Kto otehotnel po IVF a ICSI?

dicinka1
12. okt 2007

chcela by som vediet ci niekto otehotnel po tomto zakroku.ak ano napiste mi pjosim...

meggietn
4. aug 2008

najlepšie by bolo keby všetko preplácala poisťovňa. možno to tak raz bude... 🙄 ved problémy s otehotnením má hádam každý druhý manželský pár.

kuspitka
4. aug 2008

ved to ze skoro vsetci maju neviem co je vtom

meggietn
4. aug 2008

asi Černobyl...

kuspitka
4. aug 2008

tak to hej.nechapem aj nas stat stazuju sa ze malo sa rodi deti ale nic nerobia preto daju prispebok na prve dieta ,ale nevedia ze niekto nevie otehotniet vobec a to je problem.mali by 3cykli preplacat cele a potm da 2cykli za polovicu a nie takto ako robia

meggietn
4. aug 2008

namieto bytov, budeme splácať deti. 😕

kuspitka
4. aug 2008

tak to hej.zober si ze niekomu povies kupila som si dieta este mame aj darcovske spermie

meggietn
4. aug 2008

no to si neviem predstaviť 😕

kuspitka
4. aug 2008

tak to hej.uz mi to tak pripada ako keby som si dieta kupovala je to dost biedne.uz nemam tomu vsetkemu

jvo
4. aug 2008

meggietn, gratulujem a dufam ze sa to podari na 1x aj nam (pozerala som tvoj albumik a po tom kociku tuzim aj ja odkedy som ho prvy krat videla zelena je moja uchylka tak snad je to dake znamenie ze sa to podari) 😀

kuspitka
4. aug 2008

meggie mas pekny album.

meggietn
4. aug 2008

jvo : držím palce, uvidíš že sa to podarí. Ja som sa dokonca aj pomodlila, ked mi vložili 2 embryjká a to som ateista.
Ten kočík mám už dávno doma a je strašne suprový. Lahký a skladný, máme ho v skrini.
kapustika aj ty máš pekný album.

kuspitka
4. aug 2008

meggie dakujem pekne

meggietn
4. aug 2008

kapustika ak sa smiem spýtať kolko máš rokov?

kuspitka
4. aug 2008

tak ja mam 23 a moj muz bude mat 33

mandy55
4. aug 2008

babulky drzim vam palce aby sa vam to podarilo,
nam vyslo 1.IVF nastastie bez ICSI 🙂 a este nam zostalo aj zopar mrazacikov, tak nech aj vy to mate trosku lahsie a lacnejsie 🙂

kuspitka
4. aug 2008

mandy tak to gratulujem velmi.
ty byvas v NITRE?a do akeho centra ste chodili?

meggietn
4. aug 2008

tak to si ešte mladučká, ja mám teraz 29 a čakám prvé dieťa. Čiže to bola moja posledná šanca na tehu. Po 30 je to už horšie. Neboj aj ty budeš raz mamina 😀 na 100 percent.

kuspitka
4. aug 2008

meggie som este mlada ale mame darcu na spermie.mozno keby to bolo od mojho muza by som to inak brala ale inak to neberiem.musim vyuzit cas teraz a nie neskor

mandy55
4. aug 2008

kuspitka chodim do GF, pracujem v BA, tak som tu zostala aj u gyndosa 🙂

kuspitka
4. aug 2008

mandy ty si celkom zdrava nemas nic ?

mandy55
4. aug 2008

mala som anovulacne cylky, bola som na laparke a vsetko OK. asi len rozhadzane hromony. Ked som stimulovala na IUI tak som reagovala dost dobre, takze vajecniky su OK, len som asi tvorila protilatky proti spermijkam, lebo IVF prebehlo hned do par hodin a oplodnilo sa 14 vajok 🙂. Partner ma pomale spermie a je na dolnej hranici co sa tyka mnozstva, ale zatial to stacilo na IVF. nemuseli robit ICSI.

kuspitka
4. aug 2008

tak u nas sa robilo aj ICSI-IVF a este ktomu mame darcovske spermie a ja som celkom v poriadku

mandy55
4. aug 2008

je zaujimave ako je kazde telo ine, a bola si aj na nejakych imuno testoch?

kuspitka
4. aug 2008

nie nebola ale asi pojdeme

mandy55
4. aug 2008

neposlal ta lekar? ani ste sa o tom nerozpravali?

kuspitka
4. aug 2008

tak boli sme na genetike ale to je nanic.mame darcu

sylvia21
4. aug 2008

Kuspit Ako Vam dopadla genetika? Preco myslis, ze to je nanic?

kuspitka
4. aug 2008

lebo meme ju dobre len to ze sme nepouzili manzelove spermie

sylvia21
4. aug 2008

Tvoj manzel je obdivuhodnym, ze sa na to dal. mate neznameho darcu, alebo niekoho, koho poznate?
Mne tiez ponukali, ze pre nas jedna s moznosti je i darovane vajicko, ale to sme zatial nechceli ak su i ine sance.

kuspitka
4. aug 2008

neznameho darcu.
tak keby sme mali spermie tak sa pokusam snima

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre