Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
28. apr 2008

ahoj mukina a ty máš mať aké lieky? vlastne inj.? kde našiel tie ceny?

mukinka
28. apr 2008

mám tie isté injekcie čo aj vy sú najdrahšie na trhu čo sa davajú na IVF a kde to našiel to neviem ale hľadal cez google.

mimusa4
autor
28. apr 2008

aha tak uvidíme ale v lekárni aj tak za ne budeme tak platiť (veľa)

mimusa4
autor
29. apr 2008

kuk je niekto doma?

mimusa4
autor
1. máj 2008

Košicééééééééééééééééééé

mimusa4
autor
2. máj 2008

ahojte ešte ani dnes neprišla žiadosť k T., mám skúsiť volať v pondelok 😒

solida
2. máj 2008

ahoj, tak to je riadna rychlost, zeby sa to zdrzalo na poste, alebo to predsa len odoslali neskor, ako ti kázali? ja som dnes doplnala svoju ziadost, neboli tam manzelove výsledky a moj vysledok z HSG, tak som to tam dnes doniesla. no uvidime, ako dlho budem cakat 😎

mimusa4
autor
2. máj 2008

tak dúfam, že budeš to mať skôr ako ja..som zvedavá, či v pondelok to tam bude 😠

mimusa4
autor
2. máj 2008

a predstav si že jedna kolegyňa chodí do splnu, nerobili jej 2 cykly HP ale len mesiac a už to posiela na schválenie a že vraj bud, týždeň to má mať na stole u lekára, tak tam je iná rýchlosť čo?

solida
2. máj 2008

no aj mne v stredu ta lekarka v Apolle vravela, ze na buduci tyzden to budem mat, no teraz neviem, ako to myslela

mimusa4
autor
2. máj 2008

no mne bolo povedané že tri týždne a nakoniec že 4 a teraz som zvedavá..nevieš ako to je potom so stimulovaním, že kedy sa začne, keď príde žiadosť?

solida
2. máj 2008

joj, to neviem, nejako sa to rata podla cyklu.

mimusa4
autor
2. máj 2008

ja som len myslela, či nie je poradovník náhodou

solida
2. máj 2008

aha, tak to neviem. no nemyslis, ze by T. nieco o poradovniku spomenula?

mimusa4
autor
2. máj 2008

tak dúfam, vôbec by ma neprekvapilo, že by mi zabudla niečo povedať..tak snáď nie..ja len dúfam, že bude to už čo najskôr, veľmi by som už to chcela mať za sebou

mimusa4
autor
7. máj 2008

kde sa flákajú naše pacientky?

solida
7. máj 2008

ahoj mimusa, ako? uz ti nieco doslo?

mimusa4
autor
7. máj 2008

ahoj solida, nie nič mala som dnes volať T ale kašlem na to ...až mi príde papier - oznámenie tak budem volať potom ale možno v piatok skúsim volať, však už to preháňajú, volala som v pond. do BA a povedal mi tam jeden dr. že schválené to bolo 28.4., už to musí len prísť poštou...neviem či to má okružnú jazdu po svete abo čo....

solida
7. máj 2008

v piatok ti asi zbytocne volat, lebo nerobia. tiez nechapem, kde to tak dlho bludi, ved uz by to aj vietor doniesol, nieto posta

mimusa4
autor
7. máj 2008

v piatok nerobia ta prečo? no však to neva, keď tak až v pondelok, abo už ani neviem, lebo ma štvú..a ty máš inú poisťovňu nie? ty si vravelôa apolo, myslím 🙂 , možno to nebude také zdĺhavé

solida
7. máj 2008

neviem, no dnes som volala so sestrickou a vravela mi, ze v piatok nerobia. ja mam Apollo, no som fakt zvedava, kolko si pockam. no ani si neroim nadeje, ze skor jak za mesiac

mimusa4
autor
7. máj 2008

no veď uvidíme aspoň keby mi najprv nerobili nádeje že sjkúste zavolať po 3týž. a nič a ani potom a atak stále len čakám.. 😝

solida
7. máj 2008

ved prave, lepšie prekvapit tym, ze sa to vybavi skor, ako kecat do vetra

mimusa4
autor
7. máj 2008

ešte aj vietor príde skôr 😀 😀 a ostatné holky kde sú?

solida
7. máj 2008

tak sa zatial maj, idem do hajan 🙂

mimusa4
autor
7. máj 2008

tak papa a dobrú..

mikimaja
9. máj 2008

mukinka - tak tie doplatky až také nie sú. Dopláca sa do 3000,- Sk za balenie - a asi ich potrebuješ 4-5 ks. A tie čo zháňajú lieky na IVF, ich zháňajú lacnejšie preto, lebo sú to samoplatkyne (4. a viac IVF) a vtedy si hradíš plnú cenu lieku t.j. zhruba teraz do 9000,- Sk za kus a to kedysi bolo až 15000,-- teda je rozdiel, ak si zoženieš lacnejšie od niekoho, než si platiť celú dávku sama v lekárni. 🙂 Ja už to osobne tiež poznám ☹ . Ale vy sa nevzdávajte a držte sa 🙂

mukinka
12. máj 2008

ahojte už som tu bola som na chate lebo bolo voľno 🙄 mne v poistovni povedali že sa čaká 3 týždne a viac povedali mi že do mesiaca by to malo prísť mám dôveru a že mi to príde ku mne domov a aj ku Topercerovej takže budem vedieť keď mi to prišlo že to má aj Toporcerka 😝

mimusa4
autor
12. máj 2008

mukinka ahoj, ja mám tiež dôveru, podávala som to 7.4., v BA bolo schválené 28.4. a prišiel mi papier domov 9.5.. teraz som volala T. a že mám volať až dostanem mrchu, popritom som teraz 16dc. tak neviem ..ja som bola v tom že to sa začne inj. cca 22dc

mimusa4
autor
12. máj 2008

ty si to kedy dávala na pobočku? lebo nepamätám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre