Kto otehotnel po IVF a ICSI?

dicinka1
12. okt 2007

chcela by som vediet ci niekto otehotnel po tomto zakroku.ak ano napiste mi pjosim...

veracruz
18. nov 2007

adrina, uz tolkokrat som musela odsuhlasit, ze clovek mieni a zivot (osud) meni 😀 velmi by som chcela pocat prirodzene...

adrina
18. nov 2007

verka..neboj..niekedy treba prírodu trošinka prekabátiť 😉

veracruz
18. nov 2007

my sa stale hlavne nevzdavame... uzivame vitaminy, skusame prstikovu metodu 😀

adrina
18. nov 2007

prstikova metóda??... 😕

poivf
18. nov 2007

nam tiez sa zadarilo nahodou bo ja som sa prepocitala.. 😀 druhemu sa zadarit lenivelo.. 😅

veracruz
18. nov 2007

ano 😵

veracruz
18. nov 2007

adrina, zajtra drzim palce 🙂

kada
18. nov 2007

babenky co je ta prstikova metoda alebo som neaka divna vobec neviem co to je
yajtra idem sa pozriet na umelacka ci je vsetko ok myslite na mna

poivf tak ty mas kolko deti po umelom ani jedno?
adrina kedy uz ides na ten test ty mas tiez umelacka? 😵

poivf
18. nov 2007

ahoj kada..drzim palceky...
ja mam trojrocne normalnou cestou a patmesacne umelou cestou... 😀

veracruz
18. nov 2007

kada, prstikova metoda pomaha spermijkam prekonat tu dlhu cestu 😀 po styku, kym zena lezi a "prijima", sa s prstom potiera krcok maternice spermijkami. Docitala som sa o tom na fore a tak skusame... Jeden nikdy nevie 🙂

adrina
19. nov 2007

kada...dnes o 12-tej si idem po chrússtikov, ja stále hovorím o dvoch..ale budem to konzultovať s dokim... 🙂
a umelačka ešte nemám..obaja chalani počatí normálnou cestou... 😀

adrina
19. nov 2007

takže baby..mám to za sebou..mám dvoch chrústikov... 😀 😀

poivf
19. nov 2007

adrina..blahozelam..tak si to uzivam..mne tiez vlozili dve a vyslo len jedno..aj tak som rada...kedze zijem v cudzine, tak by sa mi tazko letelo s trojrocnym dietatom a dvojickami...boh to za nas vyriesil.. 😉 nebola som tehu s dvoma...to druhej embryjko sa na mna ani neprilepilo..to moje chlapisko nedovolilo..hehe

adrina
19. nov 2007

ahoj poivf..ja uvidím, ako to bude v mojom prípade..sme pripravený,že to zvládneme aj s dvomi bábatkami 😵 😵 😵 ale i z jedného sa budeme nesmierne tešiť... 😀 😀 😀 ...a kde si v zahraničí???

kada
19. nov 2007

ahojte babenky tak mam sa super babanko nam rastie uz mame 22mm to je 😅 😎 😲 super
adrinka ty mas dvoch normal a teraz si isla na umele,?
mne sa uchytili dva ale potom to jedno sa vyplavylo tak preto som zacala krvacat ale uz to mam za sebou drobec sa silno drzka

poivf,ked to druhe si mala po umelom tak afp testy si mala v poho trosku sa toho obavam lebo raz pret dva a pol rok mi vysli zle bol to chlapec ale teraz verim ze to dopadne super tak cafte a dobru noc

adrina
20. nov 2007

kada..presne tak...2normálne a teraz umeláčikovia... 😵 😵

kada
20. nov 2007

adrinka tak ty zvladnes dalsie to je super kedy budes vediet vysledky? uz sa teskam som velmi zvedava na vysledok preco sa nedarilo a pokolko rokoch si sa odhodlala.

adrina
20. nov 2007

30.11. idem na krvné testy...a prečo sa nedarilo, som zabijačk manželových spermii..xixi...a jeho spermie zleniveli..v lete sme sa rozhodli, že sa na to dáme...a nenaťahovali sme to zbytočne..

poivf
20. nov 2007

ahojte..kada..ano...aj po umelom som mala afp testy uplne v poriadku..obe tehu som mala bezproblemove, nerizikove..uplne rovnake..lisili sa len obcasnymi odlisnymi chutami na jedlo.. 😀

lumah
21. nov 2007

adrinka a tie dve deti čo máš ste ako splodili? Či to len teraz si zabíjačka partnerových spermií? 😝 Ešte aj v tomto sme my baby odolnejšie a silnejšie ako chlapi. 😀

adrina
21. nov 2007

čaf lumah...prvé 2detičky sme splodili klasicky 😵

lumah
21. nov 2007

adrinka no však preto sa čudujem, že čo sa zmenilo, že teraz sa tomu brániš. 🙂

adrina
21. nov 2007

doki povedal,že som musela prekonať nejaký zápal, a vytvorila som protilátky aj proti manželovžm spermiám..a tie tiež nejako zleniveli 😉

lumah
21. nov 2007

adrina je to ale fakt zvláštne to naše telo-robí si s nami čo chce, že? Ty máš aspoň deti už, aj ja mám jednu, ale chudatka tie, čo sa tu snažia a bojujú aspoň o jedno.

adrina
21. nov 2007

však áno...ale my sme s mužom prekonali manželskú krízu..xixi..a strašne sme zatúžili po bábatku...mladšieho syna sme si spravili cez DANU..xixi..tak muž sa smeje,že on to teraz vidí na tie dvojčatá..lebo mi nič nerobíme len tak...polovičato..xixi..som zvedavá,či má pravdu

lumah
21. nov 2007

adrinka a chceli by ste dve? Mne by jedno stačilo 😝

adrina
21. nov 2007

noo..poteším sa aj jednej princezničke...ale necháme to na prírode...čo má byť, tak sa stane....

lumah
21. nov 2007

jasné, budeme radi ked to vobec vjyde, nech je ich kolko chce 😀

adrina
21. nov 2007

lumi...ono je to ťažké vedieť, či jedno alebo dve...moj muž sa smeje, keďže sme samoplatcovia, tak keď budú dva babatka, tak ich máme s 50%zľavou...to je ale pakoš... 😉
a ty prečo teraz na IVF??prevé normálka, alebo tiež umelko??

lumah
21. nov 2007

nie, ja mám iného partnera teraz, dceru som mala s bývalým manželom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre