Matka má krvnú skupinu B a otec A+

lucinuska
30. mar 2014

ahojte chcem sa spytat mam krvnu skupinu B- jedno dieta mame a neviem aku ma krvnu skupinu a ci mi aj nieco pichali po porode kedze som mala cisarak tak si to uz nepametam snazime sa o babo uz rok a zistila som ze som tehu len sa to neudrzalo v pondelok som nasla // a v piatok som zacala spinit isla k dr v sobotu som uz krvacala. moze byt problem s mojou krvnou skupinou ze telo bojuje proti tehu zajtra idem k dr ak som zvedava co mim povie a este jedno sme prisli 9.9.2012

tilka82
30. mar 2014

ahoj.kedze mas Rh faktor negativny a manzel pozitivny,tak pocas tehotenstva ti mali sledovat protilatky a po porode, ak malo dieta Rh faktor pozitivny,pichnut injekciu.ak malo dieta Rh faktor negativny,nic sa nepicha.a tak isto aj po potrate ti to mali pichnut

aga2011
30. mar 2014

ahoj, ci ti pichli rhegu to si môžes zistiť v nemocnici kde si robila to maju v zaznamoch, krvnu skupinu syna by si mala mat v jeho karte, ak je syn pozitiv, mala si dostat rhegu. Skus sa poradiť aj so svojim gynekologom. nemusi to mat nic spolocne s krvnou skupinou, casto sa to stava,ze sa oplodnene vajicko naudrzi, može to byt biochemicke tehotenstvo, casto zeny ani nevedia,ze su tehotne a dostanu ms.

kiwi82
30. mar 2014

ahoj ja som AB- a manžel A+. Najprv sme mali dva potraty, ani raz mi nič nepichli po potrate. pri dcérke mi asi dva či trikrát brali krv na protilátky a po pôrode mi pichli Rhegu. Teraz som tehu a raz mi brali krv na protilátky. ako píšu baby, mala by to vedieť nemocnica, ked si rodila, skús tam zavolať. potraty nemusia byť z toho. ja mám napríklad zvýšenú zrážanlivosť krvi v tehu tak picháme fraxiparín. myslím, že po dvoch potratoch máš nárok na genetické vyšetrenie. pýtaj sa na to gynekologa, nech ti dá výmenný lístok. držte sa.

lucinuska
autor
30. mar 2014

@tilka82
@aga2011
@kiwi82 dakujem zienky zajtra budem volat a budem mudrejsia a budeme to riesit tak dufam ze dockam babätka