Menštruácia po odbere vajíčok.

gabriela222
4. sep 2019

Ahojte baby 🙂 v piatok som bola na odbere vajicok, vsetko prebehlo v poriadku, dnes som zacala mat bolesti v podbrusku ako pri menstruacii a zaroven zacala krvacat, je mozne ze mi prisla menstruacia tak skoro po odbere aj ked normalne ju mam dostat az 15teho? Dakujem 🙂

janulka257
4. sep 2019

Ahoj nemyslím si, skôr to môže byť podľa mňa krvácanie z miesta vpichu v pošve kadiaľ odoberali vajíčka

lea77777
4. sep 2019

Aj ja som dostala menzes 6 dni po OPU...teda cyklus mi trval 17dni😱

ikuska187
5. sep 2019

Pokiaľ nejdeš na vklad, tak menštruácia po OPau ma prísť priemerne do 7 dní, to znamená, že môže prísť kľudne aj skôr, ale u niektorych aj neskor. Si po stimulácii, čiže je to ok. Nevyzerá to na krvácanie po výkone, to by prišlo v prvé dni.

ivkanka4444
9. mar 2022

@ikuska187 to je blbosť. Všetci doktori mi povedali že po OPU má prísť menstruacia do 14 dní, nie do 7. Veď aj samotný odber prebieha v období ovulácie a od nej trvá priemerne 14 dni pokial dorazi MS. Takže žiadnych do 7 dní, to nie je v norme. Avšak nemusí to vôbec znamenať nič vážne, iba nejaký výkyv.

sono2
9. mar 2022

@gabriela222 určite to je možné.
Po vpichu určite nie krv aspoň ja som nikdy nemala a bolo tých opu dosť. Nebrala si ďalej hormóny tak sa to ukončilo. Možno aj opu bola neskôr ako ty mávaš ovu. Umelé hormóny rozhadzali cyklus je to OK.
Vklad nebol Či?

ikuska187
9. mar 2022

@ivkanka4444 píšem priemerne - treba čítať s pochopenim. Mne tiež prišla po 14 dňoch.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre