Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mimusa4
autor
10. mar 2008

majkes, ešte počkám, a uvidím, ver tomu že som to zvažovala či odísť abo nie, keď si predstavím, že zase testy od začiatku, tak neviem, neviem... 😒

mimusa4
autor
12. mar 2008

čauko je tu niekto?

solida
12. mar 2008

ahoj mimusa4, teraz som tu len na skok, no vecer som tu. zatial pa

solida
12. mar 2008

hallooooo!! je tu niekto?

mimusa4
autor
12. mar 2008

solida? čauky babule...huhuuuu..už som tu..

mimusa4
autor
12. mar 2008

no akosi nemáme na seba šťastie..čo máš nové? ja nič..čakám kedy príde MS..

solida
13. mar 2008

no, asi sa fakt vzdy minieme. nic nove, po V. noci sa chystam do CARu, tak potom uvidime. a ty ako?

mimusa4
autor
13. mar 2008

tak mne sa robí stále ešte ten horm profil, beriem norprolac na ten prolaktín a čakám na mrchu kedy už príde aby som mohla ísť na odber krvi..ale mrche sa akosi nechce...

zabkaevka
13. mar 2008

kočkz aj ja odporúčam GZNCARE Dr. Hermana, som síce o neúspešnom IVF, a bola som už na KET, práve čakám na kontorlné vzšetrenie, ale fakt je to dobrý lekár. a najmä profesionál 🙂 paaa

mimusa4
autor
13. mar 2008

nikto netvrdí že je zlý, ale už keď som tam začala chodiť tak zatiaľ tam ostanem a uvidím..keď tak potom pôjdem..

solida
13. mar 2008

tak uz som tu, dnes bol trosku narocny den, vybrali sme sa s kamoskou tulat po obchodoch 😀. je tu niekto?

arturinka
13. mar 2008

Ahojte baby,...neda mi a musim sa pridat,....taktiez Vam odporucam doktora Hermana,....chodila som aj na Rastislavku,...ano, lekarka je mila,....povedali nam ze sme v poriadku,....pockali sme pol roka, isly za hermanom a ten nam hned zistil moznu pricinu u mna a taktiez manelov spermiogram pod psa....je to na vas,...len som chcela poradit,pa

mimusa4
autor
13. mar 2008

solida zase sme sa minuli, ja som si pospala a potom pozerala telku..a teraz čítam čo píšu dievčatá..a ty si nezvažovala odísť inde? ako nám tu navrhuje arturinka..ja priznávam, že áno..len sa neveim rozhodnúť..čo ty na to? teraz tu piatok nebudem, ale v so a ne len okolo obeda..lebo budem makať v práci.. 😝

solida
14. mar 2008

mimusa4: vies, mne sa dr. pristup zda korektny, my s manzelom vieme, kde je problem, tak by som rada zatial zostala tam, kde som. uvidime, ako to pojde dalej, dufam, teda vlastne verim, ze dojdeme uspesne do ciela 🙂

mimusa4
autor
15. mar 2008

ahoj veď aj ja som zatiaľ tam, tiež čakám ako bude ďalej a ak sa to bude naťahovať tak až potom to budem riešiť ...ale zvažovala som určite..aj s M sme si vraveli že ešte počkáme a uvidíme ..včera bol v práci veľmi ťažký deň, taká som unavená, že až..ale na bud. týždeň som si vybavila voľno, hurá celý týždeň veget..a stále ešte nechodí mrcha, dúfam, že budúci týž. príde..budem tu ešte aspoň do 15:00h možno sa objavíš 😉

mimusa4
autor
15. mar 2008

a ešte som zabudla..aj ty máš šťastie stále na tú mladučkú dr.? neviem ako sa volá na isto, nemyslím dr.T..lebo ju som videla na začiatku asi 2x a potom len tú druhú...

solida
15. mar 2008

ahoj mimusa4, ja som tu mladu stihla len raz, myslim, ze iba zastupuje T., ta mi vravela, ze ide na mesiac prec, tak preto. inak aj ta mlada je celkom ok

solida
15. mar 2008

teda myslim, ze sa tiez snazi a je mila

mimusa4
autor
15. mar 2008

no čaw,
hej hej jasne, je zlatá, ešte by som povedala, že viac zhovorčivejšia ak som sa na niečo pýtala...takže na budúce už tam asi bude T.

solida
15. mar 2008

no, myslim ze uz bude T. a ako inak? mrcha uz prisla?

solida
15. mar 2008

som ja ale tapa, hore pises, ze mrchu nemas a ja sa na to opytam 🤐 . no asi prepracovanost 😀

solida
15. mar 2008

skoda, no musim koncit, prave sa mi ozvala navsteva, ze dojdu skor, ako sme sa dohodli. tak musim sikovat s obedom 😀 . maj sa zatial. pa

mimusa4
autor
15. mar 2008

ne stále sa jej nechce, dúfam, že na ďalší týž. príde..a keď nie tak zavolám tam čo s tým ....inak kúpila som si digiteplomer na meranie BT, som zvedavá ako bude vyzerať graf...ty si ešte neskúšala? 😝

mimusa4
autor
15. mar 2008

tak papa..dúfam, že zajtra tu budeš ..alebo - veď sa nájdeme

mimusa4
autor
18. mar 2008

solida, musíš sa polepšiť akosi tu nechodíš.. 😉 ja som tu skoro vždy, aj keď nie v tejto téme, lebo sme len dve..
nové mám len to že ešte stále nemám mrchu..tak sa niekedy ohlás 😎

mimusa4
autor
20. mar 2008

solida? kde si? dnes som tam bola..

marcela27
20. mar 2008

ahojte dievcata......,
na tuto stranku chodim este len kratko a som velmi rada, ze niekto pise o rastislavovej nemocnici...., bola son tam zaial ibe raz ze primarom Rosochom a pravdepodobne sa tam budem musiet vratit, lebo sme stale na tom istom bode ......, a zatial mam naordinovany iba Duphaston od svojho lekara......

pekny vecer 🙂

mimusa4
autor
20. mar 2008

ahoj ale to chodíš do car?

mimusa4
autor
20. mar 2008

už som tu

mimusa4
autor
20. mar 2008

ja a solida sme u dr. toporcerovej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre