Kto otehotnel po IVF a ICSI?

dicinka1
12. okt 2007

chcela by som vediet ci niekto otehotnel po tomto zakroku.ak ano napiste mi pjosim...

janazuza
13. okt 2007

Ahoj, ja so otehotnela po druhom IVF. 🙂

dicinka1
autor
14. okt 2007

ajoj ja som po prvom ivf,tak sa bojkam co a ako...akeš si mala priznaky tehu po zakroku?pametas sa na to este?vidim,ze chlapceka mas kraswneho urasteneho.

janazuza
15. okt 2007

po zakroku, žiadne.Trochu ma bolelo brucho- podbruško.Bola si v KE? ja som bola U Hermana.Ja som mala v ceku kľudné tehotensto.Problemi boli až asi tak koncom 3 mesiaca. Celý čas som bola na rizikovom. Hlavne ostan v kľude. A neboj sa všetko dobre dopadne. (Mne sa podarilo na 2 pokus)a to bol doslova zázrzak 😉 .
Presne sa pamätám,, ked som zavolala o výsledky a sestrička mi asi 4 krát zapakovala, že to vyšlo a som tehotná 😀 . Inak ja som nemala žiadne tehotenské nevolnosti ani nič podobné... boleli ma akurát prsia a neskôr klby.

dicinka1
autor
15. okt 2007

robila som si testik a vysiel negativny,a to som uz 8 den po transferi...

petkaerdal
15. okt 2007

ahoj Dicinka,myslim,ze to je este skoro na test,ja som robila 12 den a bol negativny a ani som nebola tehu...kamoska robila 8 den po transfere,bol negativny na na 14 den sa dozvedela,ze je tehu...z krvi...takze to nevzdavaj...prajem //

dicinka1
autor
15. okt 2007

dakujem ....

jankajs
16. okt 2007

ja som tiež po 1. ivf-icsi, test som si robila deň predtým, ako som šla na krv. Najprv som myslela, že vydržím bez neho, no potom som si povedala, že ak to nevyšlo, nech to viem, aby ma to potom tak strašne nevzalo. Dala som si ho o jednej poobede s tým, že ak má byť pozitívny, tak bude aj popoludní. Vyšli //,no lekár mi na druhý deň vysvetlil, že kým to neuvidí na UTZ, neuverí. 😖 Vraj mal predo mnou pacientku so 4 pozitívnymi testami a tehotenstvo nepotvrdil ani z krvi. Našťastie "to" naše drobátko - nedrobátko videl, nuž nám hneď gratuloval a popoludní mi to nadšene zvestovala aj sestrička (zdalo sa mi, že sa teší viac ako ja) 😀
Príznaky som mala len prvé dva týždne - mierne mi bolo zle,no nevracala som. Vyskočilo mi bruško, ledva som zapla aj nohavice s gumičkou v páse a musela som si kúpiť väčšiu podprsenku, čo zas oooohromne 😀 😀 😀 bavilo manžela (vyberal so mnou). Doteraz som OK, len keď ma občas niečo pichne "tam dolu", už sa pozorujem, ale to je asi pri prvom vytúženom tehotenstve bežné. 😵
Držím palčeky a prajem skoré 2// 😉
😉

dicinka1
autor
16. okt 2007

ajoj jankajs,aj mne je tak divne,ale niekedy si myslim,ze si lennamyslam...

loko
16. okt 2007

ahoj, ja sa tiez pripajam k tym co otehotneli po IVF ISCI na 1.krat. najdolezitejsie je verit tomu a nakoniec to vyjde. Drzim palce.

dicinka1
autor
16. okt 2007

loko.dostala si ip?

loko
17. okt 2007

dicinka, ano dostala

janazuza
18. okt 2007

dicinka ako ?

majuska81
18. okt 2007

Ahojte, ja som v septembri mala 1. IVF, neúspesné....tiez neviem, ako dalej....

maaja
18. okt 2007

aj ja mam Mareka po druhom IVF + ICSI 🙂

jankajs
18. okt 2007

Majuska 81 - Pre snažilky platí jedno heslo : NIKDY TO NEVZDÁVAJ!!!

janazuza
18. okt 2007

Netreba sa vzdávať, ja som sla hned na druhé IVF a vyšlo to 😀 . Nádej umiera posledná, trba hlavne veriť, že sa to podarí 🙂

zuzla28
18. okt 2007

ahoj baby, ja som cerstvo po 1IVF a neuspesne...takze som dost smutna, ale ukludnuja ma ze ma 7 zmrazenych embrii,tak neviem aka je sanca pri KET ☹

lenka20
19. okt 2007

dicinka, uz si testovala 😕 😕 😕 akoooo 😕

dicinka1
autor
19. okt 2007

jaj,tak mala som vcera take 2 palicky,ale ta druha je velmi slaba,ale vidno ju...dnes budem testovat znovu,tak uvidime.vysledky z krvi budu v pondelok.pa

lauritka
19. okt 2007

😉 dicinka tak sa asi podarilo ;) drzim palce 😵

janazuza
19. okt 2007

dicinka strsne držím palčeky, aby to vyšlo 🙂

lenka20
19. okt 2007

dicinka to vyzera velmi nadejne, super, tak nech ta v pondelok potesia krasnou spravickou 😵 😵 😵 caka ta asi najdlhsi vikend v zivote, vsak 😉

zuzla28
19. okt 2007

ahoj dicinka, dufam ze to vyjde, drzim palce a tie dve ciarky su super, dnes to uz bude silnejsie, este raz drzim palce 🙂

ingulka
19. okt 2007

dicinka, drzim palceky 😉

veracruz
19. okt 2007

ahote, ja idem na ivf+icsi v januari a verim, ze to vyjde...

gabika24
20. okt 2007

Ahojte, nie som tu casto, ale drzim palce vsetkym. Nam sa po KET narodila zdrava dcerka. pravdepodobnost je mensia, ale hlavne je, ze je... aj ja som v teste mala 2 palicky, tu druhu velmi velmi velmi slabucku, ale bola tam a v brusku bola nasa babulka. hlavne treba verit v to, ze sa to da... teraz sa chystame znova na IVF, chceme pre malu surodenca.Tak vela stastia... 🙂

zuzla28
20. okt 2007

ahoj gabika ja som cerstvo po IVF/neuspesne ☹
ale mam tam zmrazene embrijka,tak neviem ako dlho treba cakat na KET, ako to bolo u teba?

dicinka1
autor
20. okt 2007

dakujem vam vsetkym ..... 🙂 ste velmi zlatunke.tie dni su ako mucenie...neviem co si mam mysliet o tych mojich testoch.mam este jeden ale nechavam na zajtra....posledny...a pondelok by som mala mat vysledky...posielam vam cmuciky.dufam,ze sa mi splnil sen a ze sa splni aj vam ten sen.prajem // krasne

dicinka1
autor
20. okt 2007

a dakujem vam za skvelu psychicku podporu. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maahuliena
20. okt 2007

držkám Ti palčekyy, aby sa ten sen už splnil... 😵 veď už je načase 😉 cmukajz posielam aj ja 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre