Máte skúsenosti s krátkym protokolom IVF?

brita
24. okt 2007

Ahojte snazilky,

v fore som nenasla takuto temu, tak som sa ju rozhodla zalozit. Po neuspesnom IVF/ICSI - dlhy protokol,nam lekar v Heliose odporucil na druhe IVF kratky protokol. Dovodom bol fakt, ze sme aj napriek vysokym davkam puregonu - 225 IUI - vystimulovali len dva folikuly. Prosim vas o vase skusenosti s kratkym protokolom, ako prebiehal, co ste brali a dovod, preco vam bol naordinovany. Dakujem. 🙂

mourek
24. okt 2007

ahojky holčičky 🙂 tak ja mam za sebou 2ivf neuspešne ☹ jednou jsem mela protokol s antagonisty to jsem mela 18 folikulu ale jen 3 vajička, po druhe jsem mela dlouhy protokol to bylo 24 folikulu ale zase jen 8 vajiček z toho 4 nebyli k zrale a z tech 4 dalšich se oplodnili jen 2 no hruza. Tak ted budu mit 😉 možna taky kratky protokol a snad budou kvalitnejši vajička 🙂 nebo se picnu 😠

nunca
24. okt 2007

brito, díky za tip, já už se v těch centrech nevyznám, je v nich docela velký rozdíl. Mrkla jsem na jejich stránky a docela mě nadchli, tak aspon máme s manžou o čem přemýšlet. Jinak Ti moc přeju štěstíčka 😉 😉

nunca
24. okt 2007

mourku, to je mi moc líto, ale určitě se zadaří, já už si to při těch mých věčných problémech říkám pořád dokola a jinak to asi nejde, přeji moc sil k té naší vysněné cestě za miminkem a neboj: VYJDE TO 😉 😉 !!! Můžu se Tě ještě zeptat, do jakého CAR chodíš a kde?

lumah
25. okt 2007

britka ja sa ešte len chystám na prvé IVF a doki mi navrhol krátky protokol-začiatok 3DC, lebo všetky hodnoty mám úplne v poriadku , len teraz ešte čakám na mrchu a predtým mám k nemu ešte raz prísť, aby mi ten protokol napísal, tak neviem prsne čo tam budem mať predpísané.
chivule, ja si myslím že podľa toho aké máš výsledky, teda hormonálny profil, tvorba folikulov a tak.

jabluncanka
25. okt 2007

Lumah:
...já bych ještě dodala,že je to i podle věku,nejen podle hormonálního profilu.Čekatelkám nad 35 let spíše dávají ten krátký,aby byla větší reakce...No u mě byla přímo erupce... 😅

mourek
25. okt 2007

ahojky holčičky 🙂 ja chodim do iscaru v Praze, pracuji ve zdravotnictvi tak mam zaručeny tip 😀 ano u kratkeho protokolu byva nejvic vajiček, ale take hyperstimulačni syndrom 😠 taky všem držim palečky, určite nam to dřiv nebo pozdeji pujde 🙂

jabluncanka
25. okt 2007

mourek:
...my Tobě taky!!Všechny které dokážeme vytvořit!! Držíme pěsti,to je štěstí!!! 😀 😀

libeth
25. okt 2007

ahojte baby, tak ja som napr. mala kratky protokol, lebo som mala celkove zly horm. prof. no a zacala 4 DC, Clostil, Puregon 225, Menopur 150. A vajicko nebolo ziadne pri odbere. Ked som chodila na kontroly, tak vraj som mala 4 foliky a cysty emdom. a potom bol sviatok a akosi som ani na utz. zrazu nemusela a teda odber dopadol, ze nic nieje. Proste smola. 🙄

jabluncanka
25. okt 2007

libeth:
...můžu se zeptat kolik máš roků?? Já 36 a měla jsem taky krátký protokol 😉

libeth
25. okt 2007

jabluncanka - 26, len mne povedali ze babo mat nebudem ked som mala 24. Dost blbe ziztenie. Ale moj manzel veri, ze bude 😵

jabluncanka
25. okt 2007

libeth- a co máš za problém?? 🙂

libeth
25. okt 2007

jabluncanka - mam endometriozu, sice liecenu, ale vdaka nej som prisla o vajcovod, vajecnik a cast dalsieho vajecnika. Ta ale nefunguje podla lekara v CAR. Vdaka stimulaciisa mi endo. vratila. Ale momentalne je to OK, nechcem to zakriknut, ale dokonca som 2 mesiace po sebe mala aj ovu. Tak som sa tesila 😀 teraz meriam BT znovu, som zvedava co bude... ale ja verim, ze je to na dobrej ceste. 😵

jabluncanka
25. okt 2007

libeth:
...jestli ti můžu doporučit-měla jsempolycystické vaječníky a žádnou ovulaci a kamarádka mi donesla od MUDr.Jonáše kapky Regular.Dají se objednat na www.joalis.cz.Je to na vyčištění organismu.Moc jsem tomu nevěřila(jako správný zdravotník),ale fakt to pomohlo... 😉

libeth
25. okt 2007

dik, pozriem. Teraz mam sice kvapky Gynex, ale neviem, dam im este cas. Zatial tomu moc neverim.

miranel
26. okt 2007

Ahoj holky,tak transfer po 1IVF (krátký protokol) mám za sebou. Zavedli mi 2 embryjka, to třetí bylo slabé, tak vyřešili za mě dilema, co s ním. Teď mám před sebou dlouhé čekání, jestli se povedlo 🙂

jabluncanka
26. okt 2007

Miranel:
...měla jsem to taky tak a mooooc držím pěstičky!!!! Já jsem dnes 8 dní po ET 🙂

lucia121
26. okt 2007

miranel,kolko dni si si pichala inj.pri kratkom protokole a kolko si mala fol. a kolko z toho vajicok?

miranel
26. okt 2007

Jablunčanka:
tak Ty to máš už "za pár" a zjistíš, jak to dopadlo. Držím všechny prsty co mám 🙂 🙂
Lucia:
já píchala injekce 13 dni, pomalu se mi rozvíjeli folikuly. Vajíčka byli 3 a 3 se taky oplodnili. 2 mi zavedli zpátky a teď budu jen čekat

brita
autor
26. okt 2007

Miranel - to je super, ze aj napriek takej malej urodicke, si mala tie embryjka kvalitne.Mala si aj predlzenu kultivaciu?

hanca..
26. okt 2007

mourek
-taky chodím do caru v Praze,jsi spokojená?ke komu chodíš? 🙂
jinak všechny zdravím a omlouvám se,že až ted´ˇ,ale konečně někdo chodí stejně jak já nebo je nás tu víc? 🙂 🙂

lucia121
26. okt 2007

MIRANEL,ja mam len 4 folik. a rastu dost pomaly,budem si pichat este 2 dni a potom v utorok punkcia(15DC).co ti hovoril lekar,ked tak pomaly rastli?davali ti sancu?mne moc nie.

mourek
26. okt 2007

hanča ja jsem chodila k dr. Dorrovi a ted už tam neni asi 2mesice tak jsem objednana k dr.hulvertovi 🙂 jdu tam ted ve středu

hanca..
26. okt 2007

tak dr Doora znám je fajn,ale já ho tam potkala nedávno a Hulverta neznám koukala jsem ,že je tam spousta novejch dr,jsi spokojená?jestli se mužu zeptat jak jsi na tom?já tam ted jedu v pondělí na testík a krev tak mám bobany jak to dopadlo

mourek
26. okt 2007

no ja jsem se objednavala a sestřička mi řekla že Door už tam neni je primař v Liberci . Tak me chtela objednat k nove pani dr. ale ja jsem zjistila že do iscaru přechazi z gennetu dr. hulvert tak jdu k nemu 🙂 ja jsem v iscaru spokojena jsou tam opravdu odbornici, ja jsem po dvou neuspešnych ivf , mam po srimulaci sice hodne folikulu ale nejsou v nich vajička, jinak manžel je v naprostem pořadku. Ja již mam 14 dceru a je mi 33let. tak už me z toho hrabe 😠 tobe držim palečky 🙂 no a jak se citiš?

hanca..
26. okt 2007

tak jsem ho potkal ,když se asi loučil já u něj byla na 2IUI a to začínal tak si polepšil jinak jsem chodila k dr Turkové supr dr fakt hodně nám pomohla,u nás jsem v pořádku jen já manža má špatnej spermio tak máme dárce, v dubnu jsem byla naodběru 10 folikulu z toho 5 dobrejch po 3dnech transfer2 vydrželo nám jedno a to se pak nevyvíjelo tak jsem musela na revizi to bylo hrozný,ted jsem po KETu 2vajíček a to posledních to 1 bylo špatné tak jsem zvědavá,ale bojim se aby to bylo ko 😉 jinak mi je dobře láduju se hormošema tak kynu jak buchta 😀

mourek
26. okt 2007

to ja jsem jak hrošik po tech stimulacich přibrala jsem asi 9kg. před stimulacema jsem pracovala ve fitku tak jak asi 1,5roku necvičim tak je to znat 🙂 ja mam kamarada gynekologa a ten mi dodava optimismus, řika že přiroda je mocna čarodejka a že videl už tolik tehotnych holek u kterych vubec přirozene otehotneni nepředpokladal.¨, tak se pry nemam bat že jednou to proste vyjde 🙂

hanca..
26. okt 2007

ježíš jsem uplně pitomá co to píšu za pí.. chci aby to bylo OK OK ko jsem já

hanca..
26. okt 2007

z váhy nebud smutná mě přestalo chutnat kouření a hormoše k tomu tak jsem statečně nabrala 11kg tak jsem jak válec,chodila jsem 3x týdně cvičit,jezdila jsem na kole.. a ted?kynu,ležim,valim se prostě hruza,ale stojí mi to za to!jasně,že to vyjde člověk musí věřit ,akorát mě štve jak je to někdy nespravedliví

mourek
26. okt 2007

hanca 🙂 ja nejsem smutna z vahy. hlavne chci miminko 🙂 ja jen ted řešim to že jsem mela vždy cyklus dlouhy 28dni no ted tak 32 až 33dnu. No a dnes jsem 32 den a očekavam mršku. No aboli me břicho zada ale je mi špatne o žaludku boli me hlava mam navaly horka boli me klouby no hruza 😠 ja nevim jestli třeba nemužu jit do přechodu nebo jsem blazen proste

hanca..
26. okt 2007

to snad néé to bude asi nějaká mrcha chřipková ta ted řádí,tak mě jezas furt hrozná zima a to ještě nemrzne tak taky nevím co se děje,jo a co se týče mršky tak jsem byla na tom stejně jak ty,ale strašně od tý revize krvácim to je prý normál nestíhám se zásobovat balíkama vložek 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre