Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

solida
9. jún 2008

nedufaj ale ver! 😉 , ked budes kolisat babo, tak ti ani nenapadne jedna alebo druha strana 😀 . a este si pichas?

mimusa4
autor
9. jún 2008

hej mam poslednú dávku gonalu aj to mám si rozdeliť, že na dnes a zajtra a cetrotide normálka, ale akurát neviem ako potom v stredu, keď ten pregnyl pichnúť...to už nemám cetrotide pichať a ani tie tabletky brať? zajtra jej budem musieť zavolať..aj mangel by radšej doma plnil, aby nemusel tam tak aj to sa opýtam

mimusa4
autor
9. jún 2008

idem si ľahnúť nech kus zdriemnem, lebo som unavená, potom ešte kecneme 🙄

solida
9. jún 2008

no vy to mate blizko do nemocnice, tak tvoj moze aj doma, no u nas to nepojde 😒 , no co, vsak to nebude po 1x, nie? to ides v piatok na odber a potom za nejake 4 - 5 dni na transfer? cakala si dnes dlho v cakarni?

mimusa4
autor
9. jún 2008

tak ani nie, lebo sestrička ma zavoala a dala mi papiere na tie predoperačné, ale na internom veľa, samé babky a dedovia, tak vieš že ich brali prednostne...neviem ako s treansferom

solida
9. jún 2008

no hej, dochodcovia nemaju casu sediet u lekara, maju viacej roboty doma ako mladi 🙂
ok, oddychuj, maj sa 🙂

tina1
9. jún 2008

mimusa, to vôbec nevadí, že ich máš len 7-8. Niektoré dievčatá majú len 2-3 a ostanú tehotné, ja som ich mala asi 15 a nič. Je to všetko o šťastí, ak to má vyjsť, tak to vyjde aj z 1 vajka. Držím ti veľmi palce, nech si šťastná. Ja si na svoje šťastie musím počkať do augusta a bol by v tom čert, keby to do tretice nevyšlo.

mimusa4
autor
9. jún 2008

tak ti budem veeeeeeeľmi siiiiilno držať palce

mimusa4
autor
9. jún 2008

a ty si prešla do splnu nie?

tina1
9. jún 2008

ešte nikde, zatiaľ sa dávam dokopy, trošku oddychujem. Ešte som sa nerozhodla, ku komu pôjdem, ale T. mi povedala, že to s nejakým súkromnikom v KE dohodne.

mimusa4
autor
9. jún 2008

hej? no tak potom fajn..aspoň že sa tak snaží pomôcť 🙂

solida
11. jún 2008

ahojte zienky. mimusa, tak mi dnes konecne dosla mrcha, volala som s T., tak ta vravela, ze ten posun mozu mat na svedomi aj tie antibiotika. no predsa len som sa rozhodla, ze este tento cyklus nepojdem stimulovat, az na buduci. a ty ako? pripravena na piatok? maj sa, drzim palce 🙂

mimusa4
autor
11. jún 2008

ahoj teraz som prišla z pohotovosti, bola som pichnúť pregnyl 😝
zatiaľ to beriem v pohode ale v piatok mi nebude 10x jedno 😀

solida
11. jún 2008

takto na vecer si bola na pohotovosti?

mimusa4
autor
11. jún 2008

hej dala T papier že nech mi pichnú oni o 21h.

mimusa4
autor
11. jún 2008

musím ísť ppa

solida
11. jún 2008

aha, to je tak casovo vyratane. tak ti straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne drzim palce!!!

mimusa4
autor
11. jún 2008

potom ti dám vedieť ako to šlo 😀 😝

mukinka
13. jún 2008

ahojte od stredy si aj ja už pichám zatiaľ je to v pohode a v pondelok idem na kontrolu čo a ako a tebe mimusa držím palce ja sa tiež toho bojím ale nejako to vydržíme 😝

solida
13. jún 2008

ahojte. mukinka tak to je super, dufam, ze na konci bude krasne mimi.
mimusa - myslim na teba cely den a drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimusa4
autor
13. jún 2008

čafte pacošky T. tak odber mám za sebou, bolo to fajn v pohode..v pondelok bude vklad..
postup 😀 : prišla som k T pichla mi do riti, nejakú inj., asi náladovka, tá čo bola so mnou tak vravela, že je po nej oťapená a ja nič, potom sme šli tam na proti čo je jednodňové...dali nám košielky biele a čakali sme chvíľku, potom ma zavolala T ľahľa som na kozu, pichli mi do žily alkohol naj baví a zrazu mi len zaklipkali oči a som spala, už len na izbesom sa zobudila,že budíček nech sa preberiem, chvíľu sme poležali, no chvíľu asi 2,5 h a potom sme šli na ambul. k T dala recepty a prísť v pondelok 😀 😀 , tak nech sa podarí

mimusa4
autor
13. jún 2008

inak mukinka bola si to ty, abo nie? nechcela som prísť rovno k tebe či si to ty, aby som nevyzerala ako trúbka 😀

solida
14. jún 2008

ahojky mimusa, tak super, ze uz to mas za sebou 🙂
ze ,,alkohol do zily, naj bavi...,, 😀 😀 😀 som sa z toho rehotala riadne dlho, ty si teda cislo 😀
TAK NECH SA PODARI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mukinka
14. jún 2008

bola som to ja a mala som ten istý problém či si to ty alebo nie, chcem sa ťa spýtať či si môžeš dať predĺžiť kultiváciu lebo som počula že je to lepšie ako to je vravela ti to TOP.
A tie druhé injekcie ako si si pichala lebo to nieje pero a o ktorej. 😕

mimusa4
autor
14. jún 2008

ahoj mukinka, no tak pekne, tak nabudúce, už bez váhania 😀
ta si už začala stým gonalom? abo až od bud. stredy? gonal aj cetrotide do brucha a tiež večer som pichala, ale môžeš sa opýtať T ona ti povie, ja som tiež najprv nevedela..no mne o PK nevravela nič a ani nebolo kedy sa na to opýtať, tak dúfam, že vie čo robí..možno v pondelok mi povie, že pre istotu ich ešte necháme a prídete potom..ale určite sa to dá, skúsim sa jej opýtať a uvidím čo povie..kedy máš ísť znova k nej?

mimusa4
autor
14. jún 2008

ahoj solida, tak musím si robiť srandu, nemôžme stresovať, a anesteziológ bol mladý zjebista, tak vlastne aj ostatní čo tam boli, cítila som sa dobre, na to že som nikdy nebola v nemocnici, tak sa mi tam páčilo 😀 ,
ale nechcem sa tam presťahovať 😝

mukinka
14. jún 2008

idem v pondelok možno sa stretneme. 🙂 , zatiaľ berem len gonal a tabletky anopyryn a vitamím B , cetroide ešte neberiem

mimusa4
autor
14. jún 2008

mám tam byť na 10h. aj ja mám tie lieky, tiaž ich beriem ale ešte pribudli, duphaston a ustroge...

solida
14. jún 2008

ahojte zienky.
mimusa, to je dobre, ze sa da srandovat, no nie? ja len som sa rehotala z toho slovneho spojenia, lebo som to nikdy predtym nepocula, že alkohol do zily a naj bavi 😀 😀 .
ta predlzena kultivacia znamena, ze su oplodnene vajicka mimo o nieco dlhsie? lebo takto mi to vychadza, ze ty ides na transfer o 3 dni po opl., nie?

mukinka
14. jún 2008

takže zas sa načakám u TOP. 🙄 nevieš kedy ti to bude robiť a kde, vravela ti to, solida len sa neusmievaj 😀 aj teba to čaká 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre