Komu sa podaril KET na prvýkrát?

vlafoj
26. aug 2019

Ahojte, je tu prosim niekto komu sa podaril KET na prvy pokus s hatchujucou blastocystou vo vyssom veku? Budem mat 40. Sme samoplatci a bojim sa, ze na prvy krat sa to nepodari. Cerstve embryo vkladat nemozu, lebo mi zistili protilatky proti embryu, ktore musim najskor vyliecit. Dakujem za kazdu odpoved. 🙂

ingelika78
26. aug 2019

@vlafoj mne vysiel KET na prvy pokus. A podobne ako Ty, mala som 39,5 roka, maly sa narodil po mojej 40-ke. ET som nemala.

vlafoj
autor
27. aug 2019

@ingelika78 Dakujem za pozitivnu spravu... <3 Uz len sa pozitivne nastavit a verit, ze to vyjde aj nam. 🙂

bubinko1506
27. aug 2019

Nam vysiel prvy KET. Predtym som mala 2x ET. Vkladali 2 blastocysty, mame dvojicky. Ale bola som mladsia, v case vkladu som mala 30. Kamoska bola na KET 3 mesiace po mne (ona mala 38), vkladali tiez 2 a maju dvojicky.

vlafoj
autor
27. aug 2019

@bubinko1506 Dakujem za dalsiu povzbudivu spravu... nikdy by ma nenapadlo ze budem musiet riesit takyto problem, ked som uz 2x spontanne otehotnela na prvy sup. A to som mala prve dieta az v 35-ke. 🙂

mkatkam
8. sep 2019

@vlafoj mam vyšiel ket ma prvý krát ale v Reprofit Brno.et som nemala. Mám 38r,som v 37tt. Predtým 2 neúspešné ivf vratane Ket na Slovensku...

vlafoj
autor
9. sep 2019

@mkatkam Tak to je uzasne, gratulujem zo <3 🙂 My tiez chodime do Reprofit Brno. Ale vklad budeme mat asi az buduci rok.

mkatkam
9. sep 2019

@vlafoj ďakujem a držím palce aj vám!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre