☹ . Nie to tym sice podmienene, ale u mna to tak je.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre