Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

solida
2. júl 2008

baby a to cetrotide ste si pichali hned za gonalom, alebo treba nechat pauzu?

tina1
2. júl 2008

mne T. presne povedala, kedy ho mám začať pichať, myslím, že to bolo po 1 kontrole.

solida
2. júl 2008

aj mne povedala, ze mam prist na kontrolu najneskor 7 den pichania, no ona ma do 14teho dovolenku, tak si musim pockat, kedy mi dojde ms. ked skor ako ma, tak musim cakat do druheho cyklu, lebo nestihnem T. tina a ty si kedy pichala cetrotide?

tina1
2. júl 2008

4 alebo 5 deň som bola na 1 kontrole a vtedy mi povedala, že si mám začať pychať cetrotide. Najprv sa mi to zdalo hrozné, keď som to videla, ale je to úplne jednoduché. Postup pychania je perfektne napísaný.

solida
2. júl 2008

ja mam zacat pichat na 3 den cyklu gonal a na 6 uz aj cetrotide. vravela, ze ten gonal vecer, no cetr. neviem, asi som prepocula 😒

tina1
2. júl 2008

ja som ho pichala tiež večer, najprv puregon a potom cetrotide. Môže byť, že to bolo už na 3 deň, nepamätám si presne, ale viem, že to bolo po kontrole u nej. Zhruba si to pychaj v ten istý čas každý deň

solida
2. júl 2008

tina dakujem za rady, maj sa 🙂

mimusa4
autor
2. júl 2008

solida ja som sa pýtal vtedy T, povedala že večer, najprv jedno a na to môže hned druhé, tak len pichaj 😀

lencici
3. júl 2008

Ahojte dievčata chcem sa opýtať neviete náhodou kedy ma T dovolenku?

solida
3. júl 2008

mimusa: ty si ale nocna vrana, clovek ta caka na nete a ty dojdes skoro o polnoci 😉 😉
lencici: T. dovolenkuje do 14.7, vtedy by tam uz mala byt.

mimusa4
autor
3. júl 2008

solida no ja si užívam posledné dni voľna lebo potom idem už do roboty 😝 a mne sa taaaak nechce..
inak čo mám známu tak ona chodí do splnu a dnes mi oznámila že je tehotná 1.ivf..no tak dúfam, že sa zadarí aj vám na prvý šup, a neviem kedy tu budem zajtra, dnes som sa bola korčulovať, tak aspoň z toho som mala pôžitok...

tak čajočky držím palce 😀

mukinka
4. júl 2008

ahojte mala som ísť v piatok na krv ale má dovolenku tak teraz len čakať, test ešte neukáže až o týždeň mám to ja ale šťastie 😝

lencici
4. júl 2008

ďakujem solida a tá mladá doktorka ju nezastupuje? alebo je tam aspoň sestrička?

solida
4. júl 2008

lencici - to neviem, ci ju niekto zastupuje, alebo dovolenkuje aj doktorka aj sestricka. viem len, ze 14teho uz pracuje, lebo sme tie terminy preberali, kedy mozem zacat stimulovat a tak

mimusa4
autor
4. júl 2008

ahojte, je niekto tu ttututututtuu..........?????????
muki..no tak to si vyhrala, a čo ako sa cítiš, pocity?
solida, ja by som najradšej už znova tým všetkým prešla, aby som bola aj ja 😀 ..tak sa mi nechce čakať---
lencici, ty si k T. chodila už aj predtým? či len teraz chceš...

solida
4. júl 2008

mimusa, to musis znova podavat ziadost na poistovnu?

lencici
5. júl 2008

solida tak ďakujem nepotešila si ma...

mimusa chodím k nej asi tak rok a 2 mesiace.

mimusa4
autor
5. júl 2008

solida hej musím dať žiadosť, ale nemusia byť znova tie odbery, aspoň to, a aže žiadosť je platná polroka..

lencici a dcérku si mala u nej cez UO, alebo sa vám podarilo samo?

tina1
5. júl 2008

mimusa, žiadosť je platná až 1 rok. To mi hovorila T. Ja som mala schválenú žiadosť a na IVF som išla až o 7 mesiacov.

mimusa4
autor
5. júl 2008

tinus tak mne povedala že polroka ta ja potom neviem...inak ako si sa rozhodla, kam pôjdeš?

mimusa4
autor
5. júl 2008

tina a nepoznáš v Mi i vás nejakú Sašu? škoda že už nepamätám ulicu

solida
5. júl 2008

mimusa: no tak ti drzim palce, nech si poistovna pohne

mimusa4
autor
5. júl 2008

no čaw ta sme tu? ale však ja len po žiadosť idem v auguste 😠

mimusa4
autor
5. júl 2008

a už máš aj vybraté injekcie?

solida
5. júl 2008

ahojky, ano, vybrala som ich este v pondelok, teraz som v robote a cakam na ms, aby som mohla zacat pichat

mimusa4
autor
5. júl 2008

ta čo ešte nemáš? a ja že už si začala..budeš pichať sama?

solida
5. júl 2008

dostala som k tomu hned aj kys.listovu a anopyrin, aj som bola vybrat presne tam kde aj ty, na rohu Moyzesky a Alzbetky

mimusa4
autor
5. júl 2008

no to isté so mala aj ja...a kys.listová mi ostala tak ju beriem naďalej 😀

solida
5. júl 2008

jak otvorim chladnicku a tam kopa krabic s injekciami, tak ma chyta zavrat 😅

mimusa4
autor
5. júl 2008

cetrotide nemusí byť v chladničke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre