Kto otehotnel po IVF a ICSI?

dicinka1
12. okt 2007

chcela by som vediet ci niekto otehotnel po tomto zakroku.ak ano napiste mi pjosim...

sylvia21
4. aug 2008

Ako je to kuspitka vlastne s darcostvom?

kuspitka
4. aug 2008

tak je to tak ze darca musi mat taku istu krvnu skupinu ako moj manzel

sylvia21
4. aug 2008

Kuspitka, preco je tato podmienka taka dolezita? Kvoli neskorsiemu moznemu darovaniu krvi alebo kvoli comu??

kuspitka
5. aug 2008

Ahoj sylvia.lebo keby nahodov sa dietatku nieco stalo tak by sme nemali kvneho darcu.

dannak
14. aug 2008

ahojte snažilky tak aj ja už patrím medzi vás. Včera rozhodol lekár, že máme jedinnú a poslednú šancu ako otehotnieť a to len pomocou ICSI. Moc informácii ešte o tom nemáme, tak sa snažím niečo zistiť na internete. Prvý termín máme v centre reprodukcie koncom augusta. Može mi niekto pomôcť a poradiť ako to funguje ...diky 🙂

dicinka1
autor
14. aug 2008

dannak..vsetko najdes tu na konikuvi..neviem do ktoreho centra chodis...kazde je ine...a ma ine vysetrenia..a ine postupy...

sylvia21
14. aug 2008

aha kuspit - chapem 🙂 nestretli ste sa s nejakym casovym problemom s darcovstvom? Viem ze pri oocitoch je cas velky problem, niekedy i niekolko rokov.
dannak skus si pozriet www.neplodnost.cz icsi je tam krasne znazornene na obrazkoch

labutienka
15. aug 2008

ahojte,
zaujímavá téma... žiaľ nám sa to nepodarilo na 1. krát, verím, že na 2.pokus to vyjde 🙂
držím vám všetkým palce 😉

zdeja
15. sep 2009

klop klop je tu niekto-pekny vecer

nancy6666
4. aug 2013

ahojte mozeno som tu uz asi neskoro ale ak by to niekoho zaujimalo tak prave ja som stych stastnejsich ktore ostalo po ICSI tehotne n prvy krat a k tomu nie doma na slovensku ale v irskej republike do teraz nechapem sama ako je to mozne ale toto bola nasa jedina sanca k babetko to bolo 7rokov testy a viskumi snazenia az nakoniec doktor povedl jedina sanca boli sme si na sto percent isty ze to nevinde na prvy krat ale ked som vydela teh test pozitivny tak som sa rozplakala ako male decko zazrat teraz som v tretom trimestri a uz sa tesime strasne na nase slniecko drzim dievcata palce viem co to je ale ak by mal niekto hociake otazky kludne vam odpisem sama viem dobre ze najst odpoved na neake otaky na nete je tazke inak drzim palce vsetkym🙂)

sandra1989
15. aug 2014

Ahojte,

otehotnela niektora z vas s PCOS a zlym spermiogramom?

U nas po vysadeni HAK vyse roka abstinencia menstruacie, endometrium nizke, po 3 davkach agofolin a agolutin vyvolanie menzesu. Nasledne mam uzivat Duphaston.
Manzel ma zly spermiogram.

Hned nas poslali na IVF/ISCI
Men osobne to velmi nevyhovuje. pocas uzivania hormonov mam velke zmeny nalad, priberanie asi 5kg za tyzden, unava, vycerpanost, beznaladosvost... takto by som nerada trapila svoje telo chemiou.

Je tu z vas niekto, kto stavil na prirodnu liecbu?
Ja som uvazovala nad tym, ze zmenim stravu, zacnem sa viac hybat, zvolim bylinky a podobne a tiez manzelovi naordinujem vitaminy atd.

Ved predsa, bunky sa nam cely zivot obmienaju, to ze ma zly spermiogram nemusi byt definitivne.

Co si o tom myslite? Chcem skusit tuto prirodnu cestu, jedine z coho mam strach je to, ze jedneho dna si uvedomim, ze som skusala prirodnu cestu a zrazu sme uz obaja stary... a nemozme mat deticky...

danalesa
1. dec 2014

Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu, 7injekcii v 1 baleni, expiracia 01/2015, nepouzite, udrziavane vylucne v chladnicke, cena ako v lekarni, t.z. po preplateni zdravotnou poistovnou. Ak mate zaujem, piste do spravy,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre