Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
9. apr 2008

solida už si zdrhla? 😖
ahoj tina, tak držím palce..a to rovno ti dala PN dr. T abo si sa dala ty?

tina1
9. apr 2008

išla som za svojou gynekologičkou v MI.

mimusa4
autor
9. apr 2008

a to si nemusela ísť k obvodnej?

tina1
9. apr 2008

asi nie, prišla som za ňou, povedala som jej, čo je vo veci a ona mi vypísala PN. Nikdy som to inak ani nerobila.

mimusa4
autor
9. apr 2008

aha, lebo ja tiež rozmýšľam, že aj pred odberom si dám pn a tiež pri vklade, hoc aj mesiac, aby som bola v kľude..lebo ja robím od rána do noci, stresy a podobne

mimusa4
autor
9. apr 2008

ale ty si si dala na koľko dní?

tina1
9. apr 2008

sestrička mi povedala, že tak 2-3 dni by som mala byť v kľude, to neznamená len ležať, ale nerozčuľovať sa, nerobiť ťažkú robotu, namáhavo nešportovať. Že ani intenzívne ležanie nie je najvhodnejšie. Veď ani ženy, ktoré otehotnejú normálne, to ešte v tomto čase ako sme my po transfere, nevedia. Ja som dnes presádzala kvety, upratovala skrine a zajtra sa chystám žehliť. Mám poriadnu kopu na žehlenie.

mimusa4
autor
9. apr 2008

no ale u mňa je to iné, lebo jednak časovo je to blbo a ešte prepravky, sudy, nerváky..ja len zato..možno ešte zmením názor, ale po vklade určite pn

mukinka
9. apr 2008

mimusa4 jasne že som tam bola, a v pondelok idem na krv či som tehotná ale asi niesom lebo som si robila test 😝

mimusa4
autor
9. apr 2008

mukina, tak potom sme sa videli..možno teraz ešte nič ti nukázalo a v pondelok budeš 😀

mukinka
9. apr 2008

😀

tina1
9. apr 2008

presne tak, možno sa uchytilo neskôr a HCG ešte nereaguje na test, možno aj test nie z tých kvalitnejších, do pondelka ešte ďaleko. Ja idem na krv 22.4.2008 k T.

mukinka
9. apr 2008

aj ja som ťa videla ale ktorá si 😨

mimusa4
autor
9. apr 2008

som rada, že je nás viac čo k nej chodíme 😉

mukinka
9. apr 2008

keby si mala pravdu 😉

mukinka
9. apr 2008

len to čakanie 😀

mimusa4
autor
9. apr 2008

to bolo vtedy ako tam boli veľa ženy tehotné nie? a ja som sedela pri stolčeku v strede..jediná bez brucha ..tvoj drahý má tmavé vlnité vlasy a ty si ich mala zopnuté..

tina1
9. apr 2008

mimusa 4- kde ti zmizlo foto?

mimusa4
autor
9. apr 2008

ja neviem kde zmizlo, tak som hodila nové 😀

mimusa4
autor
9. apr 2008

tinus ale ja nevidím na teba, ty si taká drobná
muki mala som zelenú bundu

marcela27
10. apr 2008

ahojte dievcata,
co je vlastne ta inseminácii, vysvetlite mi to prosim ...., ako to priebieha, ake vysterenia je potrebne mat na jej vykonanie, robi sa pred umelym oplodnenim???, som v tychto veciach uplna zaciatocnicka......, a da sa povedat, ze v mojom okoli nie je nikto s kym by som sa o tom mohla porozpravat ☹

Pekny den🙂))

mukinka
10. apr 2008

http://www.zdravie.sk/sz/content/461-23142/Nepl... kukni sa na tú stránku tam je to OK popísané ja by som to nevedela tak napísať ak dačomu nebudeš rozumieť tak sa spýtaj 😅

solida
10. apr 2008

halooo, je tu niekto?

mimusa4
autor
10. apr 2008

ja som teraz prišla 😕

mimusa4
autor
10. apr 2008

🙄

solida
10. apr 2008

mimusa$: tak vitaj, ako?

mimusa4
autor
10. apr 2008

no hurááá, konečne sme sa aj stretli

mimusa4
autor
10. apr 2008

tak podané je ... už len čakať musím..

solida
10. apr 2008

tak super, drzim palce, nech je to cim skor u T. na stole

solida
10. apr 2008

ti povedala ako to bude prebiehat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre