Máte skúsenosti s insemináciou?

dr.janinka
2. feb 2007

Ahojte všetky babenky, chcela by som sa opýtať, či máte niektorá skúsenosti s insemináciou. Koľko to stojí, aká je lieková príprava, ako to prebieha a aká je úspešnosť? Chodíme do CAR a využili by sme asi aj túto možnosť.....

weja07
9. aug 2016

@tubuska2 😃 máš aj nejaké lieky,alebo výživové doplnky?ja užívam duphaston 2*1 a kyselinu listovú.tak snad o 2 týždne budeme obe potešené tou správou a budeme sa môcť tešiť z tehotenstva.držím palce,treba verit 😉

tubuska2
17. aug 2016

@weja07 ahoj. Prepáč, že až dnes opisujem,ale akosi to u mňa je ako na hojdačke. To čakanie je najhoršie.... som poriadne nervózna... Neviem či si to nahováram, ale mám už citlivé prsia,bolesti v podbrušku,dva krát som sa ráno z ničoho nič rozplakala a včera som mala brutálne bolesti hlavy... Buď ni príde menzes, alebo mi hormóny idú na mozog 😂 inak beriem Inofolic 2krát za deň. A ty sa ako držíš????

tubuska2
17. aug 2016

@weja07 joooj a ešte beriem progesteron 2x1tabletku. Ráno ju užijem a večer vkladám

weja07
17. aug 2016

@tubuska2 Ahooj 😃 mne tiež býva tak "divne" ale myslím že to je z hormónov.. 😞 robila som si tehot.test a zatiaľ nič 😞 v pondelok idem na krv tak sa uvidí..toto čakanie je pre mňa utrpenie,,pravda,nevies na čom si,na vazkach,joj 😑😱 esteze som doma,bo w robote tá psychika by mi nepomohla.manzel a rodina sú mi veľkou oporou,vdakabohu 😍 tak začiatkom týždňa si napíšeme 😉 drzkajte sa,pa 😘

tubuska2
17. aug 2016

@weja07 ako keby si písala o mne 😄 presne aj ja, zatiaľ negatívny výsledok... Ja by som mala ísť na krv až najskôr v stredu,mám si najprv urobiť domáci test v utorok a zavolať do CARu a nasledujúci deň prísť na krv. Bojím sa trošku. Inak aj ja som PN, v práci by som sa musela rozčuľovať. Tak držím pästičky 😁 nech máme obe koľajničky 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre