Koľko sa platí za KET?

beke
6. sep 2007

Ahojte baby,
chystám sa na KET a kedže som po úspešnom IVF (mám doma 19mesačného syna) 🙂 ,chcela by som pre malého súrodenca, mám ešte 7 mrazáčikov, to znamená že budem samoplatca. Chcela by som vedieť koľko sa platí za KET aké lieky sa berú atdˇ. Chodím do ISCARE.

efiku
8. okt 2007

Ahoj xima,držkám palce mna čaká KET asi budúci týžden tak mi to výchádza v paitok idem na kontrolu tak som zvedava tiež chodím do gynfivu. A teraz neviem či ten estrofem sa berie aj po Ket musím sa n ato opýtať

xima
13. okt 2007

Ahojte babule 😉
Tak transfer mám za sebou, vkladali mi 2 embryá/12 a 8 bunkové/.Tak už len veríť,že to dobre dopadne. 🙂
Efiku, estrofem sa berie aj po KET .
Majte sa krásne.....

beke
autor
13. okt 2007

Ahoj xima,
držím ti palce a mysli pozitívne určite to vyjde.
Potom daj vedieť.

xima
24. okt 2007

Ahojte babule......... 🙂
Ozývam sa po dlhšej dobe, ale aspon mám super správu...
Som tehotná 😵 😵 😵 😵 😵 Dnes som dostala výsledky z krvi a HCG je vysoké.
Tak prvýkrát od sestričky dobrá správa. Zatial sa teším len tak tíško, uvidíme čo ukáže prvý ultrazvuk, ktorý je ale ešte strašne daleko.
Ďakujem zatial za podporu a držím vám palce.
Efiku ako to prebehlo u teba ?

beke
autor
24. okt 2007

Ahoj xima,
super správa 🙂 🙂 🙂 držím ti palce...uvidíš že to vyjde, musíš tomu veriť.

efiku
24. okt 2007

Ahoj xima gratulujem a držkám palce u mňa čaká odber krvy 31.10 tak som zvedava dúfam že to bude už ok.

dalmacia
26. okt 2007

ahoj babule aj ja som po KET hmm...uspešnom, HCG bolo pozitivne 34...no a 3 den po tej užasnej sprave som začala špiniť...no a prišla som o to...takže jar 2008,začíname odznova ☹ 😒 ale asi už v inom Car. lebo už "tomuto" neverim.

xima držkam moc palčeky, môžeš mi napisať kolko si mala HCG pri 1 odbeere ?
Ja som tušila od začiatku že niečo nieje v poriadku,i ked test bol pozitiv. to čislo 34 ma zarazilo ?! 🤐

xima
28. okt 2007

Ahoj dalmacia , 😉 velmi ti držím palce, aby sa to už podarilo.Vieš, ani ja s vysokým číslom nemám všetko isté....
Moje HCG bolo 1211 aspon sestrička sa vyjadrila, že je to pekné číslo.
Ale práve dnes ma pobolieva od ráno brucho a začala som trochu špiniť, tak vôbec neviem čo si o tom myslieť. Ak sa to zhorší, pôjdem zajtra k doktorovi.
Dúfam, že sa nedej nič zlé, lebo ja som bola taká šťastnááááááááááá , že konečne aj nám sa zadarilo...
Musím len veríť, že bude dobre... ahojte...

dalmacia
29. okt 2007

xima ja by som neriskovala...a radšej by som šla hned k doktorovi 😒 tak tomu sa hovorí HCG to s tým "mojím" už ex sa nedá ani porovnať 🙄
Ono samo špinenie je ešte v pohode,horšie je ked sa to začne menit na mršku...a ta bolesť tiež ešte nemusí nič znamenať. Len ono je to tak, že človek sa i boji tešiť sa a radovať...a po tom všetkom hned myslí na to zlé. Nebojkaj držím palčeky.

lenka20
29. okt 2007

dalmacia to ma mrzi, dufala som v dobre spravy 😢 no nic, tak drzim palce na jar, nech je to uz dobre az do konca, ale aj tak je pozitivne uz len to ze si otehotnela aj ked len na kratucko. kam si chodila doteraz ak sa mozem opytat.
xima - potichucky gratulujem 😵 , tfuj tfuj nech je vsetko v poriadku a dockas sa zdravuckeho miminka 😵

dalmacia
30. okt 2007

lenka ešte hmm..."chodim" do Iscare...ale po neuspešnom IVF a teraz po tom čo sa stalo...zvažujem prejst do ferticent.

lauritka
30. okt 2007

dalmacia ja som z Kosic, a ked sa nam nedarilo dlho, mne gynekolog odporucal aj Blavu pred rokom a prave mi spomenul ten ferticent, ze je velmi dobry 🙂
akurat pre mna by to bola hroza tam dochadzat...ja chodim do Splnu v Ke

dalmacia
31. okt 2007

tak to hej s KE do BA je dochádzat aspon pre mna "nerealne". Ja som FCent.zatedy kontaktovala len mail. hmm...no nieako zatedy žiadna odpoved , zaujímal by ma ich cenník a tiež či poskytujú darcovstvo spermií.

xima
2. nov 2007

Ahojte babule 🙂
Tak vás zdravím po krátkej odmlke .
Ked som písala, že som v nedelu špinili, tak to popoludní ustúpilo. Horšie to bolo v stredu, kedy sa objavila číra jasná krv a to už som vedela, koľká bije 😲 .Tak som utekala k doktorovi. To už asi po troch hodinách krvácanie ustupovalo. Bola som na ultrazvuku, no a na mojú veľkú radosť tam bolo vidieť bielu machuľku. Tak ma doktor upokojil, veľkost zodpovedala a odporučil byť na PN.Chceli si ma nechať aj v nemocnici,ale som slúbila ležať doma a manžel, že sa bude starať. Takže poctivo ležím a som doma do dalšieho ultrazvuku o 2 týždne.
Dúfam, že podobný horor sa už nezopakuje.
Majte sa zatial krásne a držte sa. 😵 ....pa pa

xima
2. nov 2007

Efiku, ešte sa chcem spýtat, ty si bola v stredu zrovna na krv? ako si dopadla?

dalmacia
3. nov 2007

xima tak si viem predstaviť ako si sa zlakla 😨 som velmi rada že to všetko o.k. dopadlo, a veru len bud pekne PN žiadne stresíky a pod. xima čakáš 1 alebo 2 mimi?

beke
autor
20. nov 2007

Ahojte,
xima čo máš nového,poctivo ležíš a čo ultrazvuk? (1 alebo 2 mimi)
efiku ako dopadol odber krvi? dúfam že máš dobré správy.

efiku
21. nov 2007

Beke tak nevyšlo nám to ked som tam volala skoro pa poratilo ked povedala že nič tam nieje ale čo už tak mi lekárka povedala že máme ešte v mrazáčikov 8ks tak aby sme do vianoc ešte raz skúsili a tak to asi skusime.

beke
autor
21. nov 2007

efiku,
je mi to ľúto...nabudúce to už musí vyjsť. Kedy ideš na ďalší KET?
Držím palce. 🙂

efiku
27. nov 2007

Ahojček beke no další KET by sme mali mať ešte do vianoc by sme to mali stihnúť ked mi dojde normálne menzes tak ako som sa na fore dočítala tak tam robia do 21.12 a potom až 2.1 tak dúfam že to tentokrát vijde
A ako si na tom Ty aj Ty si bola na KET?

beke
autor
28. nov 2007

Ahojte,
efiku ešte som nebola na KET-e...chystám sa až na jar. Ja už mám doma malého čertíka po úspešnom IVF a bola by som rada keby bol medzi nimi 3-ročný rozdiel. Maj sa krásne a držím ti palce. 😉
xima, čo máš nového?

xima
18. dec 2007

Ahojte babule,
tak ja som skončila 12.týžden a čakám, kedy sa mi konečne ulaví, lebo stále mi je hrozne zle.Asi mám všetky príznaky tehotenskej nevolnosti, ktoré existujú. Ved aj preto som sem nechodila, lebo som nebola schopná.Vtedy som ležala 3 týždne doma a už som sa vrátila do roboty, lebo by som sa z toho asi zbláznila. Ale som na čipkách, inak by som to nevydržala.
Naše drobátko je zatial v poriadku. Tak len čo sa môj stav zlepší,ozvem sa.
Zatial sa držte a nech sa vám darí.
Majte sa krásne 🙂

beke
autor
19. dec 2007

Ahojte,
efiku ako si na tom? Bola si na Ket-e?
xima držím ti palce a určite ti bude lepšie.
Majte sa krásne. 🙂

beke
autor
18. feb 2008

Baby kde ste?
xima ako si na tom? Efiku bola si na Ket-e?

stevca
24. feb 2008

ahojte zienky.mna caka KET, chodim do GYNCARE v KE, poradite mi co ma caka po financnej stranke ked to poistovna nehradi.vdaka

lenka20
25. feb 2008

stevca ahoj, poistovna KET nehradi nikde, plati sa v kazdom centre inak ale je to cca 4000,-sk plus si doplacas lieky na pripravu sliznice a utrogestan alebo duphaston. myslim, ze hocikde sa zmestis do 5000,-
skus sa opytat v teme IVF raKETacky - tam su kocky kosicanky, mozno ti budu vediet povedat presne 😉 drzim palce na KET 😵

stevca
25. feb 2008

dakujem a prajem vsetkym pekny den 🙂

beke
autor
27. feb 2008

Ahojte,
máte niektorá dieťa po úspešnom IVF a teraz sa chystá na KET aby mohlo dať svojmu dieťaťu súrodenca? 🙂

lenka20
27. feb 2008

ahoj beke - v teme IVF raketacky je gabika, ma dcerku po IVF ale ona momentalne stimuluje na dalsie IVF, nemala uz zmrzlinky ale malu ma z KET-u.

beke
autor
27. feb 2008

Dakujem lenka20.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre