Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
17. júl 2008

tak presne nič nejesť, nepiť a nič ti netreba, košeľu ti dajú oni, len zapínanie si daj dopredu 😀 a ak chceš tak môžeš papuče, ale aj tak sa pred operačkou vyzuješ, ja som nemala žiadne nechala som si na nohách ponožky, je tam čisto, a pod košeľou holota 😀

mimusa4
autor
17. júl 2008

joj a keby si bola smädná tak si vezmi niečo na pitie po zákroku, ja som nemala nič, aj tak som šla domov a doplnila zásoby, síce vtedy boal cesta dlhá, lebo pršalo a nechcelo naštartovať auto, tak sme ho tlačili, zmokli do nitky a muž šiel po druhé aby prišiel po mňa, ale potom som sa najedla a napila a šla spať

solida
17. júl 2008

no tak to si mala pech, tlacit auto v dazdi. a po zakroku jak si sa zobudila, to uz bol potom cely cas pri tebe mangel?

mimusa4
autor
17. júl 2008

myslíš na izbe? nie nebol, čakal ma vonku chudák, myslela so že ho pustia ku mne a ešte k tomu on vlastne ma mohol len doniesť a bola by som mu povedala že kedy má prísť po mňa, lebo on doma plnil nádobu, tak chudák tam bol od tej pol8 až do pokiaľ ma nepustili a to bolo asi o 11-11:30? už nepamätám...vieš ja som bola zvyknutá čakať tak dlho v tej čakárni však vieš nie? ale on nie tak bol potom kus nervný a a uto tomu ešte dodalo 😀 , ale inak sa snažil predo mnou byť v kľude lebo videl že som taká nečulá

solida
17. júl 2008

tak to je skoda nie, ved jak uz je po vsetkom, tak by ich mohli pustit dnu, no nie? a tak stresuje on na chodbe a ty na izbe. no co uz, musime to dajak zvladnut. ale asi to tak urobim, ze mu poviem, nech ide von do mesta a ja mu potom zavolam, vsak co bude na tej chodbe tak dlho robit. a mukinka ako? neozyva sa.
tak mi zajtra drz palce, potom popisem, co a ako. maj sa. pa

mimusa4
autor
17. júl 2008

no to budem čakať že ako si dopadla, ale si to prečítam až v noci, abo v sobotu, lebo víkend robím 😝
no mukinka neviem ako 😎

mimusa4
autor
21. júl 2008

haloooo, tak na tretej strane sa nepatrí byť 😲

mukinka
22. júl 2008

ahojte ako sa máte, ja nič nové všetko po starom lem som viac krvacala ako obycajne a ty mimusa si mala ms normálne ináč som sa dočítala že je dobre piť alchelilkový čaj tak som ho začala brať 😝 , vraj je dobrý na otehotnenie tak uvidíme a 4 mesiace užívam aj Calibrum baby plan a vy baby užívate niečo aj muž berie vitamíny a mal lepšie výsledky spermiogramu ako minule 😀

mimusa4
autor
22. júl 2008

ahoj solida tak držíme ti silno palce 😉 🙂 😀

ahoj mukinka, aj ja som mala silnú ms..a ten čaj je načo ??? a chuťovo je dobrý? a ty si svojmu aké vitamíny kúpila? ja viem, že veľa otázok, ale čo už 😀 ...a kedy ideš na ET?

solida
23. júl 2008

ahojte baby, dakujem za podporu. to cakanie je strasne
moj bral uz aj Profertil, aj Macu, no spermiogram je furt horší ☹

mukinka
24. júl 2008

ten čaj je bylinkový 😕 takže je hrozný je vraj na otehotnenie pozri si na internete, môj berie bio selen+zinok je to na lepšie spermie vraj , 😝 jemu to pomohlo chcel to sám brať takže son nemala problémy ho ponútiť v septembri idem na ket lebo v auguste som na dovolenke 2 týždne.

mimusa4
autor
25. júl 2008

ahojte aj môjmu sa zhoršil spermiogram po profertile, teraz má tribulus a cem-m, a ja beriem len acidum folikum, a skúsim aj ten čaj, však ak neublíži, ta čo..

solida kedy ideš na krv?

solida
25. júl 2008

ahojte vsetky. mimusa, na krv idem v pondelok o týždeň, tak čakáááááááááááám a čakáááááááááááám. ty ideš kedy po žiadosť? inak ako?

mimusa4
autor
26. júl 2008

čawko až v polke augusta, a potom by sa malo ísť na to...čiže ideš nie tento pondelok ale až ďalší?
mám sa asi tak, že keď pozriem cez okno, tak ma ide poraziť, nikam sa nedá ísť a určite ako pôjdem do roboty, tak bude pekne 😠 ..čiže voľno si užívam prataním, varením, praním a žehlením a večer pc a tv 😝

solida
26. júl 2008

ahoj. hej, nie tento pondelok, ale az o tyzden. s tym pocasim mas pravdu, my sme s manzelom mali ist tento tyzden na chatu na Domasu, no celu dobu lialo, tak nakoniec on odisiel do roboty a ja bola doma ☹ . vcera dosiel, no aj tak je tu nanic pocasie, chvilu pekne a chvilu zima

mimusa4
autor
30. júl 2008

ahoj solida, tak ako sa máš? nejaké pocity? držím palce, musíš!!!
mukinka a ty si sa nám kde vytratila?? či už dovolenkuješ?

solida
30. júl 2008

ahoj mimusa, no zatial to bolo v pohode, sem tam boli take pocity ako pred krami alebo hnackou 😅 , no dnes rano som mala slabucko krvi na toaletaku, tak dufam, ze nie ... ☹ . a ty ako?

mimusa4
autor
30. júl 2008

joj moja tak sa len drž, aby si nám bola vzorom 😀
ja som dnes dostala asi 1x v živote na 29dc ms, normálne som hotová 😝

mimusa4
autor
1. aug 2008

solida napíš čo cítiš-necítiš, aký máš pocit, čo je citlivé-necitlivé...tebe to asi fakt vyšlo, sa teším 😀
teraz robím tak si asi prečítam až zajtra, no za predpokladu, že tu budeš 😀

solida
1. aug 2008

nie mimusa, nevyslo ☹ ☹ ☹ . prerevala som cely den, no co uz ☹ , zivot ide dalej. teraz som zvedava, kedy mi dojde ms. v pondelok mam volat T., aby sme dohodli, co dalej. ty sa drz. maj sa, pa.

mimusa4
autor
2. aug 2008

ahoj solida a ja som tak verila že sa ti podarí, nepamätám či máš niečo zmrazené? ja som tiež tak veľmi plakala, ale už je lepšie, ja tiež chcem volať T. že kedy mám prísť po novú žiadosť..viem že sa nemusí podariť na prvý šup, ale ak nie na druhý krát a nebude zase nič do zásoby, tak ma porazí, že peniaze šli do luftu..
tak budeme sa zase podporovať, čo iné nám ostáva 😖 ..tak sa drž, dotiahneme to do konca pa

solida
2. aug 2008

cauky. nemam nic zmrazene, tak sme na tom rovnako, musime podstupit vsetko este raz ☹ . v pondelok zavolam T. a v utorok pojdem do roboty a asi si dam dlhy turnus, aspon 3 tyzdnovy, nech som v inom prostredi. kedy ti dosla ms po transfere?

mimusa4
autor
3. aug 2008

ms prišla normálne, tak ako som čakala..tak zatím papa

mimusa4
autor
4. aug 2008

tak čo volala si? a? ja som ešte nevolala, asi zajtra..

solida
4. aug 2008

achoj. volala som dopoludnia, mam si prist pre ziadost na poistovnu, no pojdem az cca o tri tyzdne, zajtra asi pojdem do prace. vravela, ze pockame 3 mesiace a ideme na to odznova.

mimusa4
autor
5. aug 2008

na poisťovňu, to nedá ona? ja som chcela že zavolám dnes, ale ako som pozrela na telefón, tak som si povedala ááá potom...tak sa len drž a začneme znova

solida
7. aug 2008

ahojky. nie, pre papier mam ist ku T., asi som to zle sformulovala. a potom ho odniest na poistovnu 😉 . jaj som uz v robote, zostavam na turnuse 3 tyzdne a niekedy potom pojdem. uz mam ms, no fakt je o hodne silnejsia ako obycajne.

mukinka
7. aug 2008

ahojte nezúfajte raz to musí víjsť ináč čítali ste forúm Recept na uspesnu plodnost hlanve si prečítajte 4 a 5 stranu sú tam dobré rady ináč v utorok idem na dovolenku takže tu budem až v septembri tak sa zatiaľ majte papa 😅

mimusa4
autor
7. aug 2008

ahoj mukinka, tak si uži dovolenku, pribaľ aj mňa.. 😀 ja idem do roboty a víkend asi nebudem--papa

solida
7. aug 2008

ahojte zienky. mukinka dakujem za typ, idem hned pozriet na to forum . uzi si dovolenku 🙂
a my mimusa, hor sa do roboty!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre