Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
9. aug 2008

solida tak ale mne sa nechce robiť, chcelo by to voľno-dovolenku, nejakú zmenu 😀

solida
10. aug 2008

joj mimusa, ani mne sa nechce, no co ked korunky treba 😎

mimusa4
autor
10. aug 2008

tak tie treba celý život 😀 ...zajtra už makám tak tu nebudem 😝

solida
11. aug 2008

mimusa a uz si si bola u T. pre ziadost?

mimusiacik
11. aug 2008

mukinka - vrucna vdaka za spomenutie v teme 😉
Vela stastia vsetkym!

mimusa4
autor
13. aug 2008

ahoj solida, dnes tam idem, dúfam, že sa dostanem ešte aj na poisťovňu..
ty si už poslala?

solida
13. aug 2008

ahoj. mimusa, ako si dnes dopadla? stihla si to aj odniest na poistovnu? ja som este nebola, aj tak som teraz v Rakusku, zajdem potom jak dojdem domov, aj tak musim mat 3 mesiace pauzu, tak neponahlam.

mimusa4
autor
13. aug 2008

ahoj tak bola som a nemala vyplnené, tak som to len podpísala a povedala, že ona to prefotí a odošle na poisťovňu..a že má mať dovolenku, ak som dobre počula tak do 15.9. ale neviem od kedy, nemala ešte nič vypísané na dverách..takže potom sa začne asi ako počítam od októbra..no veď uvidím 😒

solida
13. aug 2008

no tak to ju zrejme teraz nestihnem, lebo ja dojdem domov 23.8 a to uz bude dovolenkovat. tak to pojdes zasa mesiac predo mnou, ja ratam 3 mesiace pauzu, tak niekedy v novembri odstartujeme druhy pokus - verim, ze uspesny. ale aspon uz vieme, do coho ideme, nie? 😉

mimusa4
autor
13. aug 2008

solida ja pravdu povediac sa aj bojím to znova podstupovať...keby tu aspoň boli také čo to u nej vyšlo a žiadne povzbudenie, viem, že na prvý krát to nemusí byť, ale chápeš ako to myslím...

solida
14. aug 2008

mimusa, presne viem, ako to myslis, ja som na tom podobne 😒 , niekde v kutiku duse sa bojim, no snazim sa verit, ze to dobre dopadne

mimusa4
autor
14. aug 2008

vieš ešte aj premýšľam, či neprejsť niekam inam, ale skúsim ešte raz a potom sa uvidí..jedna bola v splne a podarilo sa jej hneď na 1x, a čítala som tu aj o niektorých takých ostatných čo sa im podarilo, alebo šli na ket a bolo...a ja nemám nič ani na zmrazenie, sa mi to zdá divné...možno si len namýšľam..
však uvidíme...
ty si mala ms cyklus normálka? ak nie tak si teraz pozri ako budeš mať, mne sa cykly skrátili, tak som zvedavá ako bude ďalší 😅

solida
14. aug 2008

tak to sme na tom rovnako ☹ , aj ja mam pochybnosti ... . ako vravis, vyskusam este raz a keby nedajboze nic, potom budem rozmyslat aj nad takou variantou. ani ja nemam nic zmrazene ☹ , takze vsetko odznova...
ms som dostala trosku neskor, bolo silnejsie ako normalne, tak uvidim, kedy pride dalsia

mimusa4
autor
15. aug 2008

no tak to som rada že nie len ja mám taký pocit..tak budeme zase dopichané a bude ako taká sranda, ale aspoň viem o čo ide 😅

katy2
15. aug 2008

ahojte,
prepacte, ze vam tu skocim.... ale bola som v poistovni dat si dalsiu ziadost na IVF a tam mi vraveli, ze do bobre, ze nechodim do starej nemocnice, lebo tam su hrozne slabe vysledky.... Ja chodim do SPLNu a myslim, ze tam je ovela vacsia uspesnost.... aj v GYNCARE......
skuste porozmyslat.....
drzim vam palce a prajem vela sily do dalsieho boja.... 🙂

mimusa4
autor
15. aug 2008

no my tiež nadtým rozmýšľame

katy2
15. aug 2008

myslim, ze zbytocne stracat cas a hlavne vyhadzovat peniaze....

mimusa4
autor
15. aug 2008

človek stále verí 😅

katy2
15. aug 2008

to je jasne... ani nam nevyslo 1.IVF - ale my sme nemali ET len 2xKET.... tak teraz v kutiku duse verim, ze dalsi ET bude uspesny.....

mimusa4
autor
15. aug 2008

no vieš ak platím polovicu z toho ako inde...a zase dať toho toľko? a neviem či by som mohla prejsť niekde inde ak mi má posielať už novú žiadosť...

mimusa4
autor
15. aug 2008

a čo ET? a KET?

lienka2
15. aug 2008

suhlasim s katy2, ja som k toporcerovej chodila a teraz to len lutujem, ze som zbytocne stracala cas.. 😖
mimusa, ak by si chcela od nej odist, tak jej to daj vediet skor ako tu ziadost posle 😉

katy2
15. aug 2008

no ved uvidite... ja len radim....
inak ta pani v poistovni mi vravela, ze T. ma problem aj s nasadenim stimulacnych liekov, s ich kombinaciou.... ze ostatni DR. vedia, co maju nasadit a maju uspechy... ona vraj dost meni lieky a akoby stale len hadala....
neviem, nemam skusenost, len som pocula od ludi, co s tym maju nieco do cinenia....
drzte sa...

lienka2
15. aug 2008

katy, v ktorej poistovni si to bola?
inak s tebou uplne suhlasim, presne taky pocit som mala, ze stale len skusala a hladala..

mimusa4
autor
15. aug 2008

lienka2 a koľko krát si podstúpila u nej

katy2
15. aug 2008

ET je transfer cerstvach embryi a KET zmrazenych - teda rozmrazenych.... 😉

katy2
15. aug 2008

lienka, ja mam doveru... na jesen ideme na 2.IVF....

mimusa4
autor
15. aug 2008

aj ja mám dôveru a keby som volala na poisťovňu žeby to stopli?

mimusa4
autor
15. aug 2008

lebo má dovolenku T

katy2
15. aug 2008

skus zavolat do dovery a porad sa s nimi.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre