Liečiteľ Jasica z Dolného Kubína

regalka
9. apr 2019

Ahojte, chceli by sme navštívit liečiteľa Anton Jašica z Dolného Kubína,viete mi povedať skúsenosti?nijake nové recenzie som nenašla,ale známy nám ho odporučil... Ďakujem

limetka37
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mihula
9. apr 2019

Ja som bola,ak nevies co s peniazmi,tak ti da moje cislo učtu

zuju2
9. apr 2019

@regalka Bola moja kamarátka a veľmi si pochvaľovala. Lekári už nevedeli a on jej veľmi pomohol. Niekolko liekov dokonca vysadila

mihula
10. apr 2019

@regalka este raz ja,bola som s priatelom ako doprovod.Prisiel v bielom plasti ako doktor do pivnicných priestorov.Ostala som sediet vonku a vtiahol aj mna dnu.Ja som nemala v plane ist ku nemu,nemala som žiadne zdravotne problemy.Jasne-ja som bola viac chora ako priatel,to že nas zinkasoval oboch a dokopy nam nic nepovedal,už nebudem komentovat

regalka
autor
11. apr 2019

@mihula ďakujem za info, rozmýšľame nad ním... jasné že sa nájdu ľudia ktorým pomohol a ktorým "vytiahol peniaze z vačku", práveže čo som pozerala tak nič aktuálne o ňom...pred 10 rokmi to bol okolo neho"boom"a teraz až tak nič.. ďakujem ale za tvoju skúsenosť...

eur
12. apr 2019

skutočný liečiteľ nepýta peniaze za radu iba ak by musel sám investovať napr. do nákupu flaštičiek, teglikov, pap.vrecúšok... atď, teda do materialu. A zasa--- nebude pýtat 20€ za 0,5dclflaštičku a podobne... už v prvých minútach zistíte, či je to skutočne liečiteľ alebo len šovmen. Ja som bola u niekoľkých, a ak prišlo na to- čo som dlžná, vždy mi bolo povedané, že koľko dám-toľko dám alebo konkrétna suma za to, čo musel/musela sama platiť.
Liečiteľ nemá fungovať ako podnikavec

daarling
12. apr 2019

@regalka nechcela by si vyskúšať skôr v pl kúsok za hranicami je tiež liečiteľ Jozef Lukasz. Veľa ľuďom pomohol, aj takých čo poznám. Nájdu sa aj taký, ktorým nepomohol. Ževraj neberie za to peniaze. Ja sa tiež k nemu chystám v najbližšej dobe.

regalka
autor
12. apr 2019

@daarling nemáš na neho prosím kontakt? potrebujem z chrbticou pomôcť.... ďakujem

daarling
12. apr 2019

@regalka +481828511311 on je z pl z dediny Krempachy. Keď si dáš aj do Google tak ti ho najde

daarling
12. apr 2019

+48 18 285 13 11 prepáč pomýlila som sa v cisle

regalka
autor
12. apr 2019

@daarling ďakujem...

mihula
12. apr 2019

@regalka a co tak skusit na tu chrbticu akupunkturu?Cvicenie SM systemu,mne to pomohlo

viktoria86
12. apr 2019

@regalka neviem ci ste uz skusali, ale v Ziline je uznavany chiropraktik ktory uz pomohol s chrbticou nespocetnemu mnozstvu ludi, mam aj osobnu skusenost ktora ma zachranila pred operaciou, je to pan Dr. Brtko. Odporucam vyskusat ak mate problem s chrbticou, ale objednava tak do mesiaca kedze je ozaj vyborny a chodi k nemu vela ludi.

regalka
autor
13. apr 2019

@viktoria86 tiež môžem poprosiť kontakt? ďakujem vám všetkým za rady a odporúčania.

regalka
autor
13. apr 2019
viktoria86
13. apr 2019

@regalka ano,to su otec a syn ale co sa tyka vyssie uvedeneho treba kontaktovat otca.

regalka
autor
14. apr 2019

@viktoria86 ďakujem

silesias
14. apr 2019

Ja som z DK a ešte som o ňom nepočula, asi to o niečom svedčí 😂😂

gebeente77
14. apr 2019

@regalka k Jasicovi chodi roky svokruska, zatial bola vzdy spokojna, ale tiez odporucam Brtkovcov,stary pan ma velmi dobre odporucania, syn je dokonca moj byvaly kolega 🙂

laskonka80
20. jún 2020

@eur A pomohol ti naozaj niektorí?Ďakujem

jankacukrik
16. feb 2023

Známy dolnokubínsky liečiteľ mal napadnúť zdravotnú sestru. https://myorava.sme.sk/c/23135244/policia-vyset...

jankacukrik
16. feb 2023

@regalka Známy dolnokubínsky liečiteľ mal napadnúť zdravotnú sestru. https://myorava.sme.sk/c/23135244/policia-vyset...