Kto stimuluje v júni 2020?

smeja1981
2. jún 2020

Ahojte, hladam spolubojovnicky : ).. Opatrenia sa uvolnuju a dufam, ze vsetky centra funguju ako predtym.Ja som zacala moje druhe IVF . Momentalne mam 5 den stimulacie. Ako sa citite ?Kolko mate vajicok ?Co beriete popri hormon. injekciach? krasny den

gabinka03
27. júl 2020

@luciasmutna áno to bruško to je normálne to sa roztahuje maternica..... Aj mňa to sem tam pobolieva a prsia ma už prestali našťastie ale boleli strašne inak ani nevnímam ze som zatiaľ tehotná.... Dúfam že to takto ostane lebo pri prvom mi bývalo strašne zle a až do konca

lulynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabinka03
29. júl 2020

@luciasmutna tak ako si dopadla na kontrole... Ja super už je aj 👶 vidno

banu01
29. júl 2020

@gabinka03 juuj gratulujem🙂

luciasmutna
29. júl 2020

@gabinka03 gratulujem 🙂 Ja som bola dnes na krvi a mam hcg 352, takze som tehotna 🙂 Ale na uzv idem az o dva tyzdne. Dufam, ze bude vsetko v poriadku. Ty si do akeho centra chodila? Ja do Ferticentu v BA. UZV ti robili v centre alebo uz tvoj gynekolog?

gabinka03
29. júl 2020

@luciasmutna robili mi v centre a mne práve volali ze moja hodnota hcg je 2407 fuuu riadne vysoká

luciasmutna
29. júl 2020

@gabinka03 teraz rozmyslam, ci som dobre pocula tu moju hodnotu, len ja som pocula v telefone 1352, ale myslela som, ze to je prilis vela, tak potom mozno ja mam 1352 a nie 352. Aj mi hovorili, ze mam slusnu hodnotu, tak asi to potom bude tych 1352. Ty mas tiez peknu hodnotu. Teraz uz len dufat, ze vsetko bude v poriadku 🙂

banu01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkya
29. júl 2020

@gabinka03 ahoj môžem sa spýtať to máš kolky deň po vklade?

gabinka03
29. júl 2020

@lenkya dnes 14

lenkya
30. júl 2020

@gabinka03 krásne je to miminko vidieť. Gratulujem. Ja idem až 5.8 na krv stále som v čakaní dnes je 8 deň. Brucho ma pobolieva stále. Včera som si skúšala robiť test a nič. Stále sme v dufani.

gabinka03
30. júl 2020

@lenkya verím v pozitívny koniec... Áno je to nádherný pocit vidieť ho na Sone.... Ja som mala testy pozitívne od piateho dňa po vklade

marshmalowka
20. aug 2020

@ruzo to je super pracuju tam skveli ludia uvazujem ze by som k nim chodila na kontroly namiesto mojej gynekologicky

marshmalowka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciasmutna
26. aug 2020

@gabinka03 ahoj, ako sa Ti dari? Ja zial missed abort, idem na kyretaz :( V 6tt este bilo srdiecko, v 8tt uz nie :(

gabinka03
26. aug 2020

@luciasmutna joooj to ma mrzí ja OK v piatok začínam 10 týždeň a v pondelok idem na prvú poradňu kde mi dajú aj knižku... Začala si krvácať ci ako ste to zistili lebo ja som v ôsmom sono nemala

luciasmutna
27. aug 2020

@gabinka03 vobec nic som necitila, nekrvacala som, nic mi nebolo. A na sone ze nebije srdce :( Myslela som si, ze ak potratim, mala by som mat bolesti alebo krvacat, preto som na to vobec nemyslela, ze to takto nestastne dopadne :(

gabinka03
27. aug 2020

@luciasmutna a to si bola v centre na Sone??? Lebo mne robili sono posledné v centre v 7 týždni bolo srdiečko tak mi dali prepúšťaciu správu a už som sa mala nahlásiť len k môjmu ktorý má objednal na 31.8 ze bude brať krv sono a da mi knižku

luciasmutna
28. aug 2020

@gabinka03 ja som bola v centre v 7 tyzdni, vtedy este srdiecko bilo a potom som mala prist este po 8 tyzdni, vtedy by ma uz bol prepustil, ale zial srdce uz nebilo :( U vas bol tiez problem so spermiogramom? Lebo my mame oligoasthenotheratozoospermiu a ja si myslim, ze vybrali zlu spermiu so zlou dna a preto sa embryo prestalo vyvyjat :( Robili ste aj geneticke vysetrenie embryí? My sme to nerobiki, lebo to bolo strasne drahe, ale asi sme mali... A teraz na tie zmrazene sa uz neda spravit geneticke vysetrenie a strasne sa bojim, ze su aj tie spermie zle a skonci to rovnako a ja si to mam cele pretrpiet :(

gabinka03
28. aug 2020

@luciasmutna no mali sme aj spermiogram zlý môj ma morfologiu dobrú len 1.8% ale hlavný problém bol vo mne ja mam upchate vajcovody takže u nás len ivf inak sa nedá a zo šiestich embryí nám prežilo len jedno jediné a to sa uchytilo našťastie lebo zmrazené nemáme noc

luciasmutna
1. sep 2020

@gabinka03 my mame len 1% dobrej morfologie, tak sa obavam, ze akurat vybrali zlu spermiu. Nam prezili s osmich embryí 4, ale 2 lepsej kvality, 2 trochu spomalene. Po par mesiacoch skusime to druhe lepsej kvality a dufam, ze to uz neskonci kyretažou. Je to strasne sklamanie, ked sa uz tesim, mam dce ciarky, vidno akciu srdca a potom na dalsej kontrole zrazu nevidno akciu srdca. Ale nastastie som uz po kyretazi a nebolo to take zle, ako som predpokladala, psychicky je to horsie, ze som prisla o babatko :(

jujulip
11. dec 2021

Ahojte dievčatá, neviem či sa k tejto komunikácii niekto pripojí ale tak skusim..Komunikujeme s reprodukčným centrom v brne nakolko manželovi vyšli veľmi zle výsledy spremiogramu, má ťažku astenoteratozoospermiu. Pani doktorka nám navrhla stimuláciu Pergoverisom a doporucuje metodu MACS. Som v týchto veciach úplny nováčik..Vedeli by ste mi ozrejmit co všetko tato metoda obnáša? ako dlho sa stimuluje? ci je vobec sanca, ze najdu dobrú spermiu na oplodnenie? Je mi z toho nanič..Ďakujem vám za vaše rady a skúsenosti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre