Kto otehotnel po IVF a ICSI?

dicinka1
12. okt 2007

chcela by som vediet ci niekto otehotnel po tomto zakroku.ak ano napiste mi pjosim...

adrina
21. nov 2007

aha..a teraz to neišlo klasicky...

lumah
21. nov 2007

adrina presne tak, predtým sa moj muž o mňa len obtrel trenkami a bola som tehu a včul ništ už dva roky.

adrina
21. nov 2007

ale nebojkaj..zvládneme to...my sme tiež nemali problemos...a teraz to neišlo klasične...

kada
21. nov 2007

babulky vy sa mate aspon tie babulatka mate aj ja sa uz teskam na toto baby co cakam.dufam ze bude vsetko ok lebo uz nechcem zazit co som zazila o prveho sme prisli porodila som predcasne a bol postihnuty lebo som dostala infekciu tak mi drzte palceky,

adrina
21. nov 2007

kada..držím palčeky..nebojkaj

sisab
21. nov 2007

ahoj kada, poslala som ti IP, mozest tam mrknut prosim ta? dakujem 🙂

kada
22. nov 2007

sisab co si mi poslala?ake ip ja ti tam mrknem ale neviem co chces prepac 😀 😝

kada
22. nov 2007

ja som strasna koza vsak to je inter.posta prepac. 😀

sisab
22. nov 2007

😀 dakujem, trosku si ma potesila...ved uvidime...

lenka1108
22. nov 2007

ahojte baby strasne ma mrzi ze musite toto vsetko zazivat dufam ze ja nikdy nebudem musiet...aj ja som si sice preskakala vselico ale mam krasnu dcerku.o prve sme prisli v 21 tt.prajem vam hodne sily zdravia a trpezlivosti a nech vam to kazdej jednej vyde 🙂 🙂 🙂 🙂 ...drzim palceky... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kada
22. nov 2007

lenka co sa stalo v 21tt. mala si zo zaciatku problemi?

sisab
22. nov 2007

kada, slubila som ze sa ozvem...HCG kleslo, babetko nam odislo ☹

kada
22. nov 2007

sisab to ma mrzi hlavu nevesaj vsak za tri mesiace mozes ist znova
bud rada ze nemusis ist na kyretaz alebo musis.drzim ti palce daj potom vediet

lenka1108
22. nov 2007

ahoj kada prvy krat som otehotnela cez antiku cilest a nevedela som a dalej som ju uzivala asi 2 týždne.potom mi neprisli a tak som zacala patrat co sa deje no a boja som tehotna...bola som stastim bez seba...priletela som domou ze sa dam poriadne vysetrit tu a ani zdaleka ma nenapadlo to co mi oznamili asi v 16 tt.OKAMZITE ZOBRAT!!! skoro som sa zblaznila nikto mi nic nevysvetlil az ked som zmenila gynekloga ten si so mnou sadol a povedal: je to medzi nebom a zemou ,ste jedna s tisica...malunký mal rastep dutinky brusnej a aj chrbticky...nechali ma ho este mesiac nosit s vedomim ze aj tak ho v naruci drzat nebudem...skoro som sa zabila.no a potom som ho 30 juna 05 porodila....nikomu ten pocit neprajem...v oktobri som otehotnela s malou...malicky mal 21 cm A 150 g ani som ho nevidela ale prisnil sa mi a bol krasny.

baby kamaratka nemohla dlhe roky otehotniet zobrali jej vajecnik a neviem co vsetko a ked jej uz isli zobrat druhy tak den pred operaciou jej zistili ze ja v 5 tt.bola aj na prefukoch a neviem co vsetko a nakoniec sa to podarilo..ked som sa jej opitala povedala...VERILA SOM V SAMA SEBA...

NEVZDAVAJ TO SISAB .... ☹

kada
22. nov 2007

lenka no aj pre mna to bolo strasne ked som rodila ale ja som to musela zadrtat az do 7mesiaca.maleho som nevidela lebo som mala cisarsky ale teraz verim ze sa to podari drte mi palceky dik papapa.
sisab drz sa prosim ked budes chciet tak sa pripoj a ja ti odpisem. 😕 😀

poivf
23. nov 2007

ahojte babenky...
kada...ty si preco musela porodit takto? ani neviem ako sa vyjadrit...prepac...a mas uz nejake deticky?

kada
24. nov 2007

ahoj,poivf.bola som na umelom vyslo to na prvy krat ale stale som mal 😅 a zly pocit a v 15tt mi vysli zle afpcka nedala sa mi spravyt odber plod. vody lebo som ziadnu nemala.zistili mi infekciu plod. vody ale musela som cakat kym zacnem rodit sama.maly bol taky silny ze vydrzal az do 7mesica a potom to prislo .nemam ziadne deti ale terz cakame mimi uz som v 9tt.moc sa teskame teraz uz musia byt afp v poriadku a potom budem naj stastnejsi clovek na svete.papapapapappa 😅

kada
28. nov 2007

adrina,tak ako sa mas uz vies nieco som velmi zvedava.daj vediet

adrina
28. nov 2007

čaf kada..ja som väčšinou na inej teme..určite si si všimla..včera mi vyšiel na 8deň po ET positive test a v piatok idem na krv 😀 😀

lauritka
29. nov 2007

kada pridavam sa, mne vyslo to IVF-ko tiez. 🙂 ale prid do nasej temy, od pondelka zalozime novu pre tehulky po IVF 😀 tam sa budeme vsetky stretavat.prajem pekne tehulkovanie 😵

lucia121
29. nov 2007

aj mne vyslo IVF+ICSI na prvy krat.

emilly77
29. nov 2007

aj ja sa pridávam mne to tiež vyšlo po ISCI na 1 krát.

Ale keď to tu čítam. Ja akurát čakám dnes prvé výsledky z 13 tt afpcka, tak držte palčeky.

lenka to pekne napísala musíme veriť samé v seba. Verím, že všetky donosíme naše bábatka.

kada
29. nov 2007

emily ja tiez idem na tie skorsie afp testy daj vediet ako dopadli.
babenky tak sa tesim na pondelok hned rano to hladam hahahaha. 😀

lumah
30. nov 2007

Ja som otehotnela hned na prvý šup po IFV-ICSI! 😀 Vrele odporúčam, absolvovala som 3IUI-podľa mňa je to pri nich málopravdepodobné, keď to nejde normálnou cestou.

mirica
30. nov 2007

tak sa pridávam aj ja - tiež som tehu po 1.IVF/ICSI

adrina
30. nov 2007

takže som ďalšia tehulka po IVF+ISCI..tiež na prvý šup

kada
30. nov 2007

adrinka,super moc sa teskam.kedy ides na ult.ze kolko ich mas vydarili sa dve
mirica, aj tebe gratulujem ze si tehu a v kolkatom stre babenky uz sa tesim na pondelok.

pistica
30. nov 2007

😢 ahoj je tu niekto? v takú neskorú nočnú hodinu?
som tu po prvý krát, dnes som absolvovala diphrreline. lekár so mnou o ničom nehovorí tak neviem čo má čaká.
ak máte niekto chvíľu pre mňa bola by om rada.

lauritka
1. dec 2007

pistica prid do temy IVF- nadej pre pokrocile snazilky.tam je nas vela 😀

kada
1. dec 2007

emily tak co ako is dopadla som strasne zvedava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre