Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
6. júl 2008

muki mňa bolelo celé vnútro, cicky ani nehovorím to z každej strany, ale potom tesne pred krvou ma boleli už menej a mala som pocit že asi dostanem ms, tak neviem...a ty čo cítiš?

mukinka
6. júl 2008

trochu má bolí brucho a prsia ale neviem či to nieje s tých tabletiek, ty si to ako znášala

mimusa4
autor
6. júl 2008

ako dalo sa, najhoršie boli cicky, nijak som nevedela ležať, a vnútro som cítila také zdurené abo ako to nazvať, ale môže to byť tými hormónmy čo tlačíme

mimusa4
autor
6. júl 2008

no ale pociť? aký? myslíš že si, mala by si to cítiť, mne kolegyňa síce zo splnu vravela že hneď cítila že je

lencici
6. júl 2008

mimusa neviem aké ma výsledky. S babami s ktorými som sa rozpravala v čakárni tak ju mali len vybavenú k pôrodu...

mimusa4
autor
6. júl 2008

hm..škoda, vieš tak veľmi by som chcela vedieť akú má úspešnosť, určite je skvelá dr. ale neviem .. nechcem o nej pochybovať, len ja by som tak veeeľmi chcela mať už malé 🙂

lencici
6. júl 2008

Nerteba nad tým tak rozmýšľať.... Môj brat so ženou sa snažia už asi 4 roky a tiež nič... teraz skončila školu a povedala že nebude na to myslieť že sa skľudní a dúfa že príde bábo...Hovorila mi že vie že bude mať dievčatko 🙂

solida
7. júl 2008

haloooo , je tu niekto?

mimusa4
autor
7. júl 2008

solida mi na seba málo kedy natrafíme 😀 ...

solida
7. júl 2008

no, presne ako vravis. ako bolo v robote?

mimusa4
autor
7. júl 2008

hehe až od stredy začínam 😀

mimusa4
autor
7. júl 2008

solida ja už chcem byť tehotná a ešt lepšie by bolo, keby už bolo na svete, chcem veľa? 😒
zajtra začínaš pichať čo?

solida
7. júl 2008

mimusa, aj ja uz chcem byt tehotna!!!!! nechces vela, chcem to iste! zajtra zacinam s gonalom 😅

mimusa4
autor
7. júl 2008

neboj zmákneš to, ja by som už tiež pichala, ale musím počkať 😠

solida
7. júl 2008

uz keby som mala aspon tu prvu injekciu za sebou, najhorsie je zacat, no nie?

mimusa4
autor
7. júl 2008

to hej, keď si spomeiem ako sme pichali prvú s koleg., lebo ona mi pich. prvé dve, tak obe sme len vzdychali, že ako a čo, ešte aj návod som čítala zo začiatku 😀

solida
7. júl 2008

haha, tak to sme sa stretli, ja uz mam navody von z krabiciek, aj gonal aj cetrotide a studujem a studujem 😀 😀 😀

mimusa4
autor
7. júl 2008

tak vieš pre istotu treba 😀

mimusa4
autor
7. júl 2008

dnes som videla také pekné tričečko - ružové s kreslenými veselými kravičkami za 99,- normálne som chcela kúpiť, ale potom som skrútila ústa otočila sa a radšej šla ďalej 😖

solida
8. júl 2008

neboj, triciek est ekupis, aj s kravickami aj maslickami aj autickami 😉 , podari sa, nebojkaj

solida
8. júl 2008

tak uz mam prvu davku Gonalu za sebou, no pravdu povediac, ruky sa mi triasli 😅

mimusa4
autor
9. júl 2008

ahoj tak ja idem už dnes makať.. 😝 😝 😝
takže prvú dávku máš za sebou, tak dnes bude druhá a tak potom to zbehne 😀 😀

a muki ty nič nepíšeš tha prečo?

solida
9. júl 2008

baby, ktory den ste boli na odber? myslim, ktory den po prvej davke Gonalu, sa odoberu vajicka a manzelovi spermie?
mimusa tak len makaj, prijemny den v praci 😀

solida
10. júl 2008

haloooooooooooooooooooo, nikto? ☹

mimusa4
autor
11. júl 2008

ahoj solida myslím, ak dobre počítam, že na 12.ty deň od pichania som šla na odber vajok

solida
11. júl 2008

vdaka mimusa, aj ja som to nejak tak ratala, ja v pondelok docestujem domov, hned idem za T. a uz zostavam doma, no chcela som to vediet kvoli mangelovi, od kedy si ma brat dovolenku.
a mimochodom, ako bolo v robote? 😉

mimusa4
autor
11. júl 2008

v robote je ble...neľúbim..

solida
11. júl 2008

😀 😀 😀 , zvykla si si domka, cooooooooooooo?

mimusa4
autor
11. júl 2008

jj ... ani ti nehovorím ako ma bolia nohy, normálne mám svalovku 😝

solida
11. júl 2008

ti verim, to som mavala niekedy aj ja, ked som po dovolenke dosla do prace. no teraz je uz dobre 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre