Menštruácia po stopnutí stimulky. Kedy vám prišla?

ceertica
7. dec 2008

ahoj kočky,chcem sa spýtat ake mate skusenosti s príchodom mensesu po stopnutí stimulky?? Mala som poslednu MS 20.10.,28.10 mi ju dr. stopol pretože som nereagovala a ešte som nedostala odvtedy menses! To som už po vyvolavačke 10 dní.dik

lenkacar
7. dec 2008

ahoj měla jsem stopnutou stimulku,ale asi ti neporadim ,protože byla stopnutá právě kvůli MS a od té doby jsem jí měla už 2krát..můžu se zeptat proč ti jí stopli?

lenkacar
7. dec 2008

a chci se tě zeptat jestli to bylo pro tebe také velké zklamání..a nemůžeš být těhu?

ceertica
autor
7. dec 2008

ahoj,stopli mi ju preto že sa mi neurobil ziadny folikul do 8.dna stimulacie tak sme to ukončili a stale som nedostala menses. prečo sa mi neurobilo vajko neviem este sa mi to nikdy nestalo a to som isla piaty krat!

lenkacar
7. dec 2008

já taky nikdy problémy neměla a najednou tělo úplně selhalo..sliznice mi roste po menses a vše mám otočené..dali mi léky a na jaře to zkusíme znovu,prý jsem neměla ani ovulaci ,už svému tělu nerozumim

lenkacar
7. dec 2008

já už tam folikuly mám aniž by je nějak museli dělat ,ale nerostou..

tulipanekps
7. dec 2008

čauves lenko 😉

lenkacar
7. dec 2008

vajíčka jsou ve folikulech..a ty můžou být i prázdné..každopádně já z toho nejsem štastná..

lenkacar
7. dec 2008

co s tebou budou dělat dál?10dní po agolutinu..to ještě může přijít

lenkacar
7. dec 2008

ty jí nemáš a já mám MS na rozdávání,ty hormony mi rozhodily celý cyklus..

lenkacar
7. dec 2008

tak dobrou a nenervuj se ,psychika je důležitá a bude líp..

ceertica
autor
7. dec 2008

este počkam do piatku a pojdem znova na gyndu.Som uplna zufalka doteraz som mala presne na čas ale posledne tri mesiace som rozhodena,no neviem. Nevies do kolko dni ma príst mrcha po injekcii,?A ake lieky beries?

mirka5
7. dec 2008

Ahojte babenky, tak ja som na tom rovnako. Stimulujem na IVF a cakam na mrchu uz 12 dni. Kedze idu sviatky dr. povedal ze ak nedostanem do zajtra tak mi to stopnu. Min. mesiac som bola na laparke. Vraj mam vsetko vnutri OK a hned som este v nemocnici dostala mrchu a teraz nic. Som z toho zufala a v depke. Uz ma ani vianoce netesia ☹

lenkacar
8. dec 2008

holky dneska jsem byla na gyndě a dozvěděla jsem se zásadní věc a to ,že mám posunutou ovulaci těsně po MS,protzo u mě stimulace nepadá v úvahu pokud mi to nesrovnají lékama,dali mi v caru proveru,ale šance mini..normálně jsem si řekla o antidepresiva ,jsem v hajzlu..nějaký vánoce mě vůbec netěší...po injekci do 14dnů má přijít mrcha a jednou mě řekla že může i do 20dnů..to jsem měla naposledy před stimulkou..

lenkacar
8. dec 2008

mirka 5 to můžeš mít po té laparce oddálené.. a byla jsi na agolutinu?na vyvolání?

eva7780
8. dec 2008

ahojte,ja som mala tiez stopnutu stimulku,poslednu ms som mala po diphereline 6.11. tak tiez my nic ineneostava len cakat kym sa hormony vyplavia s tela

lenkacar
8. dec 2008

ty hormony jsou pěkné svinstvo ,já jsem lítostivá ,furt bulim ,depky jak prase..

eva7780
8. dec 2008

ja som bola zase hádava,teraz už pomenej,ale manžel bol toleranty

lenkacar
8. dec 2008

naštěstí ten můj je taky ,ale tak strašně to dítě chce ,že jsem z toho až v hajzlu ,jak to nejde..

eva7780
8. dec 2008

aj moj tuzi po babu,akurat ked videl co som si prezila a ako dlho som stimulovala a nic,tak sa aj obaval 😒 niesla som dosť tažko,že nemožem isť na svoje 1.ivf aj ked som to moc nedavala najavo,asi si dam dlhsiu pauzu kym pojdem do 2.ivf

lenkacar
8. dec 2008

furt se na něco čeká nejdřív jako blázen na MS která se mi zpozdila o 3týdny a pak zase přišla 3krát do měsíce..mám moc fajn primáře budu doufat ,že mě dá do kupy..

dckami
8. dec 2008

ahoj košky,
já jsem měla mít 1.IVF - v září dlouhý protokol z folikulární fáze: 30.8. injekce Zoladex, kontrola 17.9., dále gonal a kontrolní utz 23.9.08. a 25.9.08 - bohužel narostl pouze 1 folík a stimulace byla zastavena. Nevhodně zvolený protokol. Takže se jsem čekala na menzes, který se dostavila až za 61 dní!!! Nejhorší bylo, že mi dr. koncem září řekl,že začnu krvácet do 14 dní, jájsem v té době měla dojem, že mám ovulaci. 😕 Tak jsem jela na utz a skutečně, dostala jsem injeci pregnylu a za 14 dní poté jsem odmenstruovala. 3.-4.den cyklu jsem šla na krev (LH, FSH, estradiol). Výsledky jsou v pořádku a jsem domluvená na další stimulaci v lednu. V pátek jsme zkusili ještě inseminaci, tak uvidíme...... 🙂

lenkacar
8. dec 2008

teda to je hrůza co člověk musí podstoupit..

lenkacar
8. dec 2008

dckami tak to sis počekala ,za 61dní bych už měla vousy až na zem..

eva7780
8. dec 2008

toteda je,mne po 15 dnoch pichania vobec nerstli vajka ani sliznica,neviem ci boli zle vybrane lieky,urcite viem ze nabuduce si dam uplne ine,aj ked neviem ako zareagujem na ne,uz sa budem obavat dopredu co bude,a s tou ms,no uvidim,dufam ze pride aj bez vyvolavacky 🤐

lenkacar
8. dec 2008

evi a podle hormonů co brali?mě vyšel vysoký progesteron

dckami
8. dec 2008

holky, musím říct,že to byla hrůza, ale věděla jsem, že nejsem těhu, takže mi nezbývalo nic jiného, než čekat 😖 . Dr. konstatoval, že jsem po té stimulaci usnula jsko Šípková Růženka a moje tělo "to nezkouslo". Proto se mrcha i ovulka o tolik zpozdila. Ale teď už mám hladinu hormonů v normě, ve středu jsem jela na utz a měla jsem tam krásný folík bez jakéholiv stimulace, tak jsem se domluvili na IUI. Šance jsou malé, ale proč to nezkusit..... jinak v lednu to bude krátký protokol a snad potom rovnou // 😉

lenkacar
8. dec 2008

taky jsem měla krátký protokol a folíky byly ,ale nerostly..to je jasný proč nezkusit IUI..když šance je ,u nás jen ivf..

lenkacar
8. dec 2008

mě na tom všem dostalo jak se na kontroel mudra radovala jak to pěkně jde a druhý den najednou vše v háji..já řvala jako blázen,vše zbytečné ,druhý den měl být odběr a místo toho prd..

eva7780
8. dec 2008

u nas to iste,tiež nerstli,a mala som kratky protokol,u nas tiez prichadza do uvahy len ivf kvoli zlemu spg a protilatkam 😖 cim ste stimulovali?ja som mala menopur 11 dni,potom 4 dni clostibegyt tabletky(tie to trošku rozhybali,ale nič moc) a potom este 4 dni som pichala merional

lenkacar
8. dec 2008

já měla gonal a centrotide..nejdřív 225j. a pak 150j.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre