Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

solida
14. jún 2008

mukinka, myslis ten alkohol do zily? 😉 ved hej, niekedy koncom jula - zaciatkom augusta. tak naj bavi, no o dusu, nech je na konci babatko! 🙂 🙂 ty ides kedy na odber?

mukinka
14. jún 2008

😝 ešte neviem v pondelok budem vedieť 😀

solida
14. jún 2008

ja idem za T. v piatok. skoda, ze v juli ide na dovolenku, tak sa mi stimulka posunie o jeden cyklus, no co uz, nejak vydrzim

mukinka
14. jún 2008

a neviete koľko TOP. dáva oplodnené vajíčka, 😅

solida
14. jún 2008

no to netusim, j anepoznam nikoho, kto pri nej bol na UO. len vo stvrtok mi jedna znama rozpravala, ze jej sesterka chodi k T. a v utorok sa jej narodili dvojcata - chlapci, po UO 🙂 🙂 🙂

mimusa4
autor
14. jún 2008

čafte, tak ako? žilky pripravené? 😀 😀
no predne ako si napísala solida nikoho nepoznám čo by bol povedala že chodil k nej a povedala, že koľko vkladá, či je tá PK, kde sa to vykonáva a tak, ale vklad bude asi tam oproti wc

solida
15. jún 2008

mimusa, ved ty pojdes ako taky predvoj pred nami, tak nam das vediet 😉 , no a potom mukinka a ja 😀

solida
15. jún 2008

halooooo! je tu niekto?

mimusa4
autor
15. jún 2008

čaf som tu 😀

mimusa4
autor
15. jún 2008

no ako sa máš?

solida
15. jún 2008

no čauky, tak ako sa cítiš? 🙂

mimusa4
autor
15. jún 2008

ani sa nepýtaj, bolia ma vaječníky ešte aj keď sa smejem, tak neviem či am nafukuje abo čo..cecky ma bolia moje maličké...ani keksi mi nechuí 😠

mimusa4
autor
15. jún 2008

kde si?

solida
15. jún 2008

už doma. do 1. júla. v piatok sa chystam za T.

solida
15. jún 2008

na koľkú ideš zajtra?

mimusa4
autor
15. jún 2008

už sa dohodnete kedy začnete?

solida
15. jún 2008

no mali by sme. predpokladam, že niekedy koncom júla by som mala dostať mrchu, lebo teraz mi vychádza na začiatku júla a to bude T. na dovolenke

mimusa4
autor
15. jún 2008

na 10h. aj s aspoň poloplným mechúrom, tak neviem si to predstaviť ako tam budem podskakovať

solida
15. jún 2008

joj a to prečo tak?

mimusa4
autor
15. jún 2008

to že vraj aby videli na sone keď sa zavádza žubrienka, asi aby ju založili tam kam majú, tak som zvedavá, dúfam, že to nebude veľmi bolieť, no nemalo by 😝

solida
15. jún 2008

aha. tak to som nevedela. a pocity?

mimusa4
autor
15. jún 2008

už sa teším, na predposlednú fázu

solida
15. jún 2008

tak ti budem zajtra straaaaaašne držať palce. ide aj manžel s tebou?

mimusa4
autor
15. jún 2008

asi mu poviem nech ide, aspoň určite nech ma odnesie a privezie, a keď sa mu bude chcieť tak nech aj ostane nebudem hnevať 😀

solida
15. jún 2008

jasne, je to príjemnejšie a aj lepšie, ako sa terigať domov sama. tak nech sa to zajtra podarí 😉 a potom sa ozvi. maj sa. pa

mimusa4
autor
15. jún 2008

jasne podám hlásenie 😀

mimusa4
autor
16. jún 2008

ak niekto príde nech s hlási!! 😀

mimusa4
autor
16. jún 2008

tak ja to už napíšem teraz ..mám to za sebou a na krv idem až budúci týždeň v piatok a uvidí sa.. vložené 2 žubrienky, neostalo nič na zmrazenie, žiaľ..tak čo už..teraz budem len haldkať bruško a rozprávať, že len vydržte a nikam nechoďte 😀

solida
17. jún 2008

ahojte všetky 🙂
mimusa, včera som nemala času na net, babrala som sa s čerešňami, varila som džem, no myslela som pritom na teba 🙂 . dlho to trvalo? zo srdca ti prajem, nech ti o týždeň v piatok zahlási T. tú dlho očakávanú správu 😵

mimusa4
autor
17. jún 2008

ahoj solida nie krátko, asi 10 minút..trocha nepríjemné, ale nie nejako strašne, a potom som si položela ešte polhodinu a potom šla domov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre