Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

xenee
30. jan 2008

Mimusa, v KE odporucam iba Dr. Hermana, Gyncare

csilla76
31. jan 2008

ahoj mimusa 🙂 aj ja chodim do Gyncare Kosice.aj mne odporucili dokiho Hermana,je to prof.odbornik.vrelo ti ho i ja odporucam. 🙂

mimusa4
autor
31. jan 2008

dakujem dievčatá, aj ja nad ním rozmýšľam, lebo mi je pár vecí s prístupom divný..asi tam skočím len sa poinfo..
dik..

lienka2
1. feb 2008

mimusa, ja som k dr. toporcerovej chodila, ako osoba je velmi mila.. ale odisla som od nej.. kedze mi dosla trpezlivost 😠 priprav sa na nekonecne cakania v cakarni, kedze sa pani doktorka venuje nielen tejto ambulancii stavalo sa, ze miesto o deviatej zacala o desiatej alebo neskor.. alebo odbehla k porodu.. nehovoriac o tom, ze som odtial nakoniec odchadzala dost rozcarovana z jej postupu a pristupu.. tiez sa nam nedari otehotniet a ked budem mat zase silu riesit tento problem tak idem k dr. hermanovi 😉

lauritka
1. feb 2008

mimusa chod radsej do gynfive alebo do splnu.....Hermann a Hredsak s tym robia uz podstatne dlhsie a maju viac skusenosti. a urcite to tam ide rychlejsie..aj ked pozor, pristup je odmeray aj u nich, ale su to aspon profesionali a venuju sa len tomu. 😵

mimusa4
autor
2. feb 2008

lienka2, lauritka- no ja fakt neveim čo robiť, na budúci týždeň v piatok som k nej objednaná tak, sa potom rozhodnem..mám jej doniesť M výsledky, tak som veľmi zvedavá...ale ďakujem vám veď sem-tam sa tu objavím a potom sa zase popýtam...tak pa

solida
7. mar 2008

ahojte. ja chodim k dr. toporcerovej, no nemozem povedat ani slovko zle. je to jednak velmi mila osobka, snazi sa vsetko dopodrobna vysvetlit a ani s cakanim na vysetrenie nemam nejake zle skusenosti. drzim nam vsetkym palce, aby nam to snazenie o babatko vyslo, nech uz je to u ktorehokolvek lekara alebo centre 😉

mimusa4
autor
7. mar 2008

solida si tu? ja tam chodím ale väčšinou, čakám tri hodiny než sa dostanem na radu, a keď si po niekoľkých nočných tak ti nemusím vravieť ako ti je..ale ešte som stále u nej..

mimusa4
autor
7. mar 2008

a som konečne rada že aj tam niekto chodí s kým by som si aj popísala, ako to prebieha.. 😉

solida
7. mar 2008

ahoj mimusa4: joj, aj som rada, ze je tu niekto, s kym viem popisat

mimusa4
autor
7. mar 2008

chodíš tam už dlhšie alebo nie? a ako ste na tom vy? čo si podstúpila, alebo len začiatky?

solida
7. mar 2008

ked my este len zaciname, mame za sebou spermiogram -bohuzial vysledok nebol dobry ☹ -, hormonalny profil a odoslala sa ziadost do zdravotnej poistovne. teraz cakame. a ty si na tom ako?

mimusa4
autor
7. mar 2008

no ja som asi rovnako na tom ako aj ty hormon. profil teraz bude 2 cyklus, doposiaľ bolo u mňa ok, ale počas odberov mi teraz v pondelok povedala že mám zvýšený, či vysoký prolaktín (tak nejako, už som nevnímala) tak mi predpísala norprolac..manžel bol na kontr.spg. užíva profertil ale akosi žiadne zlepšenie, možno ho berie krátko, veď len 1,5 mesiaca..a u neho je oligoasthenosper. tak neviem kedy dajú žiadosť..a ty máš akú zdr. poisťovňu..?

solida
7. mar 2008

Apollo. No moj manzel tiez bral Profertil skoro 3 a pol mesiaca a kontrolny spermiogram mu vysiel este horsi ako pred tym ☹ . Ja sa mam zastavit niekedy tesne pred Velkou nocou, alebo hned po nej.

solida
7. mar 2008

Teraz som mu kupila ine vitaminy, MACA. Skusame vsetko, co sa da. Aj ked sa UO nevyhneme. A ani sa nevyhybame, len nech to dobre dopadne.

mimusa4
autor
7. mar 2008

a apolo tiež vyžadoval 2 cykly na žiadosť? lebo ja mám dôveru a u mňa to tak je..čo sa týka vitamínov, uvidíme, možno aj my zmeníme, lebo som čakala troška zlepšenie, taká nádej..no my tiež rátame s uo, čo už..a koľko máš rokov, ak smiem vedieť? ja mám ísť znovu keď dostanem MS na 2-3 dc..

solida
7. mar 2008

Ja mam 30, vlastne v aprili uz 31, manzel 33. neviem ti povedat, kolko chce apollo, ja ked som prisla 1x do CARu, hned mi podla cyklu prvy krat zobrali krv na horm. profil. predtym sme boli s manzelom na spg. a po troch mesiacoch na kontrolu, no a tam nam hned dr. povedal, ze mame ist do CARu. ja uz mam jeden horm.profil za sebou, robil mi ho moj gynekolog, aj HSG vysetrenie - vsetko nastastie dopadlo dobre

solida
7. mar 2008

zabudla som ti napisat, ze do CAR chodim od konca januara cca

mimusa4
autor
7. mar 2008

no tak moja gynek. mi nič také nerobila, najprv poslala M k nej na spg a potom sa manžel opýtal, či môžem prísť aj ja ..a tak som tam ...tak to si mala asi fakt dobrého dr. ..ja osobne som tam bola po 1* v polovici decembra, ale akosi sa to naťahovalo, lebo mi zabudla v care povedať že treba prísť keď dostanem MS..tak jeden mesiac sa stratil..takže si baran? keď apríl?

mimusa4
autor
7. mar 2008

tak mňa asi len to hsg len čaká, možno laparka ..neviem..

solida
8. mar 2008

mimusa4: nie, som byk. vies, ja som sa na to HSG strasne bala ist, tu na fore boli ohlasy vselijake, no nebolo to az take strasne, aj ked to mohlo byt pomerne menej bolestive, keby mi sestra pichla injekciu trochu skor. takto len co pichla injekciu, uz tam bol lekar a zacalo sa, takze mi ten oblbovak nestihol zabrat. no poviem ti, ze ked mi lekar povedal, ze vysledok vysetrenia je dobry, tak cela ta bolest moze ist do haja, stalo to za to.

mimusa4
autor
8. mar 2008

ahoj solida, keby sa to dalo všetko čarovným prútikom len tak všetko zlé odtrániť by bolo fajn...
ale keď budem musieť ísť na to asi sa pototo od strachu, ja sa akosi veľmi bojím lekárov..
aha tak už býk, môj mužík je býk a ja baranica 😀 ...možno sa niekedy stretneme v car 😎
a ako to celé prebiehalo, presnejšie ako to vstrekujú do tela..hsg je vlatne prefuk vaj..?

mimusa4
autor
8. mar 2008

ešte nejaká by sa mohla pridať čo chodí tam ako aj my...vieš či tu nejaká ešte je?

solida
8. mar 2008

mimusa4: joj, tak to sme sa stretli 😀 ty baran, tvoj muz byk - ja byk, moj zasa baran 😀 dobreee. neviem viac o nikom, kto by tam chodil. tak to by bolo prima, keby sme sa niekedy stretli. a nebojkaj, HSG prezila zatial kazda 😉

mimusa4
autor
8. mar 2008

prepáč bola som vonku s kámoškou, no budem musieť to nejako zvládnuť, neviem kedy mi príde mrcha..až potom idem do car..

solida
9. mar 2008

nevadi, vsak nesedime len na nete 😉 . a na to hsg ti budem drzat palce 🙂 , hlavne nech vsetko dopadne dobre

solida
9. mar 2008

halooo mimusa4, si tu?

mimusa4
autor
9. mar 2008

haló áno už som tu.. 😉

mimusa4
autor
9. mar 2008

pondelok a utorok tu nebudem, lebo makám ..potom až v stredu a štvrtok som tu 😀

majkes
10. mar 2008

Ahojte dievčatá.Ja len tak na skok.Ak ešte vždy riešite dylemu,do ktorého centra íst,jednoznačne odporúčam Gyncare,dr.Herman.Profesionálny tým,prístup,vysoká úspešnost a super prístup k pacientkám.Ani s dlhým čakaním nie je problém.Rozhodnite sa správne,dobrý lekár je velmi doležitý 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ahojte a držím palce,Majkes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre