Ktoré centrum asistovanej reprodukcie by ste mi ako samoplatkyni odporučili?

sterea
5. dec 2007

Ahojte, poprosím Vás ktoré centrum asistovanej reprodukcie by ste mi ako samoplatkyni odpuručili? Ktoré je podľa Vás to "najlepšie" ak sa to dá vôbec posúdiť. Kde ste boli spokojné, kde sa Vám zadarilo? ďakujem za odpovede

lauritka
5. dec 2007

🙂 strea, kazdy , komu vyslo IVF ti poradi to "svoje centrum" zalezi odkial si ? a kazde centrum ma uspesnost aj neuspesnost, zalezi potom uz len napozaj od celkoveho pristupu k pacientom.

julietka
5. dec 2007

ahoj sterea, ja som tu prednedavnom polozila podobnu otazku 🙂
baby zatial ako najlacnejsie centrum odporucali ferticent-ak si z BA-je to v Ruzinove

sterea
autor
6. dec 2007

Dakujem, ja som uz bola v Iscare, ale nebola som velmi spokojna s pristupom a vyskusali sme aj Helios, tam su fajn ale je to premna dost daleko. Som z BA. Neviete kde maju najvyssiu uspesnost?

kejla
6. dec 2007

Ahoj sterea,aj mna by zaujimalo,ktore CAR ma najlepsiu uspesnost...Neviete niekto?

redkvicka
7. dec 2007

neviem, ale zacinam pochybovat o tych ich statistikach, ked vidim a pocujem, ze vela bab, aj ked otehotnie tak o mimi pridu a oni maju statistiky len tehu, nie donosenych deti. Takze to by som nebrala za smerodajne, ja keby som mala ist znovu na zakrok, vybrala by som si Ferticent, dlhsie sa caka, lebo tam chodia rakuske pacientky, ale pocula som o nom len dobre veci. Dobre a mudre rozhodnutie.

lauritka
7. dec 2007

suhlasim s redkvickou, je zbytocne sa starat o tie statistiky, aj tak sa nikto nedozvie, ci su pravdive. mne odporuical Ferticent pred dvoma rokmi moj gynekolog v Ke. takze asi na tom nieco bude ;) a babulky ak sa ma podarit, tak sa podari, to je jedno, kde pojdete . cmuck 😵

kejla
7. dec 2007

Baby,tak som sa navnadila na Ferticent,cely den som o nom citala a potom som zistila,ze nema zmluvu s Apollom....Som z toho takaaa smutna,keby som to vedela skor,menim poistovnu... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre