Koľko folilulov ste mali pri stimulácii na IVF?

aaandrejka
20. okt 2006

ahoj dievcata, kolko folilulov ste mali, ked ste stimulovali? A ked ich odoberaju, odoberu ich z oboch stran alebo len z jednej? dnes som bola (4. den stimulacie) na kontrole, ak som dobre pochopila, mam na jednej strane 3 a na druhej 8. Je to ok?

janice_opice
13. jún 2013

Ahoj, já jsem dneska byla na UTZ po 6ti dnech stimulace GOnalem a žádná sláva- pravý vaječník mám chabrus a tam mám asi jen 4 folíky 4-5mm velké a na levém asi 10 folíků 8-12 mm veliké:( V sobotu mám další UTZ tak snad trochu povyrostou

leona45
3. sep 2014

Ja som mala 14 folikulov po stimulacii 🙂

nique
12. jan 2016

Pocet nie je az taky dolezity, rozhoduje kvalita. Stimulovala som puregonom, najprv 100, potom mi znizili na 50IUI, lebo mi hrozil OHSS. Folikulov som mala 31, ale vajicok len 8, co doktorku prekvapilo. Oplodnili sa 4, PK prezili 2, tie sme vkladali. 1 sa ujalo, som v 10tt 🙂.

moniblondie
13. apr 2016

Ja som mala 26 folikulov z toho sa 19 oplodnilo a všetky mám zamrazene koli nábehu na OHSS my nebol doporučený transfer. takže teraz ma čaká KET. A stimulovala som Gonalom.

zuzka56
19. apr 2016

@moniblondie
Ahoj, ako ti zistili, ze mas nábeh na OHSS? Mas pco?

moniblondie
23. apr 2016

Ahoj zuzka 56 nemám pco, ale pri vyberaní vajíčok my nadmerne opuchli vaječníky a podľa toho to zistili a ešte my brali krv a zistili že ju mám moc hustú z tých hormónov, čo býva pri OHSS a dali my preventívne fraxiparin aby som nedostala embóliu. ale všetko bolo potom ok. žiadny OHSS sa neprejavil pila som 5 litrov vody denne v priebehu šiestich dní po vybratí vajíčok a bolo to v poriadku. a co teba to este len čaká ??

zuzka56
23. apr 2016

@moniblondie
Ahoj, dakujem za odpoved. Ano mna este len čaká OPU asi koncom týždňa ale mam pco a uz mam vela folikov, tak sa bojím, ze aj ja dostanem OHSS.

mufka.janka
23. apr 2016

Ahoj Ja mam PCO a mala som 17, z toho sa oplodnilo 11 🙂 jedno uz je 10tt dnu a 9 zamrazenych 🙂

moniblondie
25. apr 2016

zuzka56
Budem ti držať palčeky nech ta ten OHSS obíde. Aj ja som sa veľmi bála že ho dostanem a chvalabohu nič 🙂) daj potom vedieť ako si dopadla

zuzka56
25. apr 2016

@moniblondie
ahoj, dakujem. No dnes na sone mi dr povedal, ze to vyzera na OHSS lebo mam vela folikov ☹

moniblondie
10. máj 2016

@zuzka56
ahoj no dlho som tu nebola. a ako si nakoniec dopadla aj si mala OHSS alebo ta obisiel?? robili ti aj transfer??

zuzka56
10. máj 2016

@moniblondie
ET bol odložený takze čakám na jún a snáď aj KET uz bude

pitufinka
10. máj 2016

Ja som mala pri nativnom ivf teda bez stimulacie jeden folikul

moniblondie
16. máj 2016

@zuzka56
A kolko embrií ti mrazili?? ja som si akurát dnes bola pre lieky co sa berú pred ketom len musim cakat na 1 DMS lebo až od toho dna ich mam brat a na 18 DMS bude vklad takže aj ja budem mat ten vklad júni jak tak počítam 🙂

zuzka56
16. máj 2016

@moniblondie
Super, mam partacku na čakanie 🙂 idem v piatok na kontrolu po OPU a dajú mi další termin kontroly pred KET. Mrazili nam 6 emb.

danielle123
20. máj 2016

@lili1 ahoj možem sa spytat ako rychlo si isla na PN ked si zacasla IVF?

ckatka
16. jún 2016

Ja som mala 17 vajíčok z ktorých sa oplodnilo 5 spontánne. ..a na ISCI už nebolo čo. Boli nezrelé alebo prezreté. Tiež kvôli nábehu na ohss čakáme na MS a ket. Zatiaľ mi je dosť zle. Brucho boli a je ako balón.

veronikamak
23. júl 2016

My sme mali okolo 25, kvôli bolesti sa to nedalo úplne spočítať pred odberom. Použiteľných 14, oplodnit sa podarilo (PICSI) 9 a zatiaľ na 3 deň je ich stále 9 (8-10bunkovych). Uvidíme na 5-6 deň PK.

zuzu805
15. okt 2018

Ahojte ostali kamoske inekcieIVF-teda na umelé oplodnenie,ak by mal niek.záujem tak ti nap.cenu
Fostimon 75IE/UI s.c.,i.m.- 3 balenia,
Diphereline 0,1mg.
2 balenia,
Menopur 600 IU
10 amp.- 1 balenie,
Ovitrele 0,5ml - 1balenie ak by mal niekto záujem 🤗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre