Kúpele po potrate a následné snažilkovanie

malynostek
28. mar 2014

Dobry den chcem sa opytat ci nahodou nemate niektora skusenosti s kupelmi po potrate alebo aj ci niekomu pomohli kupele s otehotnenim

klarionela
28. mar 2014

Ahoj mam za sebou jeden samovolny a potom dve interupce ze zdravotnich duvodu....potom prvnim sem otehotnela hned na poprve vzdy kdyz sme se snazily a ted sem konecne po ctvrte tehotna a to sme se snazily dva mesice.....hlavne nesmis po potratu minimalne pul roku otehotnet....je to rizikove a maternice neni zahojena a pripravena....bala sem se ze nebudu mit dite a ted ho ocekavam :D tak hodne stesti,kup si kyselinu listovu a ber ji pred a i po az do tretiho mesice....pomaha to dost:D:D

tamarka9
29. mar 2014

@malynostek s kupelmi by som po potrate pockala aspon do prvej ms (pokial si bola na cisteni) a pomozu minimalne tym, ze sa odreagujes a budes mysliet na nieco ine...drzim palce na skore zotavenie 😉

tamarka9
22. apr 2014

@malynostek ahoj, este ma napadlo, ze neviem ako to bolo u teba, kedy si potratila a tak blizsie, ale mojej mamine raz praskla cysta na maternici a museli ju operovat a potom jej lekar povedal, ze ma narok na kupele, ze niekde na Slovensku su take, ktore sa specializuju na tieto zenske veci...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre