Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko ste doplácali za lieky pri mimotelovom oplodnení?

wejbynka
7. jan 2012

Zaujimalo by ma v akych centrach ste boli, ci ste mali dlhy alebo kratky protokol a cim ste stimulovali a hlavne cena🙂...dakujem moc

boobaa
27. feb 2013

@sudabe prirodzene sme sa snazili 2 roky a nic. To mi je luto ze sa nedaju zlepsit. Aspon ze mame nadej cez asistovanu reprodukciu 🙂

mima2912
3. okt 2013

Ahojte!..ja som bola v gyncare uz 4 krat...A to je zaujimave ze kazdy platil oveeela menej nez ja..!!!!!!.Nemala som predlzenu kultivaciu... vlozili mi iba 2...mali sme icsi..a lepidlo....a nezamrazovali niiiic..!!!!!!!.No a cena ?...drzte sa 1720eu....plus injekcie a lieky...to som si platila zvlast....Nechapem !...Ale zrejme to bude tym ze nezijem na slovensku takze uz som asi cudzinka....(a zarabam miliiony!)Takze pre mña su asi vyyyyyyysie ceny???.A.. to su ceny pre "cudzinky" ??????Teda slovenky zijuce v zahranici????nechapem ...lebo cennik je tam iba jedeeeeen!.!!!!.

sara20
18. feb 2014

@silvia545 to vazne v tom ferticent ste len za lieky platili?

lila2601
21. feb 2014

ahojte my sme boli dnes v Gyn Fiv na konzultacii .. zatial sme neplatili nic no estelen sme zacali ... nevyzera to moc ruzovo 😢 ... tak uvidime kolko to vsetko bude stat .. no posielaju tam a tam a tam fu ha dost este na diabetologiu mna poslai tam dalsie peniaze este na laparoskopiu ....no netesim sa na vysetrenia no tesim sa na baby .... dufam ze sa podari .....

silvia545
10. máj 2014

@sara20 vážne platili sme len za lieky a potom sa platí za mrazenie embryjok ak je čo mraziť 🙂

sara20
10. máj 2014

@silvia545 a kolko vas to vaslo?

silvia545
10. máj 2014

@sara20 len tých 230 eur ako som písala,lebo sme nemali čo mraziť ☹ chceme skúsiť ešte raz,ale už ako samoplatci,tak tu budem musieť začať pomaly pátrať koľko nás to asi tak vyjde 😀 dlho som tu nebola 😉

ckatka
2. mar 2015

ahojte my sa chystame na IVF takisto (pomaly ale isto), a ked sme sa rozpravali s doktorkou na antolskej, tak nemam pocit ze by to (po schvaleni poistovnou) malo byt take drahe.... ci? ratajte so mnou a ak tam nieco nemam tak mi prosim doplnte:

- injekcie Merionalu - vyratala nam tak cca na 30e na cyklus
- Pregnyl - ? dava sa pri IVF tiez? -ak ano cca do 20E
- po vklade progesteron - teraz som mala Crinone - 40E
- zmrazenie v pripade ze ich bude viac (ale nechcela by som vela zbytocne - vyhnut sa OHSS)
- ISCI - asi tiez nebudem chciet - som toho nazoru ze ta "spravna" spermia sa tam dostane, neverim ze laborant skutocne dokaze vybrat tu NAJ...

Co sa tam este moze platit, ked tu vidim palky ze 1000 E a pod?

hanka8686
16. apr 2015

zostal mi Utrogestan a Pregnyl, ak by mal niekto zaujem..

31era31
16. apr 2015

@hanka8686 ahoj,čítam tu že ti ostali nejake tabletky . ja idem teraz 22.4. na 1.konzultáciu ohladom IVF,ak by mi predpísali to čo ti ostalo môžem sa ti ozvať? ak ešte nepredáš do vtedy?

ivetahe
14. jún 2015

Zostal mi Merional, Diphereline ak ,ma niekto zaujem piste do IP

ivetahe
14. jún 2015

Podla mna su Kosice len strata casu a vyhodenie vela penazi,to co zaplatite cez poistovnu,v Cechach zaplatite menejako samoplatca.Pisu drahe lieky ,aj ked sa da stimulovat lacnejsimi.

ckatka
17. jún 2015

@ivetahe mozem poprosit do spravy ze kolko merionalu a za kolko? budem potrebovat dakujem 🙂

hanka8686
17. jún 2015

Mozem posunut Orgalutran.

ivetahe
17. jún 2015

Ja som v Martine v Heliose platila tiez vela ,okolo 1600 eur,a este lieky 250 v lekarni,a to som sla cez poistovnu,tak co potom hradi vseobecna?Maju tam zbytocne predrazene lieky,v Chechach sa plati ovela menej.

iwwka29
2. júl 2015

Ma niekto zaujem o Menopur 15 injekcii?

dicinka1
2. júl 2015

@mima2912 bola si samoplatca????odkedy som podstupila 2 ivf task sa ceny trosku dvihli.ono podla toho kde zijes..lebo nemusi poistovna preplacat..

zuzik
17. feb 2016

Ak niekto mate Menopur 75 , mam zaujem.

ivula123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petajan
8. jún 2017

Nemá niekto Merional?

ereska
14. nov 2017

Mám Dipherelin 3 injekcie a progesterón 85 tabletiek

mimiqa
14. nov 2017

Ahojte mam dve injekcie Cetrotidu ak ma niektora zaujem 😉...a drzim palce.....ja som bola v Brne...vsetko aj s injekciami ma vyslo 2900 €

soniada
15. júl 2018

Ahojte, ak by niekto chcel mam
PROLUTEX
DIPHERLINE 0,1 iba dve ampulku
CETROTIDE 0,25 4 kusky
FOSTIMON 75 mh

ika7
29. dec 2018

Ponukam lieky Menopur 20x amp., 3x Orgalutran, 1x Ovitrelle 250 a 1x Femara...vsetko zabalene nepouzite. Kupovali sme to 16.11.2018

susangha
17. máj 2019

Ahojte. Ostalo mi po ivf decapeptyl 0,1mg 2neotvorene balenia po 7 inj a ešte pregnyl 5000iu

butterfly333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dannyxxx
22. nov 2019

Ahojte ostali mi nerozbalene lieky na ivf 2x Gonal f900 a 1 balenie diphereline 0.1mg. Viac info v sprave.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli