Kto otehotnel po IVF a ICSI?

dicinka1
12. okt 2007

chcela by som vediet ci niekto otehotnel po tomto zakroku.ak ano napiste mi pjosim...

adrina
17. nov 2007

ahoj..poivf...no.prvý krát, krátky protokol, včera som bola na odber, 4vajíčka. dnes som volala s dokim, tak oplodnené ICSI 3embryjká a v pondelok idem na transfer...chodím do Gyncaru

veracruz
17. nov 2007

poivf, dakujem za podrobny popis. Uz sa tu co to popisalo, viem, ze to nebude sranda, ale ked sa zadari, tak budem najstastnejsia na svete. Zatial to skusame prirodzene, ved mozno aj motyka vystreli 🙂 Baby tu pisu o genetike, tam posielaju z centra? Lebo mne doktorka zatial nic nehovorila. Chodim do ISCARE, ale ako tu citam, tak to bolo najdrahsie rozhodnutie, ake sme mohli mat 😀

veracruz
17. nov 2007

poivf, myslim, ze najhorsie budu tie dni po ET, kym budem cakat na vysledok...

kada
17. nov 2007

ahojky poivf,super meno si si dala 😀 ja sa mam super na ult. bolo vsetko ok
v pondelok idem zasena kontrolu.ale zase mam taky vytok bledo hnedy kamoska povedala ze aj ona to mala kym neprestala si davat tie tabletky.uz som v 9tt.
DRZTE MI PALCEKY NECH TO DOBRE DOPADNE.dakujem

poivf
17. nov 2007

adrina...aj ja som chodila do gyncaru. 😉

vera...my sme na genetiku isli...neviem v akych podmienkach to posielaju..ale my sme museli ist kvoli manzelovi lebo v rodine maju nezvycajnu chorobu a lekar chcel vediet ci to nebude mat dopad na deti alebo na urcite pohlavie..lebo niektore krvne choroby mozu mat dopad napr. na chlapcenske pohlavie a keby to bolo aj v nasom pripade, tak by nam museli robit vyber zenskeho pohlavia este pred vkladom..ale jeho choroba s tym nema nic spolocne.. 😉 my uz mame viac ako trojrocne jedno dievcatko normalnou cestou ale jeho spermiogram klesa a inac ako ivf,icsi to uz neslo...

kada..tesim sa s tebou.. 😉 ten vytok som mala aj ja...tiez asi kym som nevysadila tie tabletky..ako sa volali...estrogen ci tak nejako...a duphaston je odporucane brat do 20.tt..dovtedy som ho aj brala.. 😅

adrina
17. nov 2007

..a vidím že úspešne..poivf 😀 😀 😀

kada
17. nov 2007

poivf hej super potesila si ma konecne budem super spinkat ale pozityvna vec je ze ma prsa bolia a stale blvkam a berem utrogestan aj ma pod brusku niekedy picha.
ja chodim do isceru je tam strasna cakacka kamoska teraz isla a dali jej termin az april maj hrozne ja som bola vybavena behom dvoch mesiacov.

kada
17. nov 2007

hej super hned sa nam to podarilo teda az na druhy pokus ale prvy krat som nebola sto percent rozhodnuta ci to chcem ale teraz ano

LUCKA co to je za centrum FRTICENT,u to je v BA,

veracruz
17. nov 2007

poivf, no musim zavolat a popytat sa na to... ja o ziadnych chorobach v rodine neviem... Ale ked chodil manzel na spermiogram k urologovi, tak ho nemal dobry, ale ked mu spravili spermiogram v ISCARE, tak sme nechapali... my sme tam isli s tym, ze sme "vhodni" na IUI a tam nam povedali, ze bez ivf/icsi nemame takmer vobec srandu. Tak ideme teraz koncom novembra dat zmrazit nejake spermie...
takze Ty mas dve deticky... to je super, ja by som prijala 2-3, ale teraz, ked viem, ze to tak lahko nebude, tak budem vdacna aj za to jedno...

kada
17. nov 2007

adrina ty si tiez po umelom mas uz dedicky a teraz ides zase si pre dalsie

poivf
17. nov 2007

kada..jaj ano to sa volalo utrogestan a nie estrogen..super miesam nazvy...tie priznaky ake si spomenula som mala aj ja... 😉

vera...ked je zly spermiogram tak automaticky sa robi ivf,icsi..ja som tiez nevedela do coho idem..som myslela ze vsetky UO su rovnake..hehe..

janazuza
17. nov 2007

adrina gratulujem... máš dve dietky po IVF? 🙂

poivf
17. nov 2007

kada... 😀 a teraz ides zase si pre dalsie...dobra otazka..rozosmiala ma.. 😵

poivf
17. nov 2007

ahoj janazuza...dnes sme sa nejako vsetky stretli v rovnaky cas... 😉

janazuza
17. nov 2007

tak to vyzerá, konečne išli moji chlapi spať 😀

poivf
17. nov 2007

aj u nas sa uz spinka 😀 len ja tu este oxidujem 😅

rosienka
17. nov 2007

je tu nejaka nova tehulka po ICSI, alebo este cakate na vysledky?

poivf
17. nov 2007

ja som mala icsi minuly rok v septembri...

rosienka
17. nov 2007

poivf, hej u teba vidno uz aj 5 mesacne bejby, ale myslela som nejake uplne cerstve, lebo zo mna teraz cerstva nebude ☹

adrina
17. nov 2007

..ja prvé detičky klasickým počatím, ale teraz som zabijačka manželových spermiíí 😀 😀 a manželovi nejako zleniveli spernie..žeby vekom..xixi..asi starneme 😉

veracruz
17. nov 2007

poivf, tiez som si to na zaciatku predstavovala ako hurvinek valku 😀

poivf
17. nov 2007

adri...my tiez mame jedno normalne pocate ale druhe uz neslo a ja chcela rychlo rychlo... 😀 a tiez one mu zleniveli 😅

janazuza
17. nov 2007

no my máme jedno po IVF

adrina
17. nov 2007

poivf....čo už, ešte že existuje aj takáto možnosť...veľmi túžime po bábatku...verím,že nám to vyjde 🙂 🙂 🙂

poivf
18. nov 2007

adrina...ja by som chcela este aspon jedno babo...mozno to vyjde normalne a ak nie, uz sa ivf nebojim ako ten krat po prve... 😅 kedze viem porovnat klasicke a aj ivf tehu, tak su uplne rovnake... 😉 ale na to treba dvoch...nejako po par rokoch budem musiet spracovat na to i draheho 😅

janazuza
18. nov 2007

..ja spracovávam , ale nejde to...nejak sa mu už do toho - chodenia nechce ☹

poivf
18. nov 2007

no mozno ho to prejde...ved to pre muzov ne nic hrozne..to skor my mame vacsie pravo povedat ci ano alebo nie... 😉

adrina
18. nov 2007

..my sme najskor špekulovali nad adopciou..ale kámoška poradila IVF..tak sme sa na to dali..to sa ja čudujem, že manžel bol taký prístupný

veracruz
18. nov 2007

... ja som si zase predstavovala (ked som bola mlada a naivna), ze pojdeme s manzelom na vikend na chatu a tam radostne a stastne pocneme nase deti 🙂 teraz dufam, ze nam prve ivf/icsi vyjde 😀

adrina
18. nov 2007

xixixi..vera..a ja dvoch mojich chalanov som cez antikoncepciu počala... 😀 😀 a teraz sme museli na IVF zájsť... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre