Kto otehotnel po IVF a ICSI?

dicinka1
12. okt 2007

chcela by som vediet ci niekto otehotnel po tomto zakroku.ak ano napiste mi pjosim...

dicinka1
autor
20. okt 2007

vidim,ze aj ty ides na ivf.tak aj ja ti drzim palceky...

gabika24
22. okt 2007

ahoj zuzla28. 1. IVF bolo neuspesne, na KET som isla po 3 mesiacoch aj nieco, to som mala mimomaternicove tehotenstvo, babo sa uchytilo vo vajcovode - operovali ma v 9t, o dalsie 3 mesiace som isla na KET a dnes mame krasnu babulku. ale myslim, ze sa da ist aj skor, nez o tri mesiace, kamoska bola, mozno zalezi aj na tom, do akeho centra chodis a ci si po KET alebo IVF.
Kazdopadne drzim palceky, neboj, urcite to vyjde - ved aj nam to vyslo.
Ja by som mala ist tento tyzden na odber, ale len par vajickam sa chce rast, tak dufam, ze aj to malo bude ok a ze sa ich podari oplodnit .
Drzim vsetkym palceky, potom dam vediet. Myslite na mna, prosim. 🙂

loko
22. okt 2007

dicinka gratulujem, urcite ti to vyslo, na kolky den si si robila testik?

dicinka1
autor
22. okt 2007

mne sa zda,ze to nevyslo...dnes som si robila testik a nic.zajra su vysledky z krvy...

pipka
22. okt 2007

dicinka, neblbni, musis sa naladit optimisticky a uvidis, ze to vyslo 😵 😵 😵 veeelmi ti to zelam. 😉

dicinka1
autor
22. okt 2007

dakujem pipka...vcera som si robila testik modra sprava,bola tam aj druha,ale slaba,dnes somsi robila ten isty,novy a vysiel neg.,tak neviem...

pipka
22. okt 2007

neboj, ver v pozitivny vysledok a uvidis, ze tehulka budes 😉

testikom sa nie vzdy da verit, najistejsie to je z krvi, testami sa zbytocne len vystresujes, cakaj do zajtra 😉

dicinka1
autor
23. okt 2007

petkaerdal kolko mala hcg v krvi,nepamatas sa?ta tvoja kamoska aty?

petkaerdal
23. okt 2007

Ahoj dicinka,mne to ani nepovedali,sestricka len ze,zial je to negativne... ☹
ale ta komoska mala 18 a je tehu a vsetko je v poriadku...
ja sa chystam na dalsie IVF asi za mesiac,uz len menzes cakam...
drzim palceky

lenka20
23. okt 2007

ahoj petka 😉

petkaerdal
23. okt 2007

ahoj Lenos 😝

dicinka1
autor
23. okt 2007

dnes som si robila 3 testy a jeden z 3 mi ukazal slabu palicku tehu...tak neviem.dam do albumu,hej?a povedzte mi ako to vidite...

janazuza
23. okt 2007

dicinka, ja neviem ale držim pršteky. Ja som si vôbec po IVF testy nerobila, nechala som to na prekvapko 🙂

dicinka1
autor
23. okt 2007

jaj fajne bolo take prekvapko...ze,

janazuza
30. okt 2007

dicinka kao si dopadla? 😉

donla
30. okt 2007

Ahojte ja som tiež po prvom IVF-ICSI, ja som mala aj PCO. Naštastie som otehotnela a teraz sa tešíme na bábätko, malo by sa nám narodiť koncom feb. zač. marca 2008. Tehotenstvo je zatiaľ bezproblémové, dokopy som nemala žiadne príznaky v prvom trimestri. Všetkým Vám držím palce..., my sme sa prirodzenou cestou snažili viac ako 2 roky a potom šup...naštastie to vyšlo na 1krát... Takže nevzdávajte sa 😎 a môj recept pri IVF? Totálna totálna pohodička - stále byť dobre naladený a venovať sa len príjemným veciam.... 😝

lenka20
30. okt 2007

dicinka tak ako si dopadla 😵 dufam, ze na // 😵

lauritka
30. okt 2007

donla to je pozitivna spravicka 😉 drzim palce, nech je to zdrave 😵
dicinka sa nejak stiahla z obrazu 😔 😕

janazuza
30. okt 2007

donla gratulujem 🙂 🙂 , držte sa 😀

veracruz
30. okt 2007

donla, gratulujem aj ja...
nas caka IVF/ISCI a verime, ze to vyjde na prvykrat... podla aj pozitivne myslenie pomaha k pozitivnemu vysledku...

dicinka1
autor
30. okt 2007

takze moje zlate od vcera som zacala krvacat.ale je to fest silne....take kramy silne som este nemala...

poivf
30. okt 2007

ahojte babenky...ja mam stvormesacneho synatora tiez po ivf-icsi..vyslo to hned na prvy pokus..vsetkym vam drzim palceky..inac tehotenstvo som mala bezproblemove...

dicinka...neviem co ti na to povedat...ale nech to uz je ako je, nikdy to nevzdavaj....ak to nevyslo, poriadne sa vyplac..plac lieci...a potom sup do toho znova.. 😉

dicinka1
autor
30. okt 2007

JA UZ SOM SA STOHO SPAMATALA.DOST RYCHLO...NEVIEM AKO TO JE MOZNE....

poivf
30. okt 2007

jeeej dici..tak to je super.... 😉

dicinka1
autor
30. okt 2007

no aj ja sa divym...asi za to,lebo mam pri sebesuper kamarata...manzel musel ist pracovat,aby zarobil na to,co sme utratili za ivf

poivf
30. okt 2007

to je super ze ta ma kto podrzat 🙂

kada
30. okt 2007

ahojte baby som tu nova a tiez som po ivf som asi v 5t

kada
30. okt 2007

boli mi vlozene dve ale jedno sa v nedelu uvolnilo tak som zacala krvacat
a ten dalsi mrnus sa drzi mala niektora podobny problem ked hej tak prosim odpiste dakujem

janazuza
30. okt 2007

dicinka, nevzdavaj to, mne sa podarilo na 2 pokus 🙂

kada
30. okt 2007

aj mne az na druhy pokus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre