Menštruácia po stopnutí stimulky. Kedy vám prišla?

ceertica
7. dec 2008

ahoj kočky,chcem sa spýtat ake mate skusenosti s príchodom mensesu po stopnutí stimulky?? Mala som poslednu MS 20.10.,28.10 mi ju dr. stopol pretože som nereagovala a ešte som nedostala odvtedy menses! To som už po vyvolavačke 10 dní.dik

dckami
30. dec 2008

ahoj holky,
jsem dneska s nervama v prd***, měli jsem krásné vánoce i celé svátky, spoustu návštěv, zařízeného silvestra a těšila jsem se na novoroční lyžovačku ve Francii. Bohužel, na hory nejedeme ☹ , manžel šel včera s klukama do tělocvičny hrát basket,špatně šlápnul a má obrovský výron. V noci jsem nespali, hrozně ho to bolelo a tak ho ráno brácha odvezl na chirurgii, hned si ho nechali ve špitále s podezřením na přetrhané vazy. Před chvílí mi volal, je po operaci. 😢 Něco mu tam sešívali. tak máme po horách. 😠 A já se tolik těšila..........

lenkacar
30. dec 2008

ahoj tak to máte pěkný silvestr dckami 😢 jen co je pravda..tak to hezky zvládni ,víš že ženská musí vydržet všechno!!!!!!!!!!!to už je náš úděl

eva7780
5. jan 2009

certica ako je s tebou,ja stále nič,čakám a stále dúfam,že príde sama bez vyvolaváčky

lenkacar
5. jan 2009

ahoj evi ,já mám už 2měsíc nasazenou proveru a ms přišla dobře a budu to brát až do ivf

eva7780
5. jan 2009

ahoj lenka, budem ti držať všetky palce,nech ti to vyjde 😵

ceertica
autor
6. jan 2009

evi7780,ahojte babky. Takže aby ste vedeli ja som dostala znova menzes,takze v decembri som stihla dva!! To asi aby mi nechýbal ten novembrovy!! Dufam že sa mi to už upraví,a ak další dostanem normalne potom možno začnem premýšlat nad posledným IVF.Evi a ako dlho ti meška? ale určite ti príde,možno preto som ja mala dvakrát,lebo ja som bola na vyvolavačke a hormony dostali zabrat. Lenkacar a provera je na čo?Dostat to v lekarni normalne alebo na predpis? Kedy ideš na IVF?

eva7780
16. jan 2009

ahojte,tak dnes som bola nakoniec u lekara,mám cystu,dostala som proveru,tak dufam že zaberie a cysta sa vstrebe a konecne dostanem ms 😖

lenkacar
16. jan 2009

ahoj evi proveru beru 2 měsíc a fakt to pomáhá..cysta praskla ,byla to bolest ,ale ms přišla jak měla..takže držim pěstičky,abys byla v cajku

pikusa
16. jan 2009

Ahoj holky,
tak já měla stopnutou stimulaci zase pro obr množství folíků a kvuli hrozícímu OHSS....pak přišla MS brzy,asi po 16ti dnech.No a na tu další jsem si teda počkala,,,,,skoro 7O dní 😕 a to jsem asi 55 den byla na vyvolávačce.

eva7780
16. jan 2009

lenka dakujem 😵 pikusa mala si to tazke,ale ako vidim,zadarilo sa,gratulujem 😵

pikusa
16. jan 2009

Evi,já jsem i tak měla strašně dlouhé cykly....55 dní normál,takže já vlastně pořád jen čekala na MS......tím se vše protahovalo.Druhá stimulace byla taky jen tak tak,měla jsem minimální dávky puregonu a stejně 30 folikulů a z toho 23 vajíček.A zase hrozící hyperstimulace.Ale ustála jsem to,jedno embryo zavedli...nechtěli 2 právě kvuli OHSS a to se chytlo a drží se doted 😀

eva7780
16. jan 2009

to je dobre,bol to najvacsi bojovnik 🙂 pomaličky sa ti to kráti
🙂

pikusa
16. jan 2009

no asi byl,ale ještě máme mnoho zamražených sourozenců 🙂
A nikdy mi čas neutíkal tak rychle,jako ted.....
Když jsme jezdili do CARU,tak se vše vleklo.....čekání na MS,ne genetiku,na výsledky,když vše bylo,tak já zas cysty......

eva7780
16. jan 2009

Pikusa a cysty sa ti vstrebali bez problem len pri liekoch?mne dnes dal proveru tak dufam ze zaberie

pikusa
16. jan 2009

Evi,ne ne já léky neměla,prostě jsem musela čekat další měsíc,jestli se cysta vstřebá.....takhle jsem stimulku musela 2krát odložit,,,to bylo něco na mě,čekat na další s mou délkou cyklu 😒 ale pak jsem začali,cysta tam byla pořád,ale stejně jsme do toho šli....no a to skončilo předčasně,jak jsem psala.takže jsem to dost těžce nesla..............to bylo v březnu.No a v červenci jsem začali nanovo a klaplo to.

dckami
16. jan 2009

ahoj holčiny,
taku nás se to konečně rozjelo, včera jsem začala se stimulací k ivf. Stříkám synarel a od zítřka pícháme puregon, na utz jedu ve středu. Kéž by se to konečně povedlo. 😵

eva7780
16. jan 2009

dckami gratulujem 🙂 dufam že to skončí //,budem ti držat palce

dckami
16. jan 2009

díky,
po 2,5 letech snažení bych si nic nepřala víc než objevit na testíku // 😅 .

pikusa
16. jan 2009

Dckami,tak moc držím palečky 😀 😀
nám se povedlo po 3 letech...

lenkacar
17. jan 2009

dckami určo to dobře dopadne..a budou //

eva7780
16. feb 2009

ahojte 🙂
dckami ako si natom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre