Mám za sebou úspešné IVF a snažím sa o ďalšie dieťa

kukulik30
10. apr 2008

Ahojte baby, dufam, ze sa mi podari otvorit novu temu 🙂 Gratulujem vsetkym, ktorym sa to podarilo a doma sa na nich usmieva maly zazrak " so skumavky" a chcem sa opytat ci sa snazia znova skusit stastie, pretoze my nechceme mat jedinacika a teraz v aprili resp. maji by sme to este skusili. mame este 9 mraziacikov, tak to hadam moze vyjst aj na 2krat.
Tak dievcence prispejte, ak mate nejake skusenosti, ak sa vam to podarilo aj na viac krat, ako to prebiehalo, na ktory pokus to vyslo a pod. medze sa nekladu 😉 povzbudime snad aj ine pary
nam to vyslo na druhy pokus.Po prvej stimulke na začiatku som mala okolo 25 vajicok,podarilo sa oplodnit 16 vajicok. hned po odbere nastala ovarialna hyperstimulacia , aj napriek bolestiam mi vlozili dve embrijka , ale na treti den po transfere som musela ist do nemocnice a samozrejme z toho nic nebolo. na druhy krat mi 20. februara 2006, zhodou okolnosti na moje meniny oznamil lekar, ze cakame babatko 😵 😵 😵 Bolo to uuuuuuuzasneeeeeee 😅
tak co, mate ej vy nejake skusenosti?????

kukulik30
autor
9. jún 2008

a to mas aj vysoke hcg, nebudu to dvojky???? 😉 😉 😉

ingulka
9. jún 2008

Ahojte babenky,
ja mam za sebou uspesne 1.IVF, a babenko je na ceste ;) ale mam zamrazene este nejake oplodnene vajicka. Ak si dobre pamatam, tak by nam ich mali drzat v mraze rok - podla papierov co sme podpisovali. Co potom urobia s nimi? Mozu ich na moju ziadost drzat na mraze dlhsie? Ako dlho? Kolko sa za to plati? Mate s tym uz niektora skusenosti?

kukulik30
autor
9. jún 2008

ingulka,predovsetkym ti chcem poblahozelat k mimi 😉 krasa, uzivaj si tehulkovanie, je to nadherne, ja o tom snivam , chcem si to opat zopakovat 😵
A k tomu mrazenieu, mozes ic mat zamrazene ako dlho chces, samozrejme asi za poplatok / bude to asi ta suma, ako si platila teraz na ten rok, len sa to bude predlzovat a suma je zavisla od toho do akeho centra chodis, poplatky su rozne/, bez tvojho vedomia a povolania s nimi nemozu manipulovat, tak sa neboj.....ak sa rozhodnete absolvovat dalsi KET, tak ich pouzijete 😉 a k jednemu mimi pribudne dalsie 🙂

beke
9. jún 2008

Ďakujem kukulik, a dúfam len, že to bude jedno baby.

bianka30
9. jún 2008

beke suuuuper, gratulujem...

beke
9. jún 2008

Vďaka, bianka.
Držím palce na testík. 🙂

bianka30
9. jún 2008

beke dakujem, budem to potrebovat...

pocuvaj 2 nasobna maminka...hehehehe nevies mi povedat ked som nemala PK ale na ET som bola na 2 den od OPU na kolky den sa uhniezduje vajko? ja viem ze ked mi ho len vcera davali spat je este veeeelmi skoro na to aby som nieco citila ale ako mne dne doslo zle tak to som este ja osobne nemala....

beke
9. jún 2008

Ja som už dva týždne po KET a stále nič necítim, takže je to individuálne...pred tromi rokmi som bola na IVF a vtedy nám povedali v centre, že embryo by sa malo zahniezdiť už v prvých dvadsiatich minútach...teraz, keď som ležala po ET na izbe tak som raz cítila také ako keby uštipnutie v brušku, možno vtedy sa už zahniezdilo...zle ti môže byť aj z liekov.

bianka30
9. jún 2008

no tak to som zvedava... dufam ze som mu dnesnym vyletom nejako neublizila .... dakujuem za info... a drzkaj sa... davaj na sebaveeeeliky pozor...
mimochodom byvas priamo v DS lebo ja som zo Samorina...

beke
12. jún 2008

bianka, bývam priamo v DS...
držím ti palce a mysli pozitívne...50% úspechu!!!! 🙂

beke
23. jún 2008

ahojte,dnes som bola na utz a videla som fazuľku...je tam jedna
bianka, čo máš nové...bola si na krvi?
🙂 🙂 🙂

bianka30
23. jún 2008

ahoj beke, asi si uz citala, nam to nevyslo.... ale nevadi, na 2x to urcite bude uspesne a dotiahneme to do uspesneho konca...

taella
23. jún 2008

beke gratulujem k fazuľke , tak sa držte aj naďalej 😉

beke
24. jún 2008

taella, ďakujem
bianka, je mi to ľúto ale na budúce to už musí vyjsť...držím palčeky! 🙂

bianka30
24. jún 2008

beke dakujem... viem ze na buduce to bude lepsie... budem mat dufam aj nejakych mrazacikov,,, tak to bude jednoduchsie.. cmuuk

beke
10. júl 2008

kukulik, niekde som čítala, že zase stimuluješ na KET... supeeer, držím palčeky a daj vedieť ako si na tom 😉

marikasa
10. aug 2009

Zdravím vás,vedeli by ste mi poradiť,alebo aké máte skúsenosti s hyperstimulačným syndrómom po IVF? (OHSS)ďakujem.

dicinka1
6. sep 2009

ahéojte..ja mam este zamrazenych este 6 snehuliacikov🙂))a o rok-o dva si dem po nich-)

zdeja
14. sep 2009

Ahojte babenky.....patrim k vam ak sa to da tak povedat, sme pred prvym IVF. pichame Gonal a mame chaos v hlavach ci to bude ok... 😔

gani
6. okt 2009

Ahojte dievčence,prosim vas ste tu niektora z NR?Pred KET potrebujem ESTROFEM tabletky a neviem kde by ich mohli mať.Vie niektora poradiť?

pokahontas2
23. mar 2010

ahoj maminky,
vidim, ze tato temicka uz nie je moc aktualna...
ale ak by ste sem predsa len niektora zabludila, chcem vam ponuknut preventivku vasho zdraveho dietatka.. ak si myslite, ze o zdravie sa treba starat, mate zaujem, akekolvek otazky, piste! 😉

babulka9
17. jan 2017

ahojte žienky,
dlho niekto neprispel do tejto témy.
My máme malého - vlastne už veľkého 5-ročného synčeka vďaka IVF. Podarilo sa nám to na prvýkrát a iba vďaka jednému vajíčku, ktoré vydržalo najdlhšie. Nezostali nám žiadne mrazáčiky. Takže budeme začínať od začiatku.
Máte niektorá podobné skúsenosti?

simonesi
3. mar 2017

@babulka9 ahoj ja mám tiež 5 ročného chlapca po IVF a teraz idem skúsiť štastie
ty ako si dopadla?, a kam chodíš ???,

saxana15
3. mar 2017

Mam doma po 5 rokoch snazenia synceka,rok a pol a buduci tyzden stimulujeme na surodenca. 3 ivf,7 vkladov,posledny vysiel 😉

babulka9
6. mar 2017

@simonesi ahoj, my sme zo Ziliny, tak ideme skusit tam. Objednani sme na 21, uidime, co nam povedia. Ty si odkial? A ako ste na to vy?

simonesi
8. mar 2017

@babulka9 ahoj ja idem do Brna, čakám na menzes a začínam pichať tak uvidím či sa podarí 🙂 idem na SOFT

babulka9
8. mar 2017

@simonesi tak to ste uz o kusok dalej, ked uz pichas 😉 drzim palce. A na kedy ti vychadza menzes?

simonesi
9. mar 2017

@babulka9 ešte nepichám ☹ ešte čakám na menzes, nie a nie dojsť :-P teraz zajtra , pozajtra
ty ideš na konzultáciu teprva?????

babulka9
9. mar 2017

@simonesi ano my ideme zatial len na prvu konzultaciu. Budeme si musiet na bsetko pospominat. Ved uz to bolo riadne davno 😉 a vy preco chodite az do Brna?

simonesi
12. mar 2017

@babulka9 chodila so dlhé roky do Bratislavy a vždy sa bábo uchytilo a potom som začala krvácať, a doki povedala že nevie čo somnou tak to mi dalo bodku za GYN FIV a odišla som do Brna tam som zostala tehu a porodila chlapčeka, tak preto aj teraz idem do Brna za tým istým doktorom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre