Ktpré kúpele sú vhodné pri liečbe neplodnosti?

slimko
31. jan 2017

Ahojte baby, máte nejaké skúsenosti s kúpeľmi pokiaľ ide o neplodnosť? resp. ktoré kúpele sú nato lepšie Lúčky či Ružbachy (alebo niečo ďalšie)? Ďakujem

janickacrazy
31. jan 2017

@slimko Kamoška bola v Lúčkach, potom sa im podarilo bábo, ale tak neviem, či to bolo tým alebo iným, to ťažko povedať. Teraz by chceli ešte jedno, ale už sa im dlhšie zase nedarí, no ona má už po 40, takže je rada aj za to jedno.

slimko
autor
31. jan 2017

@janickacrazy Ďakujem za odpoveď. Veď jasné tvrdiť že je to len tým sa nedá...ja len zbieram info kam ísť skúsiť, či niekto má nejaké skúsenosti s týmt. Ešte nikdy som nebola v žiadnych kúpeľoch a teraz sa naskytla možnosť skúsiť toto...máme za sebou neúspešné 2x iui, 2xivf...skúsili sme už všetko ešte toto ostalo. Chápem, čo by som aj ja dala aspoň za 1bábo 🙂

janickacrazy
31. jan 2017

@slimko Čo som počula, tak Lúčky si v tomto celkom pochvaľujú, tak dúfam, že vám to pomože, ved za pokus nič nedáš. Držím ti palčeky, aby si sa dočkala bábatka.

mirpet
29. jan 2018

@slimko Dievčatá, tiež sa zaoberám myšlienkou ísť do kúpeľov kvoli neplodnosti, len rozmýšľam, či v takomto prípade je šanca na pobyt hradený poisťovňou alebo nie?

slimko
autor
29. jan 2018

@mirpet ahoj. V pripade sterility mas narok kazde 2rokg na skupiny B. Cize poistovna ti hradi stravu a procedury a ty sama si musis zaplatit ubytovanie.

slimko
autor
29. jan 2018

@slimko a myslim ze taktiez je to obmexzene vekom ze do 39veku zeny

mirpet
29. jan 2018

@slimko Ďakujem za info 🙂...Som po 1.IVF a momentalne po 2.KET, tak zvažujem ,aké sú možnosti

slimko
autor
29. jan 2018

@mirpet skus mozno pomoze. Ja som tiez sla po 2ivf a histeroskopii...

mirpet
29. jan 2018

@slimko A to mi musí napísať - dať odporúčanie gynekológ?

slimko
autor
29. jan 2018

@mirpet ano on musi vypisat komllet papiere pre poistovnu, odnesies slebo posles im to + dolozit nejake lek.spravy ze preco ziadas a co si podnikla ( aspon mna pone domov poslali ze len tlaciva od dr.nestacia) a cakas pokym poistovna schvali..povacsine vzdy na Bcko schvalia lebo nemaly peniaz sama doplacas...a daju ti na vyber ktore kupele su pre tvpj problem vhodne a ty si vyberies a uz sama s kupelmi dohodnes kam chces ist a v akom datume

mirpet
29. jan 2018

@slimko Ďakujem. si zlatá 🙂

slimko
autor
29. jan 2018

@mirpet drzim palce nech pomozu ak pojdes ;)