• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s insemináciou?

17. augusta 2016 
@tubuska2 :smiley: máš aj nejaké lieky,alebo výživové doplnky?ja užívam duphaston 2*1 a kyselinu listovú.tak snad o 2 týždne budeme obe potešené tou správou a budeme sa môcť tešiť z tehotenstva.držím palce,treba verit :wink:
9. aug 2016 o 22:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@weja07 ahoj. Prepáč, že až dnes opisujem,ale akosi to u mňa je ako na hojdačke. To čakanie je najhoršie.... som poriadne nervózna... Neviem či si to nahováram, ale mám už citlivé prsia,bolesti v podbrušku,dva krát som sa ráno z ničoho nič rozplakala a včera som mala brutálne bolesti hlavy... Buď ni príde menzes, alebo mi hormóny idú na mozog :joy: inak beriem Inofolic 2krát za deň. A ty sa ako držíš????
17. aug 2016 o 09:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weja07 joooj a ešte beriem progesteron 2x1tabletku. Ráno ju užijem a večer vkladám
17. aug 2016 o 09:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tubuska2 Ahooj :smiley: mne tiež býva tak "divne" ale myslím že to je z hormónov.. :disappointed: robila som si tehot.test a zatiaľ nič :disappointed: v pondelok idem na krv tak sa uvidí..toto čakanie je pre mňa utrpenie,,pravda,nevies na čom si,na vazkach,joj :expressionless::scream: esteze som doma,bo w robote tá psychika by mi nepomohla.manzel a rodina sú mi veľkou oporou,vdakabohu :heart_eyes: tak začiatkom týždňa si napíšeme :wink: drzkajte sa,pa :kissing_heart:
17. aug 2016 o 12:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weja07 ako keby si písala o mne :smile: presne aj ja, zatiaľ negatívny výsledok... Ja by som mala ísť na krv až najskôr v stredu,mám si najprv urobiť domáci test v utorok a zavolať do CARu a nasledujúci deň prísť na krv. Bojím sa trošku. Inak aj ja som PN, v práci by som sa musela rozčuľovať. Tak držím pästičky :grin: nech máme obe koľajničky :joy:
17. aug 2016 o 13:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok