Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

solida
27. máj 2008

uz som tu!

mimusa4
autor
27. máj 2008

aj ja som už tu

mimusa4
autor
27. máj 2008

tak ao sa máš už si zdravá?

solida
28. máj 2008

ahoj mimusa, prepac, vcera mi blbol internet, v kuse ma to vypinalo, tak som to radsej vzdala. uz som zdrava, teda som dobrala atb, tak verim, ze je to v pohode. citim sa ok. a ty ako? vecer tu budem iste. zatial sa maj, pa.

solida
30. máj 2008

halooo, je tu niekto? alebo mimusa, azda si uz v centre a zacinas stimulovat?

mimusa4
autor
30. máj 2008

ahoj solida, robila som dva dni a potom mi nešiel net, tak až teraz som tu..ešte nestim.. ale už bude každú chvíľu mrcha, tak snáď sa cez víkend rozbehne aby som mohla volať v pondelok

solida
31. máj 2008

ahoj mimusa, tak ako si na tom? odstartujes to prva 😉 ? myslim to nase stimulovanie

mimusa4
autor
31. máj 2008

čaw ešte si tu? dnes som akurát dostala, tak v pondelok budem volať 😀

solida
31. máj 2008

tak drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce! 😉 . ja tento mesiac neidem, lebo som po antibiotikach, no a v juli mi to vychadza v cese, ked bude mat T. dovolenku, tak az v auguste 😢

mimusa4
autor
31. máj 2008

hm..škoda..nevieš začne sa pichať až po mrche?

mimusa4
autor
31. máj 2008

myslela som že pôjdeme naraz

solida
31. máj 2008

aj ja 😖 , no nechcem riskovat, este len tento tyzden som dobrala atb. neviem, kedy sa zacina pichat, no ty ma stym potom oboznamis 😎 😉 . mas to iste ako ja - gonal a cetrotide?

mimusa4
autor
31. máj 2008

hej hej mám a oboznámim..joj už aby to bolo a hlavne úspešné, ale teraz som hrdinka, aleako tam pôjdem a hlavnetá narkóza, to bude juj 😕 😅

solida
31. máj 2008

ale musi to byt take prijemne vzrusenie, nie? lebo uz sa vlastne nieco deje. straaasne ti drzim palce a budem na teba mysliet, nech v pohode stimulujes a hlavne dotiahnes to do uspesneho konca. to ti asi v pondelok da T. recept na injekcie, vsak?

mimusa4
autor
31. máj 2008

tak neviem či hneď v pondelok, lebo ten deň jej zavolám ale robím tak neviem či nepôjdem rovno k nej než pôjdem do roboty, ale to blbo vychádza, však oni sú tam až o 9h..tak len zavolám a keď tak v utorok skočím, však mi povie..joj a držať palce to budem veľmo potrebovať 😀 a hlavne odvahu

solida
31. máj 2008

nooo, tak to potrebujeme obe 😅

mimusa4
autor
31. máj 2008

však potom ti poviem všetko čo a ako .. potom budem na teba myslieť a bude sa ti čkať aj pod narkózou 😀

solida
31. máj 2008

😀 😀 😀 , len pockaj, ty ides prva 😝

mimusa4
autor
31. máj 2008

no to je pravda a mukinka ona kedy má začať nevieš?

solida
31. máj 2008

neviem, no myslim, ze ziadost uz ma schvalenu

mimusa4
autor
31. máj 2008

no to si pamätám aj ja len neviem kedy má začať, asi si pozriem spätne a ty čo nebojíš?

solida
31. máj 2008

neviem 😅 no mam taky zvlastny pocit, ale som rada, ze sa to pohyna. bojim sa narkozy 😅 a aj ma stve, ze akurat vtedy mam dostat, ked je ta dovolenka. no co uz, s tym nic nenarobim, ved ten mesiac vydrzim, len nech do dopadne dobre. a tvoj manzel to ako berie? ved uz ste vlastne pred dverami

mimusa4
autor
31. máj 2008

asi v pohode alebo sa len tak tvári? 😀 , uvidíme až to bude tesne predtým, to sa asi nasmejem z neho 😀
však keď si spomeniem že to dosť dlho trvalo, tie vyšetrenia, a už je to tu..

mimusa4
autor
31. máj 2008

inak čítala si si témy stimulácia pred ivf a ešte jedna s tým hyperákom?

solida
31. máj 2008

no tak to je super, moj musi brat potom v auguste dovolenku a to ho chceli poslat uz v juli, lebo vsetci z firmy idu, no tak som zasiahla 😲

mimusa4
autor
31. máj 2008

čo je nešťastný? a kde máte ísť na dovolenku? my nejdeme nikam, dovolenka bude v injekciách 🙄 , ale to nič

solida
31. máj 2008

nie nie, nie je nestastny, praveze sa mi zda taky spokojny 🙂 . na dovolenku tiez nejdeme nikde, ak tak len do najblizsej lekarne 😀 pre injekcie 😉 . oni to totiz maju vo firme tak zariadene, ze si beru dovolenku vsetci v rovnaky termin, no a potom ich zase vyslu po celej Europe -sofer kamionu-, no a to si potom, ked zacnem stimulovat, nemozem dovolit, aby som ho zhanala niekde v Mongolsku 😀

mimusa4
autor
31. máj 2008

uf tak on je taký cestovateľ?

solida
31. máj 2008

to Mongolsko som napisala len tak zo spasu, no chodi po celej Europe

mimusa4
autor
31. máj 2008

no ale aj tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre