Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

solida
5. júl 2008

no ked tu je teraz denne cez 30 stupnov, tak preto to mam v chladnicke, pre istotu.

mimusa4
autor
5. júl 2008

tak to asi hej...a kedy máš dostať

solida
5. júl 2008

niekedy v utorok, dufam

mimusa4
autor
5. júl 2008

tak už o chvíľu to bude

solida
5. júl 2008

nooo, len ako zvladnem tie injekcie 😒

mimusa4
autor
5. júl 2008

neboj v pohode, keby si bola tu, tak ti ich pichnem asi aj sama 😀 , ale pohodička, len tá prvá je najhoršie, lebo nie si si istá.. 😀 ...aspoň ja som na tom tak bola, ale aj tak som bola pri každej trochu nervózna 😅

solida
5. júl 2008

no vidis, to keby som vedela, tak neidem do prace, ale sa nastahujem k tebe 😀

mimusa4
autor
5. júl 2008

ja som bola na PN..

lencici
5. júl 2008

mimusa podarilo sa samo. len som ju mala vybavenú ku pôrodu potom sa to skomplikovalo tak mi robila sekciu. A už som u nej ostala

solida
6. júl 2008

ahojte zienky, tak dnes mi dosla ms, od utorka picham Gonal, tak mi drzte palce 😅

mimusa4
autor
6. júl 2008

no tak už ti to začne, priprav ihly 😀
lencici, nevieš aké má výsledky T, myslím tým o UO?

solida
6. júl 2008

mimusa, ty si ties na siesty den pichala cetrotide? myslim tak, ze 5 dni gonal a potom aj aj?

mimusa4
autor
6. júl 2008

mmmmhhhhhh........pokiaľ dobre pamätám tak hej na 6deň cetro....tak presne ako píšeš

solida
6. júl 2008

uz mi zacina stiskat ... 😅

mimusa4
autor
6. júl 2008

a čo ti sciska? 😀 😀 neboj bude ok..počkaj len ako budeš čakať na výsledok, to bolo napätie 😀 , ale držíííím palce nech sa zadarí aspoň vám...a mukinka musí čakať na krev ..tak by ma asi trafilo 😝

solida
6. júl 2008

vies dobre co 😀 😀 😀 . mukinka ide asi tiez hned v pondelok jak dojde T. za nou, vsak? tak to sa stretneme 🙂 . no neviem, ci by ma nepokusalo urobit si test skor 😅

mimusa4
autor
6. júl 2008

no však to ja by som asi kúpila 😀 , tak sa s ňou aspoň stretneš 😀 , spoznáš ju hneď, lebo je stále vysmiata..muki nič v zlom 😀

solida
6. júl 2008

no tak to aj ona mna spozna, bo budem vyplasena 😀 😀 😀
mukinka, tak co, ides o tyzden v pondelok za doktorkou? budem prvym svedkom tvojej radosti 😉 ?

mimusa4
autor
6. júl 2008

juj to by som chcela vidieť aj ja 😀 , ale vezme jej len krv a potom zavolajte prosím ..

solida
6. júl 2008

no ked sa stretneme, tak zavolame. sice? akurat tak z balkona, lebo nane cislo 😀 😀

mimusa4
autor
6. júl 2008

však budem vedieť, prídete na net 😀

solida
6. júl 2008

jasne ze hej. zajtra uz ides do prace?

mimusa4
autor
6. júl 2008

idem odniesť marodku a neviem ktorým dňom začnem, lebo asi dievčatá budú chcieť dovolenky, ale nech zabudnú že ja budem ťahať..haahahaha na to nech si najmú brigádnikov

solida
6. júl 2008

ved ak mozes, tak si este polebed doma. ja sa v nedelu zbalim a neviem, kedy dojdem naspat do prace 😝

mimusa4
autor
6. júl 2008

už mám PN ukončenú, tak už mesiac prešiel, ale bolo veľmo fajne domka 😀 vôbec sa mi nechce do tej hnusnej roboty, keby som vedela aspoň o nejakej inej tak hneď by som šla

solida
6. júl 2008

ja to mam sice v robote v pohode, no uz si chcem najst nieco u nas, predsa len 600 km robi svoje

mukinka
6. júl 2008

jasné že v pondelok pôjdem ta T. keď dovtedy nedostanem krámy, nechcem si ani prestaviť koľko tam bude dievčat a to čakanie už sa na to teším 😀 , jasne že si spravím ešte predtým test vycádza to na štvrtok vtedy bude 14 dní 😝. Mimusa a nemala si nejaké bolesti

mimusa4
autor
6. júl 2008

hm..tak keď tak rada cestuješ.. 😀

solida
6. júl 2008

no mukinka, tak to mas pravdu, ze tam bude riadny natresk, po dvojtyzdnovej pauze 😅 , no co uz. drzim palce vsetkym nam 😉 🙂

mimusa4
autor
6. júl 2008

jájáj mukinka prišla no ako sa máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre