Máte skúsenosti s insemináciou?

dr.janinka
2. feb 2007

Ahojte všetky babenky, chcela by som sa opýtať, či máte niektorá skúsenosti s insemináciou. Koľko to stojí, aká je lieková príprava, ako to prebieha a aká je úspešnosť? Chodíme do CAR a využili by sme asi aj túto možnosť.....

saxana2006
27. apr 2016

babenky drzim vam palceky

saxana2006
27. apr 2016

@lucusik33 blahozelam 🙂

saxana2006
27. apr 2016

Ja idem na krvny test 5.5 a neviem ci si mam predtym robit tehotensky test alebo nie...bojim sa toho ze budem sklamana..ale ked vynde budem stastna 🙂

miuska49
28. apr 2016

@saxana2006 ja idem 10.05. Mas aj nejake zvlastne pocity, bolesti podbruska? Mas nasadeny utrogestan alebo progesteron?

saxana2006
28. apr 2016

@miuska49 mam nasadeny duphaston..nemam priznaky ziadne alebo si to ani neuvedomujem..a ty si nnatom ako?

miuska49
28. apr 2016

Ja som este len dva dni po iui, ale vcera aj dnes ma chvilami pobolieva podbrusko ako pred menzesom. Bola to tvoja prva iui? Bola si aj stimulovana predtym?

saxana2006
28. apr 2016

stimulovana je co?ano moje prve iui...to aj mna vtedy tak brusko pobolievalo

saxana2006
28. apr 2016

@miuska49 stimulovana je co?ano moje prve iui...to aj mna vtedy tak brusko pobolievalo

miuska49
28. apr 2016

@saxana2006 myslim, ci si brala clostil alebo nieco ine predtym. Mas zisteny aj nejaky problem?

saxana2006
28. apr 2016

ano brala som clostil..pregnyl...teraz po IUI beriem duphaston...problem nemam ziadny...len unas to neide priirodzenou cestou kedze priatela mam na vozicku..a ty ako si natom?kde chodis do sanatoria?

saxana2006
28. apr 2016

@miuska49 ano brala som clostil..pregnyl...teraz po IUI beriem duphaston...problem nemam ziadny...len unas to neide priirodzenou cestou kedze priatela mam na vozicku..a ty ako si natom?kde chodis do sanatoria?

miuska49
28. apr 2016

@saxana2006 ja som nebrala nic, bol to spontanny cyklus, len pregnyl mi bol pichnuty a teraz mam progesterone, tiez prvy krat som bola, tak uvidim, ty ides o pat dni skor, tak daj vediet a drzim palce 🙂

saxana2006
28. apr 2016

jasne ze dam ti vediet,ze co a ako.....ty sa drzkaj....ked chces mozme si napisat aj na fb...drzkaj sa

miuska49
3. máj 2016

@saxana2006 ahoj tak ako? Ako sa citis? Mas nejake priznaky?, ja uz sa asi velmi pozorujem

saxana2006
3. máj 2016

@miuska49 ahoj citim sa vseliako a ty ako? vo stvrtok uz idem tak som zvedava 🙂

miuska49
4. máj 2016

@saxana2006 mna uz tri bolia prsia, tak neviem ci je to dobre ci zle. Ms mam dostat az takto o tyzden. Daj urcite vediet a drzim palce 🙂

miuska49
5. máj 2016

@saxana2006 ahoj tak ako? Cakam pozitivne spravy 🙂

frozen35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexslovakia
17. máj 2016

Babulky chcem len napísať že skúsenosti s insemináciou sú len dobre.prvy pokus bol neúspešný ale druhý sa nám podaril a teraz máme polku tehu za sebou. Každej držím palčeky aby vám to vyšlo.

domka77
17. máj 2016

@alexslovakia gratulácia. My mame za sebou uz dve neúspešne dávam tomu este jednu šancu. V piatok idem na folikulometriu tak uvidíme. 😊

alexslovakia
17. máj 2016

@domka77 držím palce

domka77
18. máj 2016

@alexslovakia ďakujem pekne. 😊

miuska49
5. jún 2016

@domka77 ahoj, tak ako, bola si na tretej iui?

domka77
6. jún 2016

@miuska49 ahoj. Ano bola, bola... zajtra by som mala testovat ale citim to iba na / nakoľko ma tak uz boli brucho, ze az.... tak uvidime zajtra.... nadej umiera posledna... 🙂

miuska49
6. jún 2016

@domka77 ja som na t podobne, zajtra by som mala ist na krv, ale zvazujem, ze ani nepojdem a pockam na ms.

domka77
8. jún 2016

@miuska49 ahoj. Takze u mna žiadne dobre správy. Test negatívny takze 14 teho ideme na konzultáciu co ďalej. Ale zrejme ja osobne potrebujem chvíľu pauzu lebo je toho na mna veľa akosi.

miuska49
8. jún 2016

@domka77 u mna to iste, v stredu idem na konzultaciu, ale do ineho centra, lebo do gyn fivu ma uz nikto nedostane. A chcem si dat porobit aj vysetrenia, co sa imunologie tyka

domka77
12. jún 2016

@miuska49 ja som zvedava co nam povedia a co nam odporucia... kazdopadne uvazujem nad pauzou lebo je toho na mna dost.... tak uvidíme....

weja07
9. aug 2016

Ahojte,aj ja by som sa chcela podeliť o info ohľadom IUI. My s manželom máme za sebou druhy pokus IUI. Prvy zial neúspešne 😞 druhy pokus sme absolvovali včera v Helios MT a o 14 dni pojdem na krv.Uvidime. Uz by sa mohlo podariť,snažíme sa 2 roky,ja mam diagnózu PCO ( polycysticke vaječníky) a tam je malá pravdepodobnosť.V marci som bola aj na laparaskopii,tam všetko ok,tak už sme si mysleli že to pôjde prírodne.hm 😞 maj,jun som bola hospitalizovana v nemocnici,mala som hrozne krce v podbrusku (ani flector prasky mi nezabrali) hrozne.. 😞 v nemocnici mi zistili že mam veľkú cystu na pravom vajecniku zaliatu krvou. Tak mi ju prepichli a bolo 😉 odporučili mi otehotnieť,tak navštevujeme Helios v Martine😃 starostlivost 100%.velka spokojnosť 👍
O 14 dni pojdem na krvné testy,tak potom napíšem ako sme dopadli 😃 čo sa týka IUI,užívala som 3-7 deň cyklu Clostillbegyt,2*denne,kontrolné sono 10 deň cyklu,potom sono 13 deň cyklu,pichnuty Pregnyl do brucha,potom planovana inseminacia na 15-den cyklu.Na druhy den od inseminacie mi predpísali Duphaston,ktory mam brat do najbližšieho termínu u doktora,čize na 14 dni😃 dlhodobo užíwam "kyselinu listovú" a manžel Folandrol. A ešte info,po inseminacii je odporúčaný pohlavný styk,kedze maternica vtedy nasáva vraj dobre spermie.Tak len snažit a veriť 😃 ahojte 😘

tubuska2
9. aug 2016

@weja07 ahoj. My máme dnes po IUI v ISCARE. Je to naše druhe pokušenie osudu 😃 prvý krát sme boli pred troma mesiacmi,dopadlo to úspešne ,čakali sme dvojičky,avsak radosť netrvala dlho... spontánne som potratila v 6tt. U mňa zistili,ze nemám ovuláciu. Ja som však začala brať Costil od 2dna cyklu 2x1tabletku, včera 11den som bola na sone a ako keby sa moje vajíčka zobudili, boli 3-20mm,17mm a 13. Preto mi okamžite pichli pregnyl a dnes bola inseminacia😃 takže dúfam,ze to zvládneme a obe si tu o dva týždne napíšeme kraaaasnu spraaaavu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre