Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
17. jún 2008

inak som sa tam stretla aj s mukinkou 😀

mukinka
19. jún 2008

ahojte 😕 dneska som bola u T. a povedala mi že v utorok idem nato 😅 už nech to mám za sebou veľmi sa bojkam ☹ . a ty mimusa ako sa cítiš dúfam že ti to vyšlo

solida
19. jún 2008

joj baby, jak vám je dobre, mimusa to už má za sebou a mukinka je pred dverami. ja si trošku počkám. držím vám obom palce, nech sa zadarí 🙂

mimusa4
autor
19. jún 2008

ahojte nebojte, bude dobre, a ja ešte neviem na krv idem 27., tak uvidíme..
mukinka ničoho sa neboj, ja viem lebo som to zažila 😀
a solida no škoda že usíme čakať na teba až začneš, ale neva..

dievčatá držím nám palce 😀 😀 😀

mimusa4
autor
21. jún 2008

solida ty si tam bola v piatok? no či si vybavila?

marcela27
23. jún 2008

Ahojte dievcata,
po dlhom rozmyslani som sa rozhodla, ze pojdem aj ja k adr. Toporcerovej...., musi ma k nej poslat moj gynekolog, alebo sa k nej mozem vybrat aj bez jeho vedomia??? nevie, ci je u mna hned potrebne UM, moj gynekolog mi povedal, ze som nemaly ovulacny cyklu..

mimusa4
autor
23. jún 2008

poslala som ti marcela IP, to je hore, no určite už vieš 😀

solida
23. jún 2008

ahoj mimusa, tak ako sa cítiš? bola som v piatok za T., tak možno sa to urýchli a budem stimulovať už v júli 🙂
idem za ňou ešte na budúci pondelok a tam sa dohodneme

mukinka
23. jún 2008

marcela 27 nemusíš jej doniesť nič ja som tam tiež tak šla bez karty a zoberie ťa len je povedz čo a ako, držte mi palce zajtra idem na vybratie dúfam že to vydržím tak držte palčeky 😲 veľmi sa bojím

mimusa4
autor
23. jún 2008

ahoj mukinka, neboj sa ničoho... to pohodička, ja som sa viac bála vkladu 😀
ahoj solida, tak to je fasaaaaa, no pekne sa to rozbieha a mohlo by aj s pozitívnymi výsledkami 😀
marcela všeto bude ok.. 😉

tak dievčence držím nám palce, žeby sme boli vytešenéééé 😀

mukinka
24. jún 2008

žijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

mimusa4
autor
25. jún 2008

mukinka a ani nebolelo ne? no a an vklad kedy ideš? kolko vajok máš? davaj nééé píš..len som mrkla tak, ale ja si to potom prečítam 😀

mukinka
26. jún 2008

ahojte nejako som to prežila vybrali mi 14 vajíčok, včera som volala a T. povedala že je to na dobrej ceste že 8 sa uchytili tak som rada v piatok idem na vklad tak mi držte palce. Veľmi ma boleli vajička po odbere aj teba boleli?

mimusa4
autor
26. jún 2008

ahoj mukinka zajtra kedy ideš? ja idem na krv zajtra...tak pekne si mala..držím palce, ja som smutná že ja som mala tak málo, ale čo už snáď stačilil tie čo mám dnu, ak tam sú ale stále verím...

mukinka
26. jún 2008

na 10.00h mám prísť takže sa asi zas stretneme 😝

tina1
26. jún 2008

mimusa, tak ako sa cítiš, netestovala si?

solida
26. jún 2008

joj baby, tak vám zajtra budem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi držať palce 🙂 , mimusa nech zajtra počuješ len a len dobré správy a mukinka - ty sa drž tiež, nech sa zadarí 🙂 🙂

mimusa4
autor
27. jún 2008

čaute, tak oznamujem drahé, že sa nepodarilo....ostatným držím palce
tina nestestovala som, dnes som bola na krv, takže pilule už nemusím..

potom dajte vedieť ako ste dopadli 😀

tina1
27. jún 2008

je mi to veľmi ľúto, ale nevešaj hlavu, si mladá a na budúce to určite vyjde. Chvíľu si oddýchni a potom hor sa pre babatko. A čo ti hovorola T.? Prečo to nevyšlo?

mimusa4
autor
27. jún 2008

nepovedala že prečo, povadala, že len negatívne a potom som sa opýtala, že kedy sa dá znova, na zmrazenie nebolo nič...tablety už nemusím však?

ostatné sa nedajte odradiť, pokračujeme ďalej...

mimusa4
autor
27. jún 2008

no mladá, už niečo po tridsine..tak 🙄 😀

solida
28. jún 2008

a čože že po tridsiatke? 😉 sme vyzretejšie, skúsenejšie ..... a čo ja viem čo všetko ešte 🙂

mimusa4
autor
28. jún 2008

čawte bola som v PP tak až teraz som sem mrkla, dnes mi je už fajn...vy teraz už búvate, ale aj ja pôjdem 😔
tak tie čo stev poradí držííííím palce, musí sa podariť 😀

tina1
29. jún 2008

takže vekovo sme na tom podobne. Ja mám 32 a budem to skúšať až do 40, keď to bude potrebné. Ale verím, že u mňa to 3 IVF už vyjde. Mením doktora, tak uvidíme. Mojej sesternici to vyšlo až na 4 pokus, takže nádej umiera posledná. Prajem nám veľa síl do ďalšieho boja.

mimusa4
autor
29. jún 2008

ahoj tina, tak vek máme rovnaký, tebe koľko vkladala T., a mala si aj niečo na zmrazenie?

mimusa4
autor
1. júl 2008

ahojte je niekto doma? 😀

solida
1. júl 2008

avoj mimusa, uz som tu, no chcem sa este ist trochu vonku prejst. vcera som si bola v lekarni vybrat gonal a cetrotide, uz to mam v chladnicke, no ti poviem, precitala som si ob aletaky k tomu a zacinam mat strach ako to sama zvladnem. s tym Gonalom sa to robi presne tak ako je to v letaku? najprv treba nastavit tych 37,5, vytlacit trosku hore a az potom nastavit davku aku urcila T.? 😅

mimusa4
autor
1. júl 2008

ahoj solida ja som nedávala najprv na 37,5....ja som anstavila dávku, vytiahla a pichla 😝 .gonal sa pichá v pohode, ale cetrotide na ten som mala nerv, blbo sa drží v ruke, aspoň mne 😒 , ale dá sa len treba prísť na systém a na neho prídeš až skončíš 😀 , ale neboj..

mukinka a ty kedy ideš na krv?

solida
1. júl 2008

aha, no uvidime ako to pojde, ocakavam ms niekedy o tyzden v utorok, tak snad to pojde. ty ides kedy znova?

mimusa4
autor
1. júl 2008

som len na skok, po žiadosť mám ísť tak v polke augusta, ale už idem spať...inak teraz ja mám pocit ako keby ty si šla skôr ako ja na to všetko.. 😀 tak papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre