Kto stimuluje v júni 2020?

smeja1981
2. jún 2020

Ahojte, hladam spolubojovnicky : ).. Opatrenia sa uvolnuju a dufam, ze vsetky centra funguju ako predtym.Ja som zacala moje druhe IVF . Momentalne mam 5 den stimulacie. Ako sa citite ?Kolko mate vajicok ?Co beriete popri hormon. injekciach? krasny den

sandra151
13. júl 2020

@gabinka03 to je skvelá správa. Aj keby nedajbože nie , aj 4 je pekne číslo. Ja som sa tiež modlila nech je viac ako jedno, kvôli opakovaným vkladom alebo do budúcna. My sme mali 6 a jedno pozadu,ale na ďalší deň sa prestalo už úplne vyvíjať, tak zostalo 5, a jedno kvality 5AA mám od štvrtku vložené ❤🙏
Držím palce

gabinka03
13. júl 2020

@sandra151 tak tých päť ti vydržalo všetky PK... Ja sa bojím ci to aj tie štyri nevzdaju a ci vydržia ešte tie dva dni

sandra151
13. júl 2020

@gabinka03 keď sa ukážkovo vyvíjajú tak by mali 🙏

gabinka03
13. júl 2020

@sandra151 no tieto dva dni sú pre ne najdôležitejšie... Ale zaplatili sme aj ten geri inkubátor tak snáď

luciasmutna
14. júl 2020

Baby, aj vas po odbere vajicok pobolievali vajecniky? Nehovorim, ze ma to velmi boli, ale uz stvrty den citim vajecniky, v noci sa zobudzam na to, ze ma tak pichaju a mam take nafuknute brucho. Tiez prsia ma bolia ovela viac ako zvykli. Aj vy toto zazivate? Alebo mam nejaky problem? Zajtra mam len transfer, tak sa bojim, aby bolo vsetko v pohode. Myslela som, ze po odbere budem citit mierne bolesti tak max 1-2 dni, nie 4 dni...

gabinka03
14. júl 2020

@luciasmutna mňa bolelo len v piatok po obede v deň Opu potom už nič len prsia ma bolia ale to asi z progesteronu... Nemôžeš mat hyperstymulak??? Aj ja mam zajtra vklad sme na tom rovnako... Koľko máš embryí??

sandra151
14. júl 2020

@luciasmutna áno mala som to isté,je to normálne,vaječníky sú ešte zväčšene,musí sa to zahojiť. A prsia bolia z hormónov.

gabinka03
14. júl 2020

@sandra151 a ty co máš aj dáke príznaky tehu?? Chystáš sa aj testovat??

luciasmutna
14. júl 2020

@gabinka03 mám 8 embryí, teda mala som v sobotu ráno, odvtefy ma neinformovali, koľko z nich vydržalo, aj sa obavam, aby ich zostalo dosť aj na ďalšie dieťa, nechcem ešte raz podstupovať celý cyklus. Tak som zvedava, ako to zajtra dopadne a či to vyjde. Držím aj Tebe palce, nech to vyjde 🙂

gabinka03
14. júl 2020

@luciasmutna ja som mala zo šiestich vajíčok do soboty päť v pondelok som si volala tak boli všetky ale jedno slabšie tak ani ja neviem ci to dobehlo alebo sa prestalo vyvyjat

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciasmutna
15. júl 2020

Akurat mi povedali, ze z 8 embryí mi zostali len 2 blastocysty a 2 morule. Jednu blastocystu mi onedlho vložia, bojim sa, aby sa ujalo, lebo mozno nam zostane uz iba ta jedna blastocysta...zajtra budu este volat, ci to dobehnu aj tie dve morule a ci sa budu mrazit aj tie.

gabinka03
15. júl 2020

Akurát sedím v čakárni a čakám na transfer ráno keď som volala mi embryolog hovoril ze žije všetkých päť jedno je vhodné na dnešný vklad ostatne nechajú do zajtra a uvidia koľko ich bude vhodných na mrazenie..... Takže zatiaľ takto a od dnes má čakajú najhoršie dní čakania na výsledok ale ja som nastavená pozitívne a cítim ze to vynde hneď na prvý krát

luciasmutna
15. júl 2020

@gabinka03 ja som na tom podobne, hoci mi zostala uz iba jedna blastocysta na mrazenie (uvidim este ako dopadnu zajtra tie 2 morule), som pozitivne naladena a dufam, ze to vyjde 🙂 29.7. idem na odber krvi, kde potvrdia tehotenstvo.

sandra151
21. júl 2020

Ahojte dievčatá. Tak mne Ms prišla ešte pred odberom krvi,všetky testy negatívne takže žiaľ nevyšlo to 😪

lulynka
22. júl 2020

@sandra151 To ma velmi mrzi. Drz sa. Posielam ti vela energie 🍀

lenkya
22. júl 2020

@sandra151 aj mňa to mrzí ale hlavu hore. Raz sa to podarí. Treba si teraz dopriať trosku rozptilenia a bude to fajn.

zuzankaa2
22. júl 2020

@sandra151 ahoj. Tiež mám negatívnu krv, ale ms ešte čakám kým príde. Pôjdete znovu? My by sme chceli ísť najbližšie na ket.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzankaa2
22. júl 2020

@sandra151 my máme 7 mrazacikov. Teraz chceme ísť hneď. Môj priateľ má strašný spermio... Ale ak by nevyšlo, tak by sme dali pauzu a pobehali ešte vyšetrenia.

janadaniel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciasmutna
27. júl 2020

Ahojte, ja som sa dnes testla a mam // 🙂 Podla vas to este moze byt z hormonov alebo je mozne, ze sa to podarilo? Na krv mam ist az v stredu...

gabinka03
27. júl 2020

@luciasmutna kolky si deň po vklade??

gabinka03
27. júl 2020

@luciasmutna to sú 12 deň po vklade to už nie sú hormóny gratulujem... Mi sme mali vklad ten istý deň a aj mne to vyšlo ja mam pozitívne testy od piateho dňa po vklade.... V stredu nám to obom len potvrdia.... Kolke je to tvoje ivf??

lydia86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciasmutna
27. júl 2020

@gabinka03 tiez 12-ty den po vklade, tak gratulujem aj tebe 🙂 Uz len aby sa udrzalo tehotenstvo a nech je babo zdrave 🙂 Je to moje prve IVF a tiez prve ET.

gabinka03
27. júl 2020

@luciasmutna tak presne aj ja prvé IVF a prvý et

gabinka03
27. júl 2020

@luciasmutna a ako sa cítiš??? Aj pociťujes nejaké tehotenské príznaky??

luciasmutna
27. júl 2020

@gabinka03 trochu ma pobolieva brucho, viackrat denne, ale len tak 3 minutky a potom prestane. Prsia ma strasne bolia, tie ma boleli uz po odbere, ale teraz ovela viac. Okrem toho nic ine, mozno trochu viac jem. Ty mas nejake priznaky? Aj teba pobolieva obcas brucho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre