Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
10. apr 2008

no dúfam, že nezablúdi, lebo som to odniesla osobne a len tam dali spinku pečiatku a na kopu..a ešte som sa aj pýtala či nemám dať obálku..že nie, tak som zvedavá či sa nestratí 😠

solida
10. apr 2008

joj to ani nehovor! ja som myslela, ze to tiez odnesiem osobne na pobocku, myslim, ze je to istejsie ako postou, no zase ked posielas postou a doporucene, tak mas doklad , tak neviem. co sa tam pisalo do ziadosti?

mimusa4
autor
10. apr 2008

vieš čo nie, nič mi nepovedala a ešte aj keď som sa pýtala na cenu, aby som sa vedela finančne pripraviť tak mi povedala, že či chcem abo nechcem umelé..tak ja že áno veď preto ssa info.. a potom, že ešte som vám nepovedála? tak potom mi len tak narýchlo 😒 , niekedy mi je divne z toho ako čo povie, proste nepovie všetko čo by mala

solida
10. apr 2008

a kedy ides najblizsie ku T? az ked bude schvalena ziadost?

mimusa4
autor
10. apr 2008

mala som tam vlastne všetky výsledky moje i mužove a taktiež žiadosť pre poisťovňu, tlačivá asi 10 približne..
a boli aj uvedené injekcie že ktoré a množstvo

solida
10. apr 2008

to si sa dohodla s T. ktore injekcie ci ako? prepac, vela otazok ☹ .

mimusa4
autor
10. apr 2008

idem až bude schválená žiadosť, a injekcie ona určila ktoré..mňa sa nepýtala ..len či chcem ísť na uo abo nie?
ako pásová výroba

solida
10. apr 2008

cim dalej tym lepsie ☹ . aj ti vravela, ze ako s injekciami, si ich budes pichat sama, ci musis chodit do nemocnice? ja sa to minule pytala tej mladej, tak vravela, ze oni pichaju injekcie

mimusa4
autor
10. apr 2008

neviem ktorá hovorila z dievčat čo sú tu že mali pekne vysvetlené a ja jak odkundes..tá mladá čo ju zastupovala, tak mi pekne hneď všetko hovorila, ako verím že má T toho veľa ale veď nepodstupujem niečo také každý deň

mimusa4
autor
10. apr 2008

zabudla som povedať že mám jej zavolať cca tak 3 týž. a povie či už prišla žiadosť..

solida
10. apr 2008

joj tak siiiiiilno drzim palce, nech to mas za sebou a hlavne USPESNE!!!!

mimusa4
autor
10. apr 2008

nie ani o injekciach nič nespomínala, to som si len ja prečítala a pozrela ktoré

mimusa4
autor
10. apr 2008

ďakujem pekne, neboj aj tebe budem veľmi držať palce..už si volala kvôli tvojej žiadosti?

solida
10. apr 2008

este nie, pridem domov 25.4 a hned sa tam vyberiem

mimusa4
autor
10. apr 2008

kde sa ty flákaš čaja?

solida
10. apr 2008

v Rakusku som, ta treba dajake peniazky do kasy 😉

mimusa4
autor
10. apr 2008

jáj ty tam robíš? ta tak si mala povedať..no to tak keď sa nepochváliš..a čo tam robíš?

solida
10. apr 2008

zacala som chodit ako opatrovatelka do jednej rodiny ked som zacala studovat na vyske a bolo treba platit, tak som si dala externe studium a dalo sa to zvladnut. teraz som uz doma, este teraz som tu , no uz ako sa posle ziadost, tak zostavam doma a cakam cakam cakam...

solida
10. apr 2008

som si teraz precitala, ako som to zostylizovala... 😀 😀 😀 teraz som doma teraz som tu, moj Boze 😖

mimusa4
autor
10. apr 2008

a čo ty študuješ? ja som si dala teraz prihlášku na výšku, tiež externe..solida ja vlastne o tebe nič neviem..koľko máš vlastne rokov? možno si písala aj som pozerala spätne ale som nič nevidela

mimusa4
autor
10. apr 2008

to nič ..ja chápem

solida
10. apr 2008

ked som dlhsie vonku, tak mi niekedy ujde slovosled 😀 . ja mam 30, za chvilu 31, som ti pisala ip. mam strojarinu v KE, uz skoncenu.

mimusa4
autor
10. apr 2008

aha ..tak ty máš už pokoj, no dúfam, že urobím píjmačky..hej potom mrknem..lebo potom mi zdrhneš a zase sa neuvidíme

solida
10. apr 2008

a ty si si kde dala prihlasku?

mimusa4
autor
10. apr 2008

ja na sociálnu prácu..vieš ja a matika nejde do kopy

emilyz
10. apr 2008

Caute kocky, nahodou som sa dostala na tuto temu a poviem pravdu, ze ma vystrasila V akom veku ste zacali snazilkovat? A ake by mohli byt dovody u muzov - mohla by to byt aj zla zivotosprava?

mimusa4
autor
10. apr 2008

emilyz, to sa môže odvíjať od veľa faktorov, preto je najlepšie poslať chlapov na spg a k urológovi-andrologické vyšetrenie

solida
10. apr 2008

mimusa4: ja mam zasa matiku celkom rada. a chcela som nieco, na co pojdem logikou, proste ked vies matiku, tak pojde aj hydrodynamika a tak.
emilyz: snazilkujeme uz dva roky, teda od takych 29 - 30

mimusa4
autor
10. apr 2008

no ja asi tiež tak ako solida..to tak keď sa človek potrebuje zabezpečiť..a musí mať aj peniažky..
solida logiku mám rada aj ja ale matiku nemusím, hoc denne v práci počítam jedna radosť..ale to súbežné počty..ale to čo sa preberá na vš aaaaaaaa nie to nie

solida
10. apr 2008

mimusa4: na dnes koncim, zajtra tu budes? ja tak vecer okolo siedmej . maj sa. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre