Má ročné obdobie vplyv na úspešnosť IVF?

pige
24. okt 2009

Ahojte, zaujimalo by ma, ci ste pri rozhodovani na absolvovanie IVF brali do uvahy aj rocne obdobie..ci je vacsia uspesnost napr.v lete ako v zime, popripade ak ste postrehli nejake vyhody/nevyhody ktore su spojene s roc.obdobim a IVF. Vyzera to tak, ze ma to buduci rok neminie a rozmyslam kedy sa do toho pustit...takze dakujem vopred za kazdu radu alebo informaciu 😉

pige
autor
25. okt 2009

a vobec by sme sa nenahnevali keby uz pod tohtorocny vianocny stromcek, ze? 😉 😀

moncika15
25. okt 2009

ked smiem byt taka trufala ja by som prijala uz aj tento rok 😅

pige
autor
25. okt 2009

no pani, to by boli vesele vianoce, asi by som sa od samej radosti zblaznila

moncika15
25. okt 2009

ani nehovor 😀 keby som mohla tak sa asi aj opijem 😀 😀 😀 😀

pige
autor
25. okt 2009

😀 😀 😀

moncika15
25. okt 2009

jaaaaaa uzzzzzzzzzz xceeeeeeeeeeeem mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅

pige
autor
25. okt 2009

waw tak to bol ako vykrik do tmy 😀 tak aj ja sa pripajam a revem o dusu ze aj jaaaaaaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

moncika15
25. okt 2009

😀 😀 😀 😀 boze kde to dnes skoncime 😅 ze by v jednej izbe v blazinci

pige
autor
25. okt 2009

😀 😀 vies ze aj mna to iste napadlo 😀

moncika15
25. okt 2009

inak ked mam slabsiu xvylku ja si tak ozaj pripadam 😔

pige
autor
25. okt 2009

no asi by to chcelo zamestnat mozog niecim inym, lebo takto sa tam pomaly ale isto dostaneme-myslim do toho blazinca 😅

pige
autor
25. okt 2009

no ja som konika citala uz dlhsiu dobu, ale registrovala som sa len vcera, lebo ten konik to je ako zavislost 😅 a asi som ti tym registrovanim teda moc nepomohla

pige
autor
25. okt 2009

ej tam bol preklep: som si tym moc nepomohla

moncika15
25. okt 2009

😀 a ja som sa potesila ze beries na mna ohlad 😝

ja som konikarka uz peknyx par rokov.je super ze si mas s kym pokecat o veciax, ktore sa nedaju len tak vytiahnut na kavicke s kamaratkami.a hlavne dozvies sa tu vela noveho a hlavne nie len nejake nastudovane veci ale radia baby co to maju odzite. ale sem tam si treba dat pouzu aj od kona 😉 par krat som to sama zazila

pige
autor
25. okt 2009

tak prepac, to som ale sebec 😝

to hej to sa aj mne na konovi paci, clovek sa vela dozvie a niekedy zasne kolko energie a chuti bojovat o vytuzene babo maju ludia- tak to doda optimizmus a energiu do dalsieho snazenia 🙂

moncika15
25. okt 2009

hrosie je to ze v temax do ktoryx xodis sa to pekne zatehulkuje a ty si pripadas navyse 😔 takto pokracuje s x temami. ale TATO je uz urcite ta prava 😉

pige
autor
25. okt 2009

🙂 🙂 🙂

pige
autor
25. okt 2009

no musim uz koncit, tak ti zelam pekny zvysok vecera a zase niekedy sa tu stretneme 😉

moncika15
25. okt 2009

dobru noc 🙂

cisielko
25. okt 2009

Sofi..ani ja tomu nerozumiem ale je to tak..tý čo ma poznajú vedia, že a mám smolu..mne sa pose..všetko čo sa len dá no ale čo už 😠

Mončika..aáno, je tam rozdile oklo 2000-25000sk...mne to bude pichať manžel a radšej sme to zvolili takto, už aj ak je to dosť drahé 😕

My sa snažíme..no ani neviem..HA som vysadila 4 rky, tak riadne asi 2 roky..je to na nervy 😠

sofia2008
25. okt 2009

no pozeram, ze ste sa tu dnes poriadne rozbehli... 😀 😀
ja uz ani kricat nevladzem, ako velmi chceme babo...
cisielko, tak v tom nie si sama, my s manzelom sme sa taki dvaja "sttastni" stretli 😠
my sa snazime cez dva roky..ale dufam,ze budu tento rok pekne Vianoce 🙂

cisielko
26. okt 2009

Ránko 😀

Sofi...budem držať palce..kto vie ako to bude do vianoc..bol by to pekný darček 😉

sofia2008
26. okt 2009

Pekny dnik vam prajem 🙂
Ja si az take velke nadeje nedavam a vsetko beriem s rezervou..bude, ako ma byt 🙂

katy2
26. okt 2009

ja som mala 1.IVF v januari bez ET, v aprili KET nic, v juni KET nic a v septembri 2.IVF uspesne.... Tak si vyberte 😀

sofia2008
26. okt 2009

a dnes sa uz Katy tesis z babatka 🙂 super 🙂

cisielko
26. okt 2009

Katy...no ale stále to zato..drobec už domka u teba 😀

pige
autor
26. okt 2009

katy gratulujem ku babenku, tak september bol ten stastny pre teba 🙂
Kocky neviete, ci je na koniku aj nejaka statistika uspesnosti pre IVF za min.rok?

cisielko
26. okt 2009

pIGE..NEVIEM...prečítaj si nejké témy, tam zistíš čo a ako 😉

sofia2008
26. okt 2009

pige, kazde centrum ma na svojej stranke svoju statistiku, aspon v Gyncare je to tak

pige
autor
26. okt 2009

dik sofie 🙂 , uz som kukla na helios stranku, ale nejak sa tam neviem z tych grafov vysomarit 😝 este nieco pohladam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre